بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
مهترین رکن‌ توسعه قرآن، تعمیق مفاهیم آن در میان آحاد جامعه است
آینده روشن- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان یکی از مهترین رکن‌های توسعه قرآن را تعمیم و تعمیق مفاهیم قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع) در میان آحاد جامعه برشمرد و گفت: این امر از طریق ارتباط و انس هر چه بیشتر با مضامین آیات کلام وحی و آموزه های قرآن محقق می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
حدیث‌نگاشت/ نعمتی که از حسادت در امان است
امام حسن عسکری(ع) فرمودند: اَلتَّواضُعُ نِعمَةٌ لايُحسَدُ عَلَيها؛ فروتنى، نعمتى است كه بر آن حسد نبرند. [گزيده تحف‌العقول، حدیث ۵۰۰۲۸۷]
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
آیت‌الله نوری همدانی: حوزه علمیه در برابر رباخواری بانک‌ها سکوت نمی‌کند
آینده روشن-مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از طرح جدید مجلس درباره بانکداری گفت: طرحی در مجلس وجود دارد که به رباخواری به‌عنوان قرض رسمیت می‌بخشد،حوزه علمیه با این طرح مخالف است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
فساد تحت هر پوششی و هرنامی باشد زیبنده نظام اسلامی نیست
آینده روشن- رئیس قوه قضائیه با تاکید براینکه مبارزه با فساد یکی از راهبردهای جدی نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: همه باید در این زمینه فعالانه حرکت کنیم، فساد تحت هر پوششی، هرنامی وهرجایگاه قدرت و ثروتی که باشد زیبنده نظام اسلامی نیست.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
ملت عراق دوست و دشمن خود را بشناسند
آینده روشن-حجت الاسلام والمسلمین دومکی گفت: آمریکا در عراق از زمان صدام تاکنون به دنبال ناامنی بوده است، اما هیچ‌وقت در اهداف شوم خود موفق نشده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
چند تعلیم و توصیه از امام عسکری(ع)/ محبتی که انسان را به قرب خدا می‎رساند
آینده روشن- امام حسن عسکری(ع) می‎فرماید: ما برای کسانی که به ما پناهنده شوند، پناهگاهیم و برای کسانی که از ما هدایت بجویند، نوریم. ما نگهدار کسانی هستیم که (برای نجات از گمراهی) به ما متوسل می‌شوند.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
ادامه انتقادهای همیشگی ترامپ از رسانه‌های آمریکایی
آینده روشن-رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه انتقادات همیشگی خود از عملکرد رسانه‌های این کشور، این بار بحث درباره نوع پوشش خبری سفرش به لندن را پیش کشید.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
سناریوی جدید آمریکا: ایران موشک‌های کوتاه‌بُردش را در عراق مخفی کرده است
مقامات آمریکایی مدعی شدند ایران بخشی از زرادخانه مخفی موشک‌های بالستیک کوتاه‌بُرد خود را در عراق انبار کرده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
رهبر معظم انقلاب: رأفت اسلامی مبنا باشد
آینده روشن-رهبر انقلاب در پاسخ به گزارش ارائه شده پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومان حوادث اخیر، فرمودند: رأفت اسلامی مبنا باشد.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
روز بد ترامپ؛ استهزا در لندن، استیضاح در واشنگتن
آینده روشن-رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه در حالی لندن را پیش از موعد و بدون شرکت در نشست خبری ترک کرد که در واشنگتن اولین جلسه استیضاح او در کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در جریان بود.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
دستورات رهبر معظم انقلاب به دریابان شمخانی پیرامون حوادث اخیر
آینده روشن-رهبر معظم انقلاب در پاسخ به گزارش ارائه شده از سوی دبیر شورای عالی امنیت ملی که چندی قبل پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جان‌باختگان و مصدومین حوادث اخیر خدمت ایشان تقدیم شد، ضمن موافقت با پیشنهادات مطرح شده، دستوراتی صادر کردند.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
امام عسکری(ع) با پرداختن به تفسیر قرآن معارف را منتقل می‌کرد
آینده روشن-عضو هیئت علمی پژوهشکده امام خمینی(ره)، با اشاره به سیره امام عسکری(ع) در انتقال معارف بیان کرد: ایشان در زمان خویش با توجه به محدودیت‌هایی که وجود داشت، همچنین به دلیل اینکه مسائل فقهی توسط دیگر ائمه(ع) تبیین شده بود، به تفسیر قرآن پرداخت.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
مخالفت شدید آیت‌الله نوری‌ همدانی با طرح جدید بانکداری بدون ربا؛ طرح به ربا رسمیت می‌بخشد
آینده روشن-آیت‌الله العظمی نوری همدانی با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانست و تأکید کرد: این طرح به رباخواری بانک‌ها رسمیت می‌بخشد.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
اخلاق در کلام امام حسن عسکری(ع)
آینده روشن- امام حسن عسکری(ع) در بیانات خود، توصیه‌های مهمی درباره اخلاق در جامعه دارند و احادیث نقل شده از آن حضرت حاوی نکات کاربردی در باب آداب معاشرت و نحوه رفتار و گفتار و کردار در جامعه است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
اختلافات و پراكندگی‌ها در پرتو نور قرآن از بین می‌روند
آینده روشن- در بخشی از پیام آیت‌الله‌العظمی مكارم شیرازی به سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان آمده است كه همه در پرتو هدایت قرآن از ظلمات، پراكندگی و اختلاف و نزاع و كشمكش رهایی می‌یابند و به سرچشمه نور كه همان برادری و اخوت اسلامی است، باز می‌گردند.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
اصرار مقام معظم رهبری بر اصلاح ساختار اقتصادی کشور
آینده روشن-سخنگوی دولت با بیان اینکه همه قوا در تصمیم(اصلاح قیمت سوخت) مسئولیت دارند، گفت: مقام معظم رهبری صرفاً مصوبه سران سه قوه را تأیید کردند. یکبار این مصوبه به محضر ایشان رفت، آن را برگرداندند و گفتند هر سه با هم اتفاق نظر داشته باشید. نهایتا همه سران آن را تصویب کردند و رهبری آن را تأیید کردند....
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰
کره شمالی: گفت‌وگو با آمریکا چیزی به جز فریب نبوده است
آینده روشن-وزارت خارجه کره شمالی در بیانیه‌ای انتقادی، مذاکرات با آمریکا را یک فریب توصیف کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
روایتی از رنگ باختگی معلولیت به علت زندگی
آینده روشن-انسان‌هایی در مجتمع توانبخشی حضرت علی‌اکبر(ع) بیرجند فعالیت دارند که خالصانه به معلولان خدمت می‌کنند، خدمتی از جنس انسانیت و فضایی که گویی با دنیای شلوغ بیرون در تضاد بود، دنیایی آرام و دلچسب به دور از کینه‌ها، قهرها و دعواهای بیرون. اینجا دنیای دیگری است.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
نیویورک‌تایمز: تحریم‌های ایران دستاوردی برای آمریکا نداشته است
آینده روشن-روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز اذعان کرد تحریم‌های ایران دستاورد راهبردی برای آمریکا نداشته و منجر به تغییر رفتار تهران نشده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
عرفان اصیل شیعی با گوشه نشینی و ریاضت کشی همخوانی ندارد/ الگوهای انحرافی عرفان را شناسایی و معرفی می کنیم
آینده روشن-استاد عرفان حوزه با اشاره به اهمیت جایگاه علم عرفان در حوزه بر لزوم ایجاد مجمعی از اساتید عرفان و مقابله با انحرافات در این حوزه نیز تاکید کرد.