بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴
شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است
آینده روشن-حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی و تقابل و تحقیر استکبار جهانی در عرصه دنیا، نگاه جهانیان را به اسلام و ادیان الهی تغییر داد، گفت:شناخت انقلاب اسلامی یک گام مفید در ترویج فرهنگ مهدویت است.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
نخبگان فرهنگی احساسات مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه تحقیقات در زمینه مهدویت باید از حوزه تحقیق صرف خارج شود، گفت: نخبگان فرهنگی باید احساسات به مهدویت را تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است
آینده روشن-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه توسعه جهانی فرهنگ مهدویت نیازمند پدافند فرهنگی است، عنوان کرد: همه فعالان و نخبگان فرهنگی باید احساسات مهدویت را در بین مردم تبدیل به اعتقاد و باور کنند.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
جریان فکری مهدویت باید توسعه پیدا کند
آینده روشن-آیت الله علم الهدی گفت: لازم است یک زیربنای قوی فکری برای مسئله مهدویت در عرصه علمی بوجود بیاوریم چرا که توسعه جریان فکری مهدویت بسیار مهم است.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » برگزار شد
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا درآمد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
شنا با دستان بسته، هدیه به 175 غواص شهید
آینده روشن- «هر دقیقه را به نیت یک نفرشان شنا کردم. زمان به من اعلام می‌شد. هربار که حس می‌کردم دست و کمرم کرخت شده یاد نفر بعدی، توان دوباره به من می‌داد.» این‌ها را «اکرم کناری» می‌گوید، بانویی که رکورد 175 دقیقه شنا با دستان بسته‌اش را به شهدای غواص تقدیم کرد.
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
نمایشگاه دائمی مهدویت در یزد راه اندازی می‌شود
آینده روشن-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از راه اندازی نمایشگاه دائمی مهدویت تا دو سال آینده در یزد خبر داد.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
فرهنگ مهدویت گسترش می‌یابد
آینده روشن-مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان با هدف گسترش فرهنگ مهدویت خبر داد.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
۱۴ شهریور آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر آیینی استان سمنان
آینده روشن- رئیس اداره ارشاد اسلامی گرمسار، با اشاره به تعیین مهلت برای حضور در جشنواره شعر آئینی استان سمنان، گفت: شاعران می‌توانند تا چهاردهم شهریور ۹۸ آثارشان را به این جشنواره ارسال کنند.
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
آموزه‌های مهدویت نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت
آینده روشن- مهدویت یکی از مهم‌ترین رکن‌های شروع انقلاب اسلامی است و آموزه‎های مهدویت و فرهنگ سیاسی برآمده از آن نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرد.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
اجرای طرح فراغت مهدوی در کانون‌های مساجد تهران/اعزام شرکت‌کنندگان برتر برای تبلیغ
آینده روشن-حجت‌الاسلام قدیریان از اجرای دوره‌های آموزش مهدویت در کانون‌های برتر مساجد استان تهران خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان ممتاز این دوره‌ها برای طرح مباحث مهدوی در کانون‌ها، تکایا، مساجد و هیئت‌ها اعزام می‌شوند.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
اجرای طرح «بلاغ» در مساجد خوزستان
آینده روشن -گروه اجتماعی ــ در پی نشست مشترک اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد مهدویت استان خوزستان از امروز، ۱ مردادماه طرح مهدوی «بلاغ» اجرا می‌شود.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
برگزاری دوره‌های آموزشی کاملا تخصصی در باره پاسخ به شبهات امامت و مهدویت
آینده روشن-دبیر بنیاد غدیر خم استان کرمانشاه گفت : دوره‌های آموزشی کاملا تخصصی در باره پاسخ به شبهات امامت و مهدویت که از سوی وهابیت مطرح می‌شود، در دهه امامت و ولایت در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
برگزاری دوره‌های آموزشی کاملا تخصصی در باره پاسخ به شبهات امامت و مهدویت
آینده روشن- دبیر بنیاد غدیر خم استان کرمانشاه گفت : دوره‌های آموزشی کاملا تخصصی در باره پاسخ به شبهات امامت و مهدویت که از سوی وهابیت مطرح می‌شود، در دهه امامت و ولایت در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
دوره های تخصصی پاسخ به شبهات امامت و مهدویت برگزار می شود
دبیر بنیاد غدیر خم استان کرمانشاه گفت: دوره های آموزشی کاملا تخصصی در باره پاسخ به شبهات امامت و مهدویت که از سوی وهابیت مطرح می شود، در دهه امامت و ولایت در استان کرمانشاه برگزار می شود.
۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
برپایی محفل هفتگی «دختران خورشید» در حرم حضرت معصومه(س)
آینده روشن ــ محفل هفتگی دختران خورشید هر هفته روزهای پنجشنبه به همت هیئت بنات‌الکریمه آستان مقدس حضرت معصومه(س) با محوریت مباحث «مهدویت» در رواق نوجوان حرم مطهر برگزار می‌شود.
۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
برگزاری دوره تربیت مربی مهدویت در دزفول
آینده روشن ــ بنیاد مهدویت شهرستان دزفول یک دوره تربیت مربی مهدوی ویژه بانوان در مرکز تربیت اسلامی کوثر شهرستان برگزار کرده است.
۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
تنها چند نشانه دیگر تا ظهور حضرت مهدی(عج) مانده است
آینده روشن ــ کارشناس مرکز تخصصی مهدویت در استان قم با بیان اینکه بیشتر نشانه‌های ظهور رخ داده است و تعداد اندکی از آن‌ها باقی مانده است، گفت: خروج سفیانی، خسف بیداء، قتل نفس زکیه، بانگ آسمانی و خروج یمانی از جمله علائم باقی مانده تا ظهور هستند.
۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
برپایی کلاس مهدویت در خانه قرآن روستای تُنگه
آینده روشن- گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد دوره مهدویت یکی از شعب خانه قرآن رمیله آبادان در تنگه، با وجود گرمای بالای ۵۰ درجه، برگزار می‌شود.
۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸
۲۵ هزار کانون مسجدی؛ ظرفیت استثنایی در اجرای طرح «سلام بر امام»
آینده روشن - رجب‌پور با اشاره‌به برکات همراهی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در اجرای طرح‌های ملی، گفت: اگر ظرفیت ۲۵ هزار کانون در اجرای طرح «سلام بر امام» به کار گرفته شود، منشا آثار و دستاوردهای شگرف می‌شود.