بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۱۶
سیاست ماکیاولیستی، توطئه غرب برای انحراف از سیاست مهدوی است
دکتر وهیب عبد با تأکید بر این که عدالت غربی و دموکراسی اروپایی، سراسر دوگانگی و دورویی است، مدعی شد: سیاست ماکیاولیستی، توطئه غرب برای انحراف از سیاست مهدوی است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۱۴
اعتقاد به منجی بشر در دیدگاه فیلسوفان ملحد
وهيب عبد با بیان این که اعتقاد به منجی بشر یک اعتقاد جهانی است، تصریح کرد: نه تنها ادیان آسمانی و مکاتب بشری که فلسفه های ملحدانه نیز به منجی بشر باور دارند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۰۹
پرورش عقلانیت، بهترین راه تبلیغ اسلام، تشیع و مهدویت
محمد الثالث، نمایش عقل محوری اسلام و عقل محوری آموزه های مهدوی را بهترین راه جذب غیرمسلمانان به سوی این دین عقل محور توصیف کرد و پرورش عقلانیت را بهترین راه تبلیغ اسلام، تشیع و مهدویت خواند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۶
معاون فرهنگی شبکه جهانی الکوثر در ارتباط با هدف اصلی هنر موعودگرای غرب گفت: شاید آینده سازی بر اساس ایده لیبرال دموکراسی غربی و آنچه که آنها می خواهند بزرگترین هدف این هنر است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۲
توحید حبیبی، پژوهشگر مهدوی قرآن و حدیث
بحث ظهور و مهدویت یکی از مباحثی است که خداوند در قرآن کریم و در آیات مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم به آن پرداخته است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۲
تحولات منطقه انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) را نوید می دهد
ابراهیم مدهون گفت: انقلاب اسلامی ایران تاثیری انکارناپذیر بر انقلاب های منطقه داشته است و همه این انقلاب ها را می توان در چارچوب انقلابی جهانی که با حضور حضرت مهدی (عج) تحقق خواهد یافت، جای داد.
۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۷
نقش انقلاب اسلامی ایران در تحولات منطقه انکار ناپذیر است
ابراهیم مدهون نقش انقلاب اسلامی ایران در تحولات منطقه را انکار ناپذیر دانست و گفت: مردم بحرین تا رسیدن به اهداف و حقوق مسلم خود دست از مبارزه بر نخواهند داشت.
۷ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۴
نقش زیارت در ایجاد فرهنگ انتظار
نقش زیارت در ایجاد فرهنگ انتظار توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در مشهد مقدس بررسی می شود.
۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۹
شبکه مسائل فرهنگ انتظار در مشهد تدوین می شود
مدیر فرهنگسرای انتظار در مشهد گفت: پروژه شبکه مسائل فرهنگ انتظار، مسائل شهروندان مشهدی در حوزه مهدویت بر اساس جغرافیای محل زندگی را بررسی می کند.
۲ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۴
رسانه مهدوی باید ترسیم گر الگوهای شاخص جامعه دینی باشد
مجری برنامه های مناسبتی سیما ارتباط میان دین و رسانه را از موضوعات محوري، پرگستره و چندلايه‏اي دانست و افزود : تبديل پيام‏هاي دين به قالب‏هاي متناسب رسانه‏اي و برنامه‏سازي بر اساس سوژه‏هاي ديني، نيازمند بررسی درست قابليت‏هاي رسانه‏اي شدن دين می باشد.
۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۳۷
توسعه نگاه راهبردی مهدویت در میان هنرمندان اسلامی ضروری است
آیت الله سید محمود علوی کشف رابطه تبلیغ دین با هنر و تأثیر هنر و کارآیی آن در تبلیغ دینی را منوط به تعریف و فهم هنر دینی یا به عبارت دیگر هنر اسلامی دانست و افزود : هنر نيرويى است ارزشمند كه مى توان آن را به استخدام انديشه ها و اهداف عالى انسانى و نشر معارف اسلامى و گسترش عدالت اجتماعى در آورد.
۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۷
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا فقیهی
رییس ستاد عمره دانشگاهیان گفت: حرکت بزرگ فرهنگی عمره دانشجویی با اعزام یک کاروان آغاز و هم اکنون به ۲۵۰ کاروان با برنامه های متنوع فرهنگی افزایش یافته است.
۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۱
اعمال دیپلماسی فرهنگی مبتنی بر آموزه های مهدوی ضروری است
دکتر حسینی مسئله مهدویت را یک نقطه عطف در جریان نوسعه و گسترش اندیشه های ناب اسلامی دانست و گفت: امروز دنیای غرب از همه ابزارهای هنری در جهت القا اندیشه های ناسالم و پلید خود و تثبیت سلطه بر بشر بهره می گیرد که بارزترین وجهه آن در سینما و رسانه های تصویری مشاهده می شود.
۲۸ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۵
هنرمند دلبسته امام زمان هنر خود را با ولایت صیقل می دهد
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین با بیان اینکه رسانه در نظام اسلامی ما، دغدغه دینی بودن دارد و لازمه این امر آگاهی گردانندگان و کارگزاران این رسانه ها از ملزومات دین است گفت: هنر راستین جهت دهنده ، مسئول و متعهد است
۲۰ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۷
مهدی کمالی
مدیر انتشارات موسسه آینده روشن، تولیدات این موسسه را گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ اصیل مهدویت در جامعه و در میان مردم عنوان کرد.
۲۰ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۳
بخش کرامات انسانی الخیرات افتتاح شد
مدیر سایت الخیرات گفت: با توجه به اینکه الخیرات با هدف تشویق و تبلیغ خوبی ها پا به عرصه گذاشته است، بخش کرامات انسانی افتتاح شده است.
۱۹ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۱
برگزاری نمایش هایی آیینی "کمی دیرتر" برای اولین بار در کشور
جشن بزرگ انتظار همراه با نمایش های آیینی با عنوان کمی دیرتر برای اولین بار در کشور توسط خیمه الانتظار از ۱۶ شعبان تا ۲۵ شعبان المعظم در مشهد در حال برگزاری است .
۱۹ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۰
همایش دکترین مهدویت از موفق ترین تلاش های علمی و فرهنگی در عرصه بین المللی است
دکتر صالحی بحث انتظار را موضوع روز دنیای امروز دانست و گفت : نقطه مشترک ادیان الهی و ابراهیمی موضوع منجی آخرالزمان است و این ظرفیت بهترین بستر برای ارائه پیام مهدویت به دنیای تشنه امروز است.
۱۸ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۱۵
موضوع همایش هشتم دکترین مهدویت، به روز و کاربردی بود
پژوهشگر مهدوی کشور، موضوع هشتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت را به روز و کاربردی دانست.
۱۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۳۲
احمد امیر آبادی فراهانی
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بيان اينكه بحث انتظار جزء اعتقادات ما محسوب می‌شود، گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی دهه مهدویت بدون ترديد در زمينه ترويج فرهنگ ناب و اصیل اسلامی به خصوص فرهنگ مهدويت تأثيربسزایی خواهد داشت.