بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
نمازشناسی؛ مبنایی‌ترین دانش در اثبات مسائل اخلاقی و فقهی
آمنه لطفیان سرگزی با بیان اینکه نمازشناسی مبنایی‌ترین دانش در اثبات بسیاری از اصل‌ها و مسائل اخلاقی و فقهی است، گفت: گاهی روش اصلی در تبلیغ و ترويج اندیشه کلان نماز بیش از آنکه استدلالی باشد، توصیفی و تطبیقی است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
چگونه با امام عصر(عج) همراه شویم
استاد مرکز تخصصی مهدویت با بیان اینکه یکی از تلاش‌های مذبوحانه دشمن در طول تاریخ شیعه این بوده که حضرت مهدی کاری جز شمشیر زدن ندارد و ایشان که بیاید خونریزی خواهد کرد تا جوی خون راه بیفتد تأکید کرد: امام زمان برای عمران، آبادی و زنده کردن می‌آید زیرا در آیات قرآن حیات و مرگ واقعی در عرصه بزرگتر یعنی ...
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
«نور مهدویت» اثری خواندنی برای غدیر/یک عالم وهابی چگونه شیعه شد
مؤلف کتاب «نور مهدویت» مطالعه این اثر را به مناسبت عید غدیر توصیه کرد و گفت: این اثر مشروح مناظره یک عالم وهابی و شیعه شدن وی با استناد به آیات قرآن است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
فعالیت‌های مهدوی مساجد باید فراتر از ندبه‌های جمعه و دعای فرج پس از نماز باشد
حجت‌الاسلام متقدمی با بیان اینکه ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت باید از اولویت‌های اصلی مساجد باشد، گفت: فعالیت مساجد در این باره باید فراتر از برگزاری مراسم معنوی دعای ندبه در صبح‌های جمعه و قرائت دعای فرج پس از نماز باشد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
جهاددانشگاهی وابسته به هیچ حزبی نیست
آینده روشن-رئیس جهاددانشگاهی استان قم مهدویت و عاشورا را دو عنصر مهم در حفظ ملت ایران در طول تاریخ دانست و با اشاره به روز جهاددانشگاهی، گفت: از مزیت‎های جهاددانشگاهی این است که هیچ وقت به هیچ حزب و دولتی وابسته نبوده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مهدویت و ظهور امام زمان(عج) مبنای قرآنی دارد و بزرگان دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی؛ خیانت به مهدویت و انقلاب اسلامی
آینده روشن-گروه اجتماعی ــ مدیر مؤسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه جامعه حریم شخصی نیست که هرکس به هر نحوی که دوست دارد وارد آن شود بلکه یک حریم دینی است و باید قوانین آن اجرا شود، اظهار کرد: بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی خیانت به قرآن و عترت، مهدویت و انقلاب است و اجراکنندگان آن خائن محسوب می‌شوند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: اشتراکات شیعه و سنی درباره ظهور امام زمان(عج) بسیار زیاد است
آینده روشن-نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: وجه اشتراک نظر شیعیان و اهل تسنن پیرامون مهدویت بسیار زیاد و نزدیک به هم است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
دومین جشنواره ملی مهدویت برگزار می‎شود
آینده روشن-معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم گفت: دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
اوقات فراغت با محوریت آشنایی با سبک زندگی امام عصر(عج )
آینده روشن-حجت الاسلام محمدتقی سعیدی، گفت: از مهمترین برنامه های اوقات فراغت کانون تخصصی مهدویت جنوب، برگزاری کلاس اخلاق همراه با پرسش و پاسخ به منظور آشنایی با سبک زندگی و سیره امام عصر (عج ) است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
معیارهای ازدواج در فرهنگ انتظار
آینده روشن-کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه ازدواج بستر اتخاذ سبک زندگی منتظرانه و تربیت نسل منتظر را فراهم می‌کند، گفت: زوجین باید برای صبر در مقابل سختی‌ها یکدیگر را یاری کنند، با صبر به ویژه در مسیر دینداری است که می‌توان زمینه‌ساز ظهور بود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
دومین جشنواره ملی مهدویّت برگزار می‎شود
آینده روشن-دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.
۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
راه‌اندازی پویش شاد کردن مردم در مسجد جمکران به‌مناسبت غدیر/ برپایی کاروان «از غدیر تا ظهور»
آینده روشن - حجت‌الاسلام حسین‌آبادی با اعلام اجرای ویژه‌برنامه‌های مسجد مقدس جمکران با شعار «شهر الولایه؛ قربان، غدیر، مباهله» در دهه امامت و ولایت، گفت: کاروان «از غدیر تا ظهور» با پیش‌بینی حضور بیش از ۷۰ هزار نفر در روز عید راه‌اندازی می‌شود.
۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸
عمر فرقه احمدالحسن کوتاه است/ مردم عراق از فرقه‌بازی خسته شده‌اند
آینده روشن - کارشناس مهدویت با بیان اینکه فرقه احمدالحسن در عراق با بی‌تفاوتی مردم مواجه شد؛ چون تعداد مدعیان دروغین مهدویت در این کشور زیاد است، می‌گوید: عمر فرقه احمدالحسن، هیچ وقت از بهاییت بیش‌تر نخواهد بود.
۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
آینده روشن-پناهیان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی وظیفه ما است، گفت: این اقتصاد حکمتی در زمینه ظهور دارد، مهدویت صرفا کار اعتقادی نمی‌خواهد آموزش سیاست، اقتصاد و تجارت، به استقلال رساندن در امر اقتصاد از علوم لازم برای حکومت اسلامی است.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶
صدام پس از شهادت شهید صیاد شیرازی چه گفت؟
آینده روشن - دو روز پس از شهادت شهید صیاد شیرازی، در حالی که صدام به تازگی از تکریت و کاخ پیچ در پیچش بازگشته بود از «حمود» منشی خود خواست مراتب تشکرش را از منافقین به دلیل ترور این افسر ایرانی به آنها ابلاغ و به قصی پسر جنایتکار و فاسدش نیز دستور داد به سران منافقین پاداش دهد. صدام به حمود گفته بود ...
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» در بجنورد برگزار شد
آینده روشن-کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
برگزاری کارگاه آموزشی مسجد و مهدویت در خراسان شمالی
آینده روشن-با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " در خراسان شمالی برگزار شد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
کاهش تعهدات برجامی، آفرین دارد /بعضی‌ها خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده/بی‌حجابی جرم مشهود است، نیروی انتظامی برخورد کند
آینده روشن - خطیب نماز جمعه تهران گفت: رسانه‌ها چه مکتوب چه فضای مجازی، نماز جمعه را تخریب نکنند، خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده است. تخریب نماز جمعه سرمایه سوزی است. الحمدالله صداوسیما در میدان است و انتظار می‌رود که تلاش بیشتری کنند و برنامه‌هایی برای تشویق مردم برای نماز جمعه بگذارند.