بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
نقش معنویت در زندگی به سبک انتظار
آینده روشن- امام زمان عجل الله تعالی فرجه نیز مثل دیگر ائمه(ع) در زمینه عبادت و حیات معنوی برای ما سرمشق هستند. در زیارت آل یاسین، ما به حضرت مهدی(ع) سلام می دهیم، آنگاه که می نشیند و می ایستد، آنگاه که قرآن می خواند، آنگاه که در نماز و قنوت است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷
از احیای سنت های مهدوی فراموش شده تا حساس کردن مردم درباره ظهور به همت انقلاب
آینده روشن - پیش از انقلاب در منبر مساجد امکان بحث پیرامون مبانی ناب اسلامی وجود نداشت اما پس از انقلاب اسلامی فضای باز رسانه‌ای ایجاد شده است به حدی که برخی در سخنرانی‌های خود شبهات متعددی را مطرح کرده و به آنها پاسخ می دهند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۰
غیبت مجازی مدعی یمانی
جریان انحرافی مدعی ظهور با عنوان جریان دروغین یمانی‌سازی و موعودسازی از جریان‎های خطرناکی است که در سال‌های اخیر جوامع شیعه را با خود درگیر کرده است؛ این جریان، رهبری به نام احمدالحسن بصری برای خود انتخاب کرده که حاضر نیست خود را به دیگران نشان دهد و به همین دلیل رهبر فیسبوکی نام گرفته است.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸
نقش «انتظار» در مقابله با توطئه های اقتصادی ترامپ
مهدویت و چشم انتظاری برای روی کار آمدن دولتی جهانی که عدالت بنیان کار آن است و هیچ ظلم، تهدید و تحریمی در آن راه ندارد، بهترین نسخه برای نابودی ویروس ناامیدی است که آمریکا و همدستان اش می کوشند، در روح ایران و ایرانی تزریق کنند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
سِرّ عصمت امام عصر(عج)
حکومت یک امر بی ملاک و بی مناط نیست-مثل اینکه بر حسب شانس و اقبال یک نفر بیاید زمام امور مردم را در هر رده ای از رده ها بر عهده گیرد؛ بلکه تابع معیارهاست و مهمترین کار این است که این معیارها رعایت شود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۹
برگزاری مراسم سالروز شهادت حضرت معصومه در ۳۰ امامزاده شاخص خراسان جنوبی
مراسم سالروز شهادت حضرت معصومه(س) در ۳۰ امام زاده شاخص خراسان جنوبی برگزار می شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۶
گزارش/ هاگانا چرا محاکمه را هک کرد
پایگاه اینترنتی محاکمه در سال ۱۳۸۸ از سوی سازمان شبه‌نظامی یهودی وفادار به ایدئولوژی صهیونیزم (هاگانا) هک شد.
۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۴
آدم‌هایی که خودشان هستند
پیرمردی با قدی بلند و ریش های جو گندمی، رو به سپیدی، برای گرفتن امانتی که نزدم بود، رو به رویم ظاهر شد. پس از چند دقیقه صحبت و هنگام خداحافظی کارت تبلیغاتی خود را به من داد.
۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۸
گزارش/ یزد؛ نقطه کانونی فعالیت‌های خودجوش مهدوی
فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد تا کنون با اقداماتی همچون فعال کردن 60 کانون مهدویت در دانشگاه ها، برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری با محوریت مهدویت، راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت، و راه اندازی هیأت های مهدوی؛ سهم بسزایی در گسترش فرهنگ مهدویت ایفا کرده است.
۳۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۳
عروس و دامادی که زندگی‌شان را با پیاده‌روی اربعین آغاز کردند
عروس و داماد بودند؛ به جای آن که عروسی بگیرند آمده بودند کربلا. رفقا می‌گفتند: «چه زندگی‌ای میشه وقتی عروس با صورتی که زیر آفتاب کربلا سوخته و پاهای ...
۳۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۱
چند نکته مهم در مورد هیئت، سخنران، مداح و سینه‌زن در بیان رهبر انقلاب
مقام معظم رهبری در دیدار اعضاى ستاد مرکزى هیئت رزمندگان اسلام به بیان نکات مهم و ظریفی در مورد هیئت عزاداری، سخنران، مداح و سینه‌زنی پرداختند.
۱۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۶
ضریح جدید امام حسین (ع)
نمایشگاه عکس "بدرقه تا بهشت" در قم برپا شده است.
۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۷
بخش دوم/ کربلا از آغاز تا پایان
حجت الاسلام والمسلمین جعفریان در گزارشی گام به گام به تبیین ابعاد واقعه کربلا پرداخت.
۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۰
بخش نخست/ کربلا از آغاز تا پایان
حجت الاسلام والمسلمین جعفریان در گزارشی گام به گام به تبیین ابعاد واقعه کربلا پرداخت.
۱۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۹
3 حادثه تاریخی در ۱۳ آبان به روایت رهبر معظم انقلاب
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: در مورد مسئله‌ى سیزده آبان که در ادبیات نظام اسلامى ما به عنوان مبارزه‌ى با استکبار نام گرفته است، حرفهاى گفتنى بسیار است. مسئله فقط این نیست که ما یک خاطره‌ى تاریخى را میخواهیم زنده نگه داریم یا به آن افتخار کنیم؛ مضامینى در دل این مسئله وجود دارد.
۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۳
تطبیق امام مهدی(عج) و دجال این بار از سوی تکفیریان
اگر تاکنون کسانی مانند ریچاردسون و شعیبات شعار تطبیق مهدی اسلامی با ضدمسیح کتاب مقدس سر می دادند، اکنون بابی جدید در میان گروه های تکفیری اسلامی گشوده شده و برخی از آنان با کمال تعجب، مهدی شیعیان را همان دجال مذکور در روایات دانسته اند.
۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۰
DNA آمريكايی چه اجزایی دارد
طرف ايراني حسن نيت خود را در جريان سفر به نيويورك و نشست ژنو نشان داده اما طرف مقابل در اين زمينه بازي چند جانبه‌اي را عليه ايران آغاز كرده است.
۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۹
تعداد همراهان پیامبر(ص) ‌در حجةالوداع
ناگهان مردم دیدند پیامبر اعظم(ص)به اطراف خود نگاه کرد، گویا کسى را جست‌وجو مى‌‏کند و همین که چشمش به على(ع) افتاد، خم شد و دست او را گرفت و بلند کرد.
۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۹
رستاخیز عظیم چگونه ساخته شد
فیلم «رستاخیز» به نویسندگی و کارگردانی احمدرضا درویش را می‌توان بزرگترین پروژه سینمایی کشورمان دانست که درباره قیام عاشورا و با رعایت استانداردهای جهانی و همکاری چهره‌های شاخص سینمای جهان تولید شده و حال با پایان دوبله عربی آن یک گام به نمایش عمومی نزدیک‌تر شده است.
۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۲
گزارش/ گفت‌و‌گوی داغ مطبوعاتی‌ها در رسانه ملی
در مناظره عملکرد مطبوعات در ایران که با حضور سید‌نظام‌الدین موسوی، محمد‌کاظم انبارلویی، مصطفی کواکبیان، سید‌محمد صفی‌زاده و محمدرضا راه‌چمنی در شبکه یک سیما برگزار شد، مشکلات مطبوعات ایران مورد بررسی قرار گرفت.