بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲
تصویر/ اعلام خبر کشف پیکر مطهر شهید حق شناس
سردار باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، صبح امروز سه شنبه 6 آذر 97 در منزل شهید حق شناس در شاهین شهر حاضر شد و از کشف پیکر شهید حق شناس همراه با نامه های مادر این شهید بزرگوار به فرزندش خبرداد. سردار باقرزاده در این رابطه گفت: مضامین این نامه بسیار تعجب برانگیز است و نشان می ...
۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
تصاویر/ حرم امیرالمؤمنین(ع) میلاد نبوی و امام صادق(ع) را جشن گرفت
آستان مقدس علوی به مناسبت میلاد پر خیر و برکت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (علیه السلام) مراسم جشنی را با حضور زائران برگزار کرد.
۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲
۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
تصاویر/  همایش بین المللی حمایت از مردم مظلوم یمن
همایش بین المللی حمایت از مردم مظلوم یمن ۱ آذرماه با حضور و سخنرانی آیت الله محسن اراکی رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سردار غیب پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از نمایندگان احزاب و جنبش های سیاسی کشورهای منطقه و گروه هایی ...
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸
تصاویر/  مراسم مولد النبی(ص) در مسجد جامع شهر ابیجان ساحل عاج برگزار شد
مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) در مسجد جامع شهر ابیجان کشور ساحل عاج با حضور رئیس جمهور این کشور و دیگر مقامات دولتی و مذهبی برگزار شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
تصاویر/ آستان مقدس علوی کار بازسازی صحن رسول اکرم (ص) را آغاز کرد
آستان مقدس علوی در راستای توسعه حرم حضرت امیر المومنین (علیه السلام) و خدمت به زائران اقدام به بازسازی صحن حضرت رسول اکرم (ص) کرده است که این پروژه به مرحله سوم رسیده و ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
تصاویر/ تشییع پیکربسیجی جهادگر امیرمحمد اژدری
پیکربسیجی جهادگر امیرمحمد اژدری ﺍﺯ جهادگران ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ و عضو شورای قرارگاه امام رضا (ع ) که روز جمعه حین خدمت رسانی و مجاهدت در منطقه پارسیان از توابع عسلویه بر اثر سانحه رانندگی به دیدار حق شتافت، از حسینیه شماره 2 جماران تشییع شد.