نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
جهاددانشگاهی وابسته به هیچ حزبی نیست
آینده روشن-رئیس جهاددانشگاهی استان قم مهدویت و عاشورا را دو عنصر مهم در حفظ ملت ایران در طول تاریخ دانست و با اشاره به روز جهاددانشگاهی، گفت: از مزیت‎های جهاددانشگاهی این است که هیچ وقت به هیچ حزب و دولتی وابسته نبوده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مهدویت و ظهور امام زمان(عج) مبنای قرآنی دارد و بزرگان دینی شافعی مذهب روی مسئله مهدویت اتفاق نظر داشته اند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی؛ خیانت به مهدویت و انقلاب اسلامی
آینده روشن-گروه اجتماعی ــ مدیر مؤسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه جامعه حریم شخصی نیست که هرکس به هر نحوی که دوست دارد وارد آن شود بلکه یک حریم دینی است و باید قوانین آن اجرا شود، اظهار کرد: بی‌اعتنایی مقابل بی‌حجابی خیانت به قرآن و عترت، مهدویت و انقلاب است و اجراکنندگان آن خائن محسوب می‌شوند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده ولی‌فقیه در کردستان: اشتراکات شیعه و سنی درباره ظهور امام زمان(عج) بسیار زیاد است
آینده روشن-نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: وجه اشتراک نظر شیعیان و اهل تسنن پیرامون مهدویت بسیار زیاد و نزدیک به هم است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
دومین جشنواره ملی مهدویت برگزار می‎شود
آینده روشن-معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم گفت: دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
اوقات فراغت با محوریت آشنایی با سبک زندگی امام عصر(عج )
آینده روشن-حجت الاسلام محمدتقی سعیدی، گفت: از مهمترین برنامه های اوقات فراغت کانون تخصصی مهدویت جنوب، برگزاری کلاس اخلاق همراه با پرسش و پاسخ به منظور آشنایی با سبک زندگی و سیره امام عصر (عج ) است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
ویژه‌برنامه‌های «ترویج اندیشه مهدویت» در زرند برگزار می‌شود
آینده روشن-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: سه برنامه ترویج اندیشه مهدویت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان زرند اجرا می‌شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
معیارهای ازدواج در فرهنگ انتظار
آینده روشن-کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه ازدواج بستر اتخاذ سبک زندگی منتظرانه و تربیت نسل منتظر را فراهم می‌کند، گفت: زوجین باید برای صبر در مقابل سختی‌ها یکدیگر را یاری کنند، با صبر به ویژه در مسیر دینداری است که می‌توان زمینه‌ساز ظهور بود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
دومین جشنواره ملی مهدویّت برگزار می‎شود
آینده روشن-دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش‎های مختلف علمی و فرهنگی و هنری برگزار می‎شود.
۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
آینده روشن-پناهیان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی وظیفه ما است، گفت: این اقتصاد حکمتی در زمینه ظهور دارد، مهدویت صرفا کار اعتقادی نمی‌خواهد آموزش سیاست، اقتصاد و تجارت، به استقلال رساندن در امر اقتصاد از علوم لازم برای حکومت اسلامی است.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» در بجنورد برگزار شد
آینده روشن-کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت» با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸
برگزاری کارگاه آموزشی مسجد و مهدویت در خراسان شمالی
آینده روشن-با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " در خراسان شمالی برگزار شد.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳
باید نیروها را برای پول‌دار شدن و رئیس شدن تربیت کنیم
آینده روشن-یک شاگرد آیت الله مصباح یزدی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی وظیفه ما است، گفت: این اقتصاد حکمتی در زمینه ظهور دارد، مهدویت صرفا کار اعتقادی نمی‌خواهد آموزش سیاست، اقتصاد و تجارت، به استقلال رساندن در امر اقتصاد از علوم لازم برای حکومت اسلامی است.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
مهدویت از عوامل بسیج نیرو برای تحقق اهداف است
آینده روشن-امام جمعه ابهر گفت: یکی از عناصر مهم باور مهدویت نزد شیعه، مبارزه و بسیج نیرو برای تحقق آن دوران طلایی است و می‌توان گفت مهدویت در تاریخ شیعه همواره عامل جهاد، مبارزه و حرکت محسوب می‌شود.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
هاشم شیرازیان، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در این باره گفت: این کارگاه آموزشی تخصصی با هدف غنی سازی فعالیت های اوقات فراغت و با حضور ٢۴ مربی خواهر و برادر در مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) بجنورد برگزار شد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
آشنایی با محتوای انقلاب ممکن نیست، مگر با آشنایی با فرهنگ مهدویت
آینده روشن- امام جمعه موقت اهواز گفت: تفسیر، توجیه، تبیین و آشنایی با مغز و محتوای انقلاب اسلامی ممکن نیست مگر اینکه این موضوع از طریق آشنایی با فرهنگ مهدویت صورت پذیرد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴
شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است
آینده روشن-حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی و تقابل و تحقیر استکبار جهانی در عرصه دنیا، نگاه جهانیان را به اسلام و ادیان الهی تغییر داد، گفت:شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
نخبگان فرهنگی احساسات مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه تحقیقات در زمینه مهدویت باید از حوزه تحقیق صرف خارج شود، گفت: نخبگان فرهنگی باید احساسات به مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است، عنوان کرد: همه فعالان و نخبگان فرهنگی باید احساسات مهدویت را در بین مردم تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
جریان فکری مهدویت باید توسعه پیدا کند
آینده روشن-آیت الله علم الهدی گفت: لازم است یک زیربنای قوی فکری برای مسئله مهدویت در عرصه علمی بوجود بیاوریم چرا که توسعه جریان فکری مهدویت بسیار مهم است.