بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
مسجدجامعی:‌ «حجاب دیگران را گزارش دهید» موجب پرونده‌سازی می‌شود
آینده روشن - «احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی موارد مانند «حجاب دیگران را گزارش دهید»، موجب پرونده‌سازی برای شهروندان می شود.
۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
نشست شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت مازندران
آینده روشن- آیت الله طبرسی: وجود بیش از سه هزار حدیث پیرامون مهدویت پاسخگوی شبهات خواهد شد.
۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹
نذر فرهنگی برای ترویج فرهنگ مهدویت در مازندران انجام شود
آینده روشن - نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر ترویج فرهنگ مهدویت در استان، گفت: نذر فرهنگی برای ترویج فرهنگ مهدویت در مازندران انجام شود.
۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲
آشنایی با مجازات های بدحجابی
آینده روشن- در اخبار روزهای اخیر مواردی از ضرب و جرح زنان نهی‌کننده از بی‌حجابی شنیده شده است.با شنیدن این اخبار عده‌ای سردرگم اند که آیامجازاتی برای این دسته از افراد مجرم وجود ندارد؟
۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
بازداشت سرکرده داعشی با لباس زنانه در موصل
آینده روشن - سخنگوی وزارت کشور عراق از بازداشت مسئول صدور حکم اعدام در تشکیلات تروریستی داعش خبر داد.
۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴
تکاپوی طرفداران «احمد الحسن» برای ساختن یک امام جدید
آینده روشن- یک پژوهشگر مهدویت با نقد شیوه استدلال مبلغین فرقه «احمد الحسن» گفت: لازم است، برای اثبات یمانی بودن خود و دایره ولایت یا نیابت خود و همچنین برای اثبات ضرورت بیعت با خود، حجت شرعی و دلیل فقهی (نه رؤیا یا استخاره یا ...) اقامه کند.
۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
پویش تو ریحانه‌ی خلقتی در هرمزگان
آینده روشن- به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر با مشارکت اعضای بسیج دانشجویی و کانون مهدویت دانشگاه‌های آزاد اسلامی هرمزگان پویش "تو ریحانه‌ی خلقتی" در هرمزگان برگزار شد.
۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶
دهه کرامت؛ فرصت طلایی برای تبلیغ مهدویت/برنامه‌های مهدوی مشهدالرضا(ع) برای ولادت امام رئوف(ع)
آینده روشن - حجت‌الاسلام موسوی‌نسب با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت دهه کرامت برای ترویج معارف مهدوی، گفت: مهدویت در سیره روایی امام رضا(ع) جایگاهی ویژه دارد، لذا در دهه کرامت با برنامه‌هایی همچون پاسخ به سوالات و شبهات این بخش از سیره رضوی را تبیین می‌کنیم.
۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
برنامه‌های مهدوی دارالعباده ایران در دهه کرامت/کتابخانه تخصصی مهدویت افتتاح می‌شود
آینده روشن- رستگاری با اعلام بسته‌برنامه بنیاد مهدی موعود(عج) استان یزد ویژه دهه کرامت، گفت: برگزاری دوره‌های آموزش حکومت مهدوی ویژه اصناف با موضوع رزق حلال، افتتاح کتابخانه تخصصی و برگزاری دوره مجازی با موضوع تدبر در آیات مهدوی ازجمله این برنامه‌‌ها است.
۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
خیلی از کتاب‌ها وکارهایمان بیهوده‌اند/ازخنده حکیمانه غافل شده‌ایم
آینده روشن - رئیس ستاد اقامه نماز گفت: خیلی از کتاب‌ها و کارهایی که این روزها چاپ و انجام می‌شوند، بیهوده هستند و بسیاری از قلم‌ها اگر نباشند اتفاقی نخواهد افتاد. کتاب باید هر کلمه و صفحه اش مفید باشد.
۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
آذین بندی حرم مطهر رضوی در آستانه ولادت امام رضا (ع)
آینده روشن - یک کارشناس مهدویت با اشاره به شاخص‌های رفتار کریمانه در جامعه گفت: از جمله شاخص‌های اصلی کرامت این است که توحید محور باشیم. علم همراه با عمل از دیگر شاخص‌های رفتار کریمانه است. در رفتار کریمانه خدمت به همنوع باید جز اولویت‌های ما باشد و با گشاده رویی قبل از این که فردی درخواستی داشته باشد ...
