نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
دیدار رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با شهردار کلانشهر قم
آینده روشن - رئیس و اعضاء هیئت علمی موسسه آینده روشن با حضور در ساختمان شهرداری قم، باشهردار کلانشهر قم جناب آقای دکتر سقائی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
سینما و مهدویت۱ | گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت
آینده روشن-هالیوود با اطلاع از ویژگی‌های شخصیت و قیام حضرت مهدی (عج) فیلم‌های سینمایی زیادی علیه مهدویت تولید کرده است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
اختتامیه طرح اوقات فراغت تابستانی کانون تخصصی مهدویت جنوب کرمان برگزار شد
آینده روشن-حجت الاسلام محمد تقی سعیدی، گفت: طرح اوقات فراغت تابستانی که از ۲۵ خرداد سال جاری آغاز شده بود امشب با معرفی نفرات برتر بخش های مختلف به کار خود پایان داد.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱
راز پیوند عاشورا و مهدویت چیست؟
آینده روشن-کتاب حاضر یک مقدمه و سه فصل دارد. در مقدمه آن حادثه «عاشورا» و «مهدویت» دو حادثه اثرگذار معرفی شده و سپس به تبیین رمز و راز پیوند این دو حادثه پرداخته شد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
حسین(ع) ذبیح اعظم خداوند است
آینده روشن-حجت الاسلام مهدی یوسفیان با بیان اینکه امام حسین(ع) ذبیح اعظم خداوند است، گفت: حضرت یحیی(ع)، فرزند زکریا(ع) و حضرت اسماعیل(ع)، فرزند ابراهیم(ع) و عبدالله بن عبدالمطلب(ع) پدر خاتم پیامبران(ص) و حسین بن علی(ع) از جمله ذبیحان در راه خدا هستند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
تأمین امکانات در مرز خسروی برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار زائر اربعین
آینده روشن-بسیاری از امکانات و زیرساخت‌ها برای تسهیل راهپیمایی اربعین، در مرز خسروی شهرستان قصرشیرین توسط دستگاه‌های اجرایی استان کرمانشاه در حال اجرا بوده و یا به نتیجه رسیده است.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
ایران فریب چراغ سبز ترامپ را نمی‌خورد
آینده روشن-امام جمعه قم گفت: اروپایی‌ها بدانند که گام‌های بعدی در کاهش تعهدات با قدرت برداشته می‌شود و آمریکا نیز بداند ایران فریب چراغ سبز ترامپ برای مذاکره را نمی‌خورد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
استقامت پنج ساله یمن در محاصره دشمنان محصول مدرسه عاشوراست
آینده روشن-امام جمعه موقت تهران گفت: اگر مدرسه عاشورا نبود یمن قهرمان نمی‌توانست پنج سال در محاصره همه کشورهای استکباری با امید فراوان استقامت کند و برگ زرینی را خلق کند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
چرایی اذعان واشنگتن به نقش مخرب صهیونیست‌ها علیه «حشد شعبی»
آینده روشن-اذعان آمریکایی ها به نقش مخرب رژیم صهیونیستی علیه «حشد شعبی» که توسط نماینده پارلمان عراق عنوان شد، حاکی از آن است که واشنگتن قصد دارد بر نقش غیرقابل انکار خود در این زمینه سرپوش بگذارد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
اقامه نماز از ارکان اصلی نهضت عاشوراست
آینده روشن-حجت‌الاسلام جعفری گفت: وقتی قرآن می‌خوانیم با اهل بیت(ع)، مهدویت، احکام و دستورات و... آشنا می‌شویم. البته امام حسین(ع) علاوه بر قرائت قرآن، بر اقامه نماز تأکید فراوان داشت و خود در این مسیر به شهادت رسید، چون نماز جزء ارکان نهضت عاشورا بود.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
عکاس/میلاد کبورانی
آینده روشن- گزیده ای از تصاویر ثبت شده در محرم 98 را مشاهده میفرمایید عکاس/میلاد کبورانی انتهای پیام138
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
عاشورا، رمز حیات شیعه و مهدویت رمز بقای آن است
آینده روشن-حجت الاسلام ابطحی ضمن بیان اینکه قیام امام حسین (ع) و امام زمان (عج) در یک امتداد است خاطرنشان کرد که رمز حیات شیعه عاشورا و رمز بقای آن انتظار و مهدویت است.
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
اقدامات امام حسین (ع) بیشترین اثر را در مهدویت داشته است
آینده روشن-حجت‌الاسلام ابوالقاسمی گفت که هر یک از اهل‌‌بیت در راستای امر ظهور به‌عنوان برنامه‌ای الهی مأموریت‌هایی برعهده داشتند اما امام حسین (ع) به شکلی ویژه‌تر در امر مهدویت تأثیرگذار بوده است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
اصلاح جامعه بشری وجه مشترک قیام حسینی و قیام مهدوی است
آینده روشن-حجت الاسلام و المسلمین مهدی یوسفیان گفت: امام حسین(ع) به دنبال شکل دادن حرکت معناداری در جامعه بشری بودند که در طول تاریخ ماندگار باشد؛ بنحوی که امروز شاهد هستیم بسیاری از ادیان و مکاتب غیر اسلامی از حرکت امام حسین(ع) درس آزادگی، حریت، زندگی صحیح و سازش ناپدیربودن را آموخته‌اند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
ضربه به اسلام، امام حسین (ع) و مهدویت را نشانه گرفته است
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به فعالیت‌های اثربخش مدارس صدرا در تربیت دانش آموزان، گفت: صهیونیست برای ضربه به اسلام، امام حسین (ع) و مهدویت را نشانه گرفته است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
ابتکار عمل کانون‌های مساجد ملکان در ترویج فرهنگ مهدویت
آینده روشن-کانون های فرهنگی هنری امام مهدی(عج) و شهدای محراب شهرستان ملکان در اقدامی ارزشمند و ابتکاری، همایش پیاده‌روی خانوادگی با هدف دعا برای تعجیل ظهور حضرت حجت برگزار کردند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
فرهنگ مهدویت در جامعه بخوبی تبیین نشده است
آینده روشن- رئیس مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر (عج) گفت: با توجه به اثراتی که حجم گسترده هجمه فرهنگی دشمنان بر پیکر جامعه دارد، به نظر می رسد هنوز فرهنگ مهدویت در جامعه بخوبی تبیین نشده است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
رییس بنیاد مهدویت این استان درنخستین دوره آموزشی اصول مهدویت ویژه مربیان پیش دبستانی گفت: برگزاری دوره «تربیت مربی مهد و پیش دبستان با رویكرد مهدویت» با هدف مهارت افزایی،شناخت و کاربرد شیوه های انتقال معارف مهدوی به کودکان برگزار شد.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
مهدویت از دکترین مباهله بروز کرد/ سنگرهای ظهور با اقتدار معرفتی مباهله فتح می‌شود
حجت‌الاسلام خادمیان با بیان‌اینکه مهدویت از دکترین مباهله بروز کرده است، گفت: امروز در سوریه، لبنان، یمن و ... نظریه و دکترین مباهله درک شده و اقتدار معرفتی و اعتقادی این واقعه نقش‌آفرینی کرده و پیروزی‌ها را یکی پس از دیگری رقم می‌زند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد قزوین اجرا می شود
حجت الاسلام مولایی از اجرای طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین و در حوزه های مهدویت، اعتقادی و طب سنتی خبر داد