بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
آخرین آمادگی برای ظهور، اصلاح مدیران جامعه اسلامی است/رزمندگان اسلام کارآفرین هستند
آینده روشن - یک استاد حوزه علمیه با بیان‌اینکه باید مرز مالکیت بین مومنان برداشته و مواسات جایگزین آن شود، گفت: آخرین آمادگی برای ظهور، اصلاح مدیران جامعه اسلامی است. حضرت(عج) برای حکومت خود از فرشتگان کمک نمی‌‌گیرند مردم باید آگاه باشند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
نامگذاری شب های دهه اول محرم
آینده روشن- هر یک از شب های محرم به نام یکی از شهدا یا شخصیت ها یا وقایعی مرتبط با جریان کربلا نام گذاری شده است.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
ما از همه جهات درباره امامت غفلت کرده‌ایم/ فقط محبت را یاد گرفته‌ایم
آینده روشن - یک استاد حوزه علمیه با بیان‌اینکه ما شیعیان از همه جهات درباره امامت غفلت کرده‌ایم، گفت: اگر کسی محبت اهل‌بیت(ع) را در دل نداشته باشد اهل جهنم است، حتی اگر هزار سال بین رکن و مقام، خدا را پرستش کرده باشد.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
مهدویت از معبر عاشورا به جهان معرفی می‌شود
آینده روشن- حجت‌الاسلام معینیان با بیان‌اینکه ترویج فرهنگ مهدویت و معرفی امام زمان(عج) به بشریت از معبر عاشورا می‌گذرد، گفت: این مسئله با رونق زیارت اربعین در سال‌های اخیر خود به خود بروز کرده و بیش از گذشته در حال نمایان شدن است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
ابتکار عمل کانون‌های مساجد ملکان در ترویج فرهنگ مهدویت
آینده روشن-کانون های فرهنگی هنری امام مهدی(عج) و شهدای محراب شهرستان ملکان در اقدامی ارزشمند و ابتکاری، همایش پیاده‌روی خانوادگی با هدف دعا برای تعجیل ظهور حضرت حجت برگزار کردند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
فرهنگ مهدویت در جامعه بخوبی تبیین نشده است
آینده روشن- رئیس مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر (عج) گفت: با توجه به اثراتی که حجم گسترده هجمه فرهنگی دشمنان بر پیکر جامعه دارد، به نظر می رسد هنوز فرهنگ مهدویت در جامعه بخوبی تبیین نشده است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
رییس بنیاد مهدویت این استان درنخستین دوره آموزشی اصول مهدویت ویژه مربیان پیش دبستانی گفت: برگزاری دوره «تربیت مربی مهد و پیش دبستان با رویكرد مهدویت» با هدف مهارت افزایی،شناخت و کاربرد شیوه های انتقال معارف مهدوی به کودکان برگزار شد.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
مهدویت از دکترین مباهله بروز کرد/ سنگرهای ظهور با اقتدار معرفتی مباهله فتح می‌شود
حجت‌الاسلام خادمیان با بیان‌اینکه مهدویت از دکترین مباهله بروز کرده است، گفت: امروز در سوریه، لبنان، یمن و ... نظریه و دکترین مباهله درک شده و اقتدار معرفتی و اعتقادی این واقعه نقش‌آفرینی کرده و پیروزی‌ها را یکی پس از دیگری رقم می‌زند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد قزوین اجرا می شود
حجت الاسلام مولایی از اجرای طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین و در حوزه های مهدویت، اعتقادی و طب سنتی خبر داد
۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶
هویت شیعیان در غدیر، عاشورا و مهدویت است/اقتدار بین المللی امروز کشور به برکت عاشوراست
آینده روشن-امام جمعه موقت شهر شیراز گفت: هویت شیعیان در غدیر، عاشورا و مهدویت می‌باشد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
انتشار کتاب «رویکرد شناختی پاسخ علمای اهل سنت به مخالفین مهدویت»
آینده روشن-کتاب «رویکرد شناختی پاسخ علمای اهل سنت به مخالفین مهدویت» از حجت الاسلام حسین الهی نژاد عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳
صحیفه سجادیه جلوه‌گاه معارف الهی است/ مهدویت رشته مورد نیاز حوزه
آینده روشن مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه صحیفه سجادیه جلوه‌گاه همه معارف الهی است، گفت: صحیفه سجادیه نقشه مهندسی شده‌ای است که در دوران امام سجاد(ع) همه دین در این قالب عرضه شد.
۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد قزوین اجرا می شود
آینده روشن حجت الاسلام مولایی از اجرای طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین و در حوزه های مهدویت، اعتقادی و طب سنتی خبر داد.
۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
مهدویت از دکترین مباهله بروز کرد/ سنگرهای ظهور با اقتدار معرفتی مباهله فتح می‌شود
آینده روشن حجت‌الاسلام خادمیان با بیان‌اینکه مهدویت از دکترین مباهله بروز کرده است، گفت: امروز در سوریه، لبنان، یمن و ... نظریه و دکترین مباهله درک شده و اقتدار معرفتی و اعتقادی این واقعه نقش‌آفرینی کرده و پیروزی‌ها را یکی پس از دیگری رقم می‌زند.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
راه اندازی نخستین مهد کودک تخصصی مهدویت
آینده روشن-نخستین مهد کودک تخصصی مهدویت در شهرستان کاشان راه اندازی شد.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
«مهدویت» نزد ابن عربی و نقد خوانش ایدئولوژیک از تاریخ
آینده روشن نخستین ترجمه فارسی از «عنقای مغرب» اثر ابن‌عربی به قلم امیرحسین اللهیاری منتشر می‌شود؛ کتابی که حاوی نظریات ابن عربی درباره «مهدویت» است.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
افتتاح مهد و پیش‌دبستانی «امین مهدوی» در کاشان/ استقبال از مهدهای مهدوی
آینده روشن آیین افتتاحیه مهد و پیش‌دبستانی امین مهدوی و شکوفه‌های امید کاشان(تحت نظر معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم و اشراف علمی مرکز تخصصی مهدویت)، عصر شنبه، دوم شهریورماه در این مجموعه آموزشی برگزار شد.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
مهدویت، کربلا و ولایت سه مولفه اصلی شیعیان است
آینده روشن-امام جمعه آذرشهر گفت: دشمنان اسلام و انقلاب در مواجهه با نظام جمهوری اسلامی ایران اکنون به فکر تغییر و تخریب افکار مردم به ویژه بسیجیان در ارتباط با سه مولفه اصلی شیعیان؛ مهدویت، کربلا و ولایت هستند.
۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
روحیه خدمت بی منت بسیجیان برگرفته از مکتب ائمه(ع) است
فرمانده پایگاه شهید در حاشیه اردوی یک روزه بسیجیان و تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: خدمت بی منت آرمان بسیجیان است و این روحیه الهام گرفته از مکتب سرخ شهادت حضرت ابا عبدالله الحسی (ع) و سبز مهدویت است.
۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
مدیران و سیاستمداران حکومت‌های اسلامی چه ویژگی‌هایی دارند؟
ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺆﺳﺴﻪ ﻃﻠﯿﻌﻪ ﻇﻬﻮﺭ گفت: مدیران باید متعهد به عهدنامه مالک اشتر و مهدویت، و زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشند؛ زعیم و رهبریت ربانی یک حکومت باید بیشترین خصوصیات اخلاق علوی و مهدوی را دارا باشد.