نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
آمریکا حزب‌الله را در فهرست گروه‌های مرتکب «جرایم سازمان‌یافته» قرار داد
وزیر دادگستری آمریکا امروز دوشنبه پنج گروه از جمله حزب‌الله لبنان را در فهرست گروه‌های مرتکب «جرایم سازمان‌یافته» قرار داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گفت : همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله اولین بسته ارزاق، از سوی مرکز خیریه سلالة الجواد(ع)، بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی توزیع شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
ذکر، سیئات را از بین می‌برد
امام جمعه کرج گفت: یکی از کارهایی که سیئات را از بین می‌برد، ذکر دائمی است؛ برخی اذکار مانند نماز وقت دارد و برخی اذکار وقت خاصی ندارد و