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲
کتابی که توضیح می‌دهد انقلاب اسلامی چقدر از اندیشه مهدوی تأثیر گرفته است
آینده روشن - انتشارات کتاب جمکران «قسم به عصر؛ درآمدی بر آینده‌اندیشی تمدنی ـ مهدوی انقلاب اسلامی» را به بازار نشر عرضه کرد؛ کتابی که توضیح می‌دهد انقلاب اسلامی چقدر از اندیشه مهدوی تأثیر گرفته است.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
ثبت ملی جشن نیمه‌شعبان با محوریت مسجد مقدس جمکران
آینده روشن - یزدانی با اشاره به نقش جشن‌های نیمه‌شعبان در وافق ملی و انسجام اجتماعی، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته جشن نیمه‌شعبان با محوریت مسجد مقدس جمکران در زمره آثار معنوی و ناملموس این استان به ثبت ملی رسید.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
مسیر حرکت به سوی ظهور در کلام امام صادق(ع)/نقش تلاش‌های علمی در وقوع فرج
آینده روشن- حجت‌الاسلام میرصادقی با بیان‌اینکه یکی از بایدهای زمینه‌سازی ظهور در نگاه امام صادق(ع)، همراهی علم و عمل است، گفت: ایشان با تربیت چهار هزار شاگرد و انجام مناظرات علمی و تلاش برای رفع انحرافات فکری، مسیر حرکت به سوی ظهور را نشان داده‌اند.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
تجارت پرسودی که امام صادق(ع) به منتظران آموزش داده‌اند/بهترین زمینه‌سازی برای ظهور
آینده روشن - حجت‌الاسلام اکبری با بیان‌اینکه امام صادق(ع) به حال منتظران غبطه می‌خورند، گفت: ایشان با به یادگار گذاشتن دعای عهد، تجارت بسیار خوبی را به منتظران ظهور آموزش داده‌اند که به وسیله آن می‌توانند حتی در صورت مرگ نیز امام زمان (عج) را یاری کنند.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
چگونه یار امام زمان (عج) شویم؟
آینده روشن - در یاری امام عصر، فرقی بین زن و مرد نیست و هر کس می‌تواند با توجه به توانایی‌های خود، در خدمت امام باشد؛ زیرا یاری امام مهدی علیه‌السلام تنها جنگیدن و شمشیرزدن نیست تا مخصوص مردان باشد؛ همگان ـ چه مرد و چه زن ـ می‌توانند در جبهه یاوران امام زمان قرار گیرند.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
اهل‌بیت(ع) تفسیر قرآن هستند
آینده روشن- حجت‌الاسلام قرنی گفت: تفسیرعرفانی در ائمه معصومین(ع) از جمله امام صادق(ع) یافت می‌شود زیرا همه ویژگی‌های انسان کامل قرآنی در آنها یافت می‌شود و در واقع قرآن همان عترت و عترت همان قرآن است.
۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
مسجد، محور همه برنامه‌های امام زمان(عج) است
آینده روشن- معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با بیان‌اینکه محور همه برنامه‌های ولی خدا بر مدار مسجد است، گفت: هنوز در استفاده از ظرفیت مسجد برای توسعه و تعمیق فرهنگ مهدوی به استانداردهای لازم نرسیده‌ایم. مسجد بهترین محل برای تمرین نقش‌های عصر ظهور است.
۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶
امام صادق(ع) مفهوم انتظار را برای مردم تبیین کردند/اطاعت از ولی فقیه وظیفه محبان حضرت است
آینده روشن - آیت‌الله کمالی با بیان اینکه امام صادق(ع) مفهوم انتظار و مهدویت را برای مردم تبیین کردند، گفت: اطاعت از ولی‌فقیه وظیفه شیعیان امیرالمومنین(ع) و پیروان مکتب امام صادق(ع) است.
۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸
پایان‌نامه‌های مهدوی، کتاب می شوند
آینده روشن- پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی که به نحوی با موضوع مهدویت، انتظار و آخرالزمان مرتبط هستند، پس از تأیید واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتاب می شوند.