بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
برداشتن گام دوم انقلاب سنگین تر ازگام اول است
آینده روشن- امام جمعه مشهد گفت: برداشتن گام دوم انقلاب برای ما سنگینتر از گام اول است و در این گام دوم باید خسارتهای گام اول را حل کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰
کتاب خوب حس حضور امام(عج) را در دل ها ایجاد می کند/صرف نوشتن از غربت امام اثر سوء دارد
آینده روشن- حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه کتاب های مهدوی باید حس حضور امام زمان(عج) را در جامعه و در دل ها ایجاد کنند، گفت: این آثار باید سبب معرفت ما به حضرت حجت(عج) شوند، یکی از راه های آوردن مهدویت و انتظار به صحنه زندگی کتاب است.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
برای آشنایی با امام زمان(عج) چه کتاب هایی بخوانیم؟
آینده روشن- حجت الاسلام فوادیان کتاب را از راه های کسب معرفت نسبت به امام زمان(عج) دانست و گفت: داشتن سیر مطالعاتی برای اقشار و سنین مختلف به این مهم کمک می کند. برای مثال کتاب های «نگین آفرینش» و یا «سیمای آفتاب» در این باره راهگشا هستند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳
با قاچاق و عوامل ناامن ‌کننده فضای مجازی برخورد جدی کنید
آینده روشن- رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی تاکید کردند: نیروی انتظامی باید به صورت جدی با قاچاق مبارزه و با عوامل ناامن‌ کننده فضای مجازی مقابله کند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶
عربستان از اعدام دسته جمعی به دنبال چیست؟
آینده روشن- اعدام های دسته جمعی در عربستان اهداف خاصی را دنبال می کنند که از جمله آن ها می توان به ایجاد رعب و وحشت در میان شیعیان اشاره کرد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱
بزرگ ترین اعدام دسته جمعی شیعیان در تاریخ پادشاهی سعودی
آینده روشن- اقدام ریاض برای گردن زدن ۳۷ نفر از شهروندان عربستانی که اکثر آنها را اقلیت شیعه تشکیل می دهند و به نمایش گذاشتن یکی از افراد اعدام شده،خشم گروه های حقوق بشری را برانگیخت.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸
واکنش به حاشیه های مجازی قتل روحانی همدانی؛ از رهبر انقلاب تا وزیر ارشاد
آینده روشن- پست اینستاگرامی قاتل طلبه همدانی پس از ارتکاب به جرم، حساسیت این رویداد را دوچندان کرد و واکنش های متعددی برانگیخت.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴
در نگارش کتب دفاع مقدس واقعیت رخدادها تبیین شود
آینده روشن- آزاد بخت با بیان این که نویسنده کتب دفاع مقدس باید هدف خود از نگارش و رده سنی مخاطبان را مدنظر داشته باشد، گفت: در نگارش کتب دفاع مقدس هر آن چه که اتفاق افتاده به نگارش درآید.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰
آیا آيه «بَقِيَّةُ اللَّهِ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ» درباره امام زمان (عج) نازل شده است؟
آینده روشن- از ابو جعفر (امام باقر(ع)) نقل شده است كه فرمود: «مهدي از ما است (اهل بيت) و خداوند او را با انداختن ترسش در دل دشمنان ياري مي كند ... منادي از آسمان ندا مي دهد كه حق با او و اطرافيانش است. در آن هنگام قيام كننده ما قيام مي كند. ...».
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸
راز طولانی شدن عمر امام زمان(عج)/مهمترین کار امام در عصر غیبت
آینده روشن- باید دلایل مستحکم بر راز زنده بودن و وجود امام زمان(عج) داشته باشیم تا اگر دو شبهه مطرح شد، عقب نشینی نکنیم. باید توجه داشت خدا عالم را برای شیطنت و لگدپراکنی به سمت خود خلق نکرده، خدا عالم را برای بندگی خود خلق کرده است.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
میانبر کسب برکات فراوان در آخرین روزهای شعبان
آینده روشن- امام صادق(ع) فرمودند: «هر گاه خواهي دعا كني پس خدای متعال را تمجيد و سپاسگزاري كن و او را تسبيح و تهليل بگو و او را ثناي گوی و ستايش كن و بر محمد (ص) و آل او صلوات فرست، سپس درخواست كن تا به تو داده شود.»
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
تالیفات مهدوی کارکرد لازم را نداشته اند/کتاب نقشی مهم در آمادگی برای ظهور دارد
آینده روشن- حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه کلی گویی و تکرار از آسیب های جدی عرصه نشر مهدوی است، گفت: در گام دوم انقلاب و کسب آمادگی برای درک خورشید ولایت عظمی(ارواحناه فداء) باید به تالیف کتاب های قابل فهم برای عموم توجهی ویژه شود.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
نمایشنامه های «میرمهنا» و «امام قلی خان» را برای دفاع از هویت خلیج فارس نوشتم
آینده روشن- کهوری نژاد با تاکید بر اینکه آحاد مردم به ویژه نخبگان باید در راستای دفاع از هویت خلیج فارس تلاش کنند، گفت: نمایشنامه های «میرمهنا» و «امام قلی خان» را برای دفاع از هویت خلیج فارس به رشته تحریر درآوردم.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
مسلمانان باید جایگاه خود را در اقتصاد جهانی پیدا کنند/ انتقاد از تعلل در ایجاد پول واحد در کشور‌های اسلامی
آینده روشن- وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: کشور‌های اسلامی و مسلمانان باید جایگاه خود را در اقتصاد جهانی پیدا کنند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
زمینه‌ها و علل گرایش به جریان‌های انحرافی معاصر در حوزه مهدویت بررسی شد
آینده روشن- نشست علمی، آموزشی «بررسی زمینه‌ها و علل گرایش به جریان‌های انحرافی معاصر در حوزه مهدویت» از سوی مرکز تخصصی فلسفه و کلام و با همکاری گروه علمی کلام اسلامی برگزار شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
منجی گرایی باور مشترک تمام ادیان است
آینده روشن/حجت الاسلام نیلی پور، منجی گرایی را باور مشترک تمام ادیان دانست و گفت: علاوه بر بحث منجی گرایی، موعود باوری نیز از اشتراکات ادیان است همچنان که فرازی از زیارت دیگر برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف «الذی وعد الله عزوجل به الامم» به آن اشاره شده است.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
انعقاد تفاهم نامه همکاری بنیاد مهدی موعود(عج) هرمزگان با حوزه خواهران
آینده روشن/ معاون فرهنگي تبليغي حوزه علميه خواهران هرمزگان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بين بنیاد حضرت مهدی(عج) هرمزگان و حوزه علميه خواهران استان در راستای نشر و گسترش معارف مهدوی خبرداد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
اعتقاد به مهدویت یک اعتقاد بین المللی است
آینده روشن- نشست علمی تحلیلی با موضوع « بررسی شبهات مهدویت» در مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری تنکابن برگزار شد.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴
برپایی نمایشگاه" باران امید "ویژه آشنایی با مفاهیم مهدویت در مشهد
آینده روشن- نمایشگاهی با عنوان باران امید ویژه آشنایی با مفاهیم مهدویت در مشهد دایر شده است .
۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
تبیین «مهدويت و انتظار از منظر قرآن» در اوگاندا
آینده روشن ـ موضوع «مهدويت و انتظار فرج از منظر قرآن» در مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) در دانشکده اسلامی المصطفی اوگاندا بررسی و تبیین شد.