بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
مطالبه جهانی برای حکومت الهی از راه غدیر به ظهور ختم می شود
آینده روشن- دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما از رشحات غدیر است، گفت: در ۴۰ سالی که گذشت رویکرد ما تدافعی و سازندگی بود اما این بیانیه دستور تهاجمی به ویژه به جوانان است و ان شاءالله خیزش جدید را در عالم اسلام رقم می زند.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹
دانشنامه مهدوی کودک منتشر می شود/بیان وقایع قبل و بعد از ظهور در قالب اشعار کودکانه
آینده روشن- حجت الاسلام یوسفیان با اعلام تصویب طرح دانشنامه کودک در مرکز تخصصی مهدویت، گفت: عدم برخورداری از غنای لازم، مشکلات محتوایی، اکتفای صرف به دیدارها و ملاقات ها و ضعف اطلاع رسانی از آسیب هایی نشر مهدوی برای کودک و نوجوان است.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱
بزرگ‌ترین وظیفه‏ ى منتظران در دوران غیبت، ایجاد «تمدن اسلامى» است/ اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، جرأت خطا را از دشمنان انقلا
آینده روشن-امام‌جمعه فولادشهر لنجان گفت: بزرگ‌ترین وظیفه‏ى منتظران در دوران غیبت، خودسازى و آمادگى براى یارى حضرت و دنبال كردن اهداف حكومت ایشان از طریق ایجاد «تمدن اسلامى» است.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷
هر چه دستگاه سیدالشهداء(ع) عظیم تر شود، به ظهور نزدیک تر می شویم
آینده روشن- یک استاد اخلاق گفت: مهمترین ابزار امام زمان(عج) برای زمینه سازی ظهور، دستگاه سیدالشهدا(ع)و سرباز ساختن در دستگاه حضرت سیدالشهدا(ع) است. هرچه که دستگاه امام حسین(ع) عریض و طویل تر شود، نشانه نزدیک شدن ظهور است.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲
دعای گره گشای امام مهدی(عج) برای فقرا/دو شاه کلید منتظران در مشکلات مالی
آینده روشن- امام زمان (عج) برای فقرا قناعت را از خداوند خواسته اند زیرا یکی از مشکلات امروز جامعه ما فقرهای دست ساز خودمان است، رایج است که انسان باید به اندازه گلیمش پای خود را دراز کند، اما می گویم انسان باید یک وجب کمتر حتی پایش را دراز کند.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱
تدارک جمکران برای پایان هفته زائران
آینده روشن- مسجد مقدس جمکران در روزهای پایانی هفته با برنامه هایی همچون آموزش عمومی قرآن، جلسات سخنرانی، قرائت ادعیه پرفیض توسل، کمیل و ندبه و ... میزبان زائران می شود.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
بزرگترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان(عج)/فقط نشستن و اشک ریختن فایده ندارد
آینده روشن- امروز مسیر تاریخ، مسیر ظلم است؛ مسیر سلطه‌گری و سلطه‌پذیری است؛ یک عده در دنیا سلطه‌گرند، یک عده در دنیا سلطه‌پذیرند. اگر حرف شما ملت ایران پیش رفت، اگر شما توانستید پیروز شوید، به آن نقطه‌ی موعود برسید، آن وقت مسیر تاریخ عوض خواهد شد.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶
مقابله با قالب‌های نازیبای ترویج مهدویت در فضای مجازی
آینده روشن ـ استاد مرکز تخصصی نماز و مهدویت گفت: در حالی که برخی، مایه‌های فکر و فرهنگ خود را با لباس‌های فاخر و دلفریب می‌پوشانند، نباید اجازه دهیم معارف و مفاهیم مهدویت در فضای مجازی در قالب‌های نازیبا، نشرهای ملول و گفتاری عاری از هنر عرضه شوند.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵
پرسش‌های انحرافی و غفلت از آموزش‌های کاربردی در زمینه مهدویت
آینده روشن ــ مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با بیان اینکه برخی سؤالات و مباحث درباره امام زمان(عج) نقشی در بحث مهدویت ندارد، گفت: سؤالات انحرافی، تعیین زمان ظهور و تطبیق نشانه‌ها از مشکلات امر آموزش است که موجب می‌شود همواره مباحث آموزشی به سمت‌وسویی برود که نیاز نیست و مشکل‌ساز می‌شود.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
مقابله با قالب‌های نازیبای ترویج مهدویت در فضای مجازی
آینده روشن ــ استاد مرکز تخصصی نماز و مهدویت گفت: در حالی که برخی، مایه‌های فکر و فرهنگ خود را با لباس‌های فاخر و دلفریب می‌پوشانند، نباید اجازه دهیم معارف و مفاهیم مهدویت در فضای مجازی در قالب‌های نازیبا، نشرهای ملول و گفتاری عاری از هنر عرضه شوند.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
مادران برای پرورش نسلی از منتظران ظهور تدابیر مناسبی بیندیشند
آینده روشن ــ مسئول واحد خواهران بنیاد مهدویت لرستان ترویج تفکر مهدوی در جامعه را یکی از راه‌های مصون ماندن از توطئه‌ها و دام‌های شیطانی دشمنان دانست و افزود: زنان و مادران، ضمن این‌که باید خودشان را در زمره منتظران واقعی قرار دهند، باید برای پرورش نسلی از منتظران حجت خدا بر روی زمین، تدابیر مناسبی ...
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶
امتداد مهربانی در هوای مهدوی
آینده روشن ــ در هفته ای که گذشت، مهربانی و فعالیت‌های مردمی در هوایی که آکنده از عطر مهدویت و نیمه شعبان بود، به نفع مردم سیل‌زده کشورمان امتداد داشت.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
برگزاری نمایشگاه‌های «صبح روشن» در مدارس البرز
آینده روشن ــ رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره‌کل آموزش و پرورش البرز گفت: به مناسبت نیمه شعبان، نمایشگاه‌های مهدویت با نام «صبح روشن» در مدارس این استان گشایش یافت.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
مهدویت به‌معنای فرهنگ انتظار است
آینده روشن- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: مهدویت یعنی فرهنگ انتظار و متاسفانه در ادارات و همچنین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی به مساله مهدویت کمتر پرداخته می‌شود.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
فعالیت ۱۵۷ مبلغ ویژه دهه مهدویت در سیستان‌وبلوچستان
آینده روشن ــ مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود‌(عج) سیستان و بلوچستان گفت: در دهه مهدویت، از پنجم تا ۱۵ شعبان، ۱۵۷ مبلغ دینی به تبلیغ و سخنرانی پیرامون مهدویت و انتظار در سطح استان پرداختند.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱
قرائت زیارت «آل یاسین»یکی از بهترین راههای ارتباط با امام زمان(عج)
آینده روشن- کارشناس مسائل مهدویت یکی از بهترین راههای ارتباط با امام زمان(عج) را قرائت زیارت «آل یاسین» برشمرد و افزود: خود حضرت فرمودند از این طریق با ما ارتباط برقرار نمایید.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴
جایگاه ویژه بانوان در ارتقای فرهنگ مهدویت غیرقابل انکار است
آینده روشن- معاون فرهنگی - تربیتی جامعه المصطفی گفت: با توجه به نقش تربیتی بانوان، زنان از جایگاهی ویژه و نقش پررنگی در ارتقای فرهنگ مهدویت در جامعه برخوردار هستند.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱
شبهات حال حاضر مهدویت را وهابیت دامن می‌زنند
آینده روشن – استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز شبهات زیادی را به مهدویت وارد می کنند در موضوعات و ابعاد مختلف، اگر سیر بیان این شبهات را دنبال کنیم همه آنها به وهابیت خبیث بر می‌گردد.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰
نشست علمی «پاسخ به شبهات مهدویت» در مجتمع آموزشی هدی برگزار شد
آینده روشن – نشست علمی «پاسخ به شبهات مهدویت » با حضور خواهران طلبه غیر ایرانی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی(ره) وابسته به جامعه المصطفی العالمیه برگزار شد.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۶
نشست علمی پژوهشی انجمن مهدویت به زبان ترکی استانبولی برگزار شد
آینده روشن – نشست علمی پژوهشی انجمن مهدویت با تمرکز بر بیانیه گام دوم انقلاب به زبان ترکی استانبولی برگزار شد.