بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
سخنان رهبری به‌عنوان حکمتی رهایی‌بخش، منشأ همه برکات نظام است
آینده روشن ـ دبیرکل سازمان مقاومت و ایثار کرمان با بیان اینکه رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس سخنان رهبری را به‌عنوان حکمتی رهایی‌بخش، منشأ همه برکات نظام می‌دانند، گفت: آنان با تکیه بر نظام جمهوری اسلامی تصمیم گرفتند تا جهت هم‌سوشدن با نیروهای انقلاب در کنار آن‌ها بصیرت‌افزایی کنند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳
داشتن فرهنگ، هزینه‌های آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد
آینده روشن-مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور بابیان اینکه داشتن فرهنگ هزینه‌های آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد، افزود: برای رسیدن به این مهم باید دستگاه‌ها فعالیت‌های خود را به سمت فرهنگ‌سازی سوق دهند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
روزنامه آمریکایی: ایرانی‌ها علی‌رغم مشکلات اقتصادی، حامی نظام خود هستند
آینده روشن-روزنامه «آمریکن هرالد تریبون» در گزارشی، ضمن انتقاد از بزرگ‌نمایی غربی‌ها از ناآرامی‌های ایران، تاکید کرد ایرانی‌ها به امنیت کشورشان بسیار اهمیت می‌دهند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
چهار حالت انسان بعد از گناه در قرآن
آینده روشن- آیت‌الله علیدوست با اشاره به اینکه برخی افراد بعد از ارتکاب گناه حالت سرکشی، توجیه یا کوچک شمردن گناه دارند، تصریح کرد: اگر انسان سبک شمردن گناه را ریشه‌شناسی کند شاید به سبک شمردن حق خدا بینجامد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
شیخ مفید؛ فردی که مرد اولِ زمان خود بود
آینده روشن-استاد حوزه علمیه مشهد گفت: شیخ مفید به‌‌عنوان فردی که در علوم مختلف اسلامی صاحب‌نظر بود، در زمان خود اقدامات مفیدی را انجام داد. همچنین شخصیتی بود که در دوره خود به‌ عنوان مرد اول نیز شناخته شد.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
انتظار؛ آمادگی جهت حضور در زندگی امروز است
آینده روشن- عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در مقاله‌ای مبانی نظریه انتظار را در اندیشه مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: انتظار به هیچ وجه توصیه‌ای برای آمادگی حضور در فردا نیست بلکه آمادگی برای حضور در اکنون زندگی با شرایط کنونی است.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳
هشدار ائمه جمعه درباره گرانی‌های احتمالی و ضرورت نظارت بر بازار
آینده روشن-ائمه جمعه سراسر کشور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه درباره گرانی‌های احتمالی پس از گران شدن قیمت بنزین هشدار جدی دادند و خواستار نظارت بیشتر متولیان امر بر بازار شدند.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
نفوذ لابی صهیونیسم در رسانه‌های غربی؛ چالش مهم مسلمانان
آینده روشن- «هویده جبق»، رئیس مجمع اروپایی بانوان پیرو اهل بیت(ع)، نفوذ و سیطره لابی صهیونیسم در بسیاری از رسانه‌های تأثیرگذار در غرب را از چالش‌های مهم اقلیت‌های مسلمان دانست و گفت: این رسانه‌ها با هدف ترویج اسلام‌هراسی، حقایق و آموزه‌های اسلام را وارونه جلوه می‌دهند.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
رونمایی از 2 دستاورد جدید نیروی دریایی ارتش/ پهپاد دریاپایه نداجا «پلیکان» نام گرفت
آینده روشن-دو دستاورد نیروی دریایی ارتش شامل پهپاد دریاپایه پلیکان و پروژه سورن رونمایی شد.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
غنی‌سازی با وجود لغو معافیت تحریمی فردو ادامه خواهد داشت/ کار پیشران‌های هسته‌ای به خوبی پیس می‌رود
آینده روشن-رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تخلف مامور آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران مستند سازی شده و پیگیر آن هستیم.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
احساس نیاز روزافزون به وقف فرهنگی/ لزوم بازنگری در قوانین برای احیای وقف
آینده روشن- رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت کشور با اشاره به اینکه مشارکت مردم با سازمان اوقاف و امور خیریه نیاز به بازنگری و پیوست اجتماعی، فرهنگی و آموزشی دارد، بر لزوم بازنگری در قوانین برای احیای وقف تأکید کرد و گفت: امروز نیازهای جامعه دستخوش تغییر شده و هرچه ...
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
آمریکا دشمن استقلال ملت‌ها و آزادگی اراده‌ها است
آینده روشن-حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در خطبه نماز جمعه دمشق با اشاره به پیروزهای جبهه مقاومت، گفت: رمز این پیروزی ها ثبات قدم ملت ها حول عزت، کرامت، آزادگی و استقلال است.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
سلاح ایرانی که باعث وحشت رژیم صهیونیستی شد
آینده روشن-مدتی پیش سایت خبری نشنال اینترست در گزارشی تاکید کرد که ایران بیشترین حجم از موشک‌های بالستیک را در خاورمیانه در اختیار دارد.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
عقل‌گرایی؛ منبع اختلاف فکری شیخ مفید و شیخ صدوق
آینده روشن-عضو هیئت علمی گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه اصفهان گفت: در مکتب قم میان شیعیان ایران، حدیث قالب بود و شیخ صدوق جانب حدیث را بر انتظارات عقلی و کلامی ترجیح می‌دادند، اما در مکتب بغداد، جانب عقل بر حدیث برتری داشت که نماینده این مکتب، شیخ مفید است.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرف
آینده روشن-گروه سیاسی: سخنگوی وزارت امور خارجه خواستار برخورد مسئولانه، قاطع و موثر دولت عراق با عوامل مخرب و مهاجمان شد.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
دزدی و سودجویی کلان یک عده، مردم را ناراحت می کند
آینده روشن-آیت الله علم الهدی با اشاره به این که عارضه گران شدن بنزین معیشتی و اقتصادی است، گفت: تحریم اقتصادی اثر نکرده است زیرا همه مغازه‌ها پر از جنس است اما دزدی و سودجویی کلان یک عده، مردم را مستاصل می‌کند.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
پیروی از رهنمودهای مرجعیت راه‌حل بحران عراق است
آینده روشن- سید صدرالدین قبانچی، امام جمعه نجف، پیروی از رهنمودهای مرجعیت را راه‌حل بحران کنونی عراق دانست.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
با ۱۰ مشکل اساسی آمریکا از نظر آمار‌های بین‌المللی آشنا شوید
آینده روشن-آمریکا شاید بهشت گمشده بسیاری از افراد باشد اما آمار‌های بین‌المللی از حقایقی تلخ در پس چهره دروغین این کشور سخن می‌گوید.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
اغتشاش، نقشه جدید آمریکا علیه محور مقاومت است/ مسئولان باید دردهای مردم را التیام ببخشند
آینده روشن- خطیب جمعه قم، با هشدار علیه نقشه خطرناک و جدیدی که از سوی آمریکا علیه محور مقاومت شکل گرفته است، هدف این حرکت را ایجاد اغتشاش در کشورهایی دانست که در محور مقاومت قرار دارند.
۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
آیت‌الله سیستانی
آینده روشن-مرجع دینی شیعیان در عراق از معترضان مسالت‌جو این کشور خواست که صف خود را افراد تخریبکار و آشوبگری که به دنبال آسیب‌رساندن به اموال شهروندان هستند، جدا کنند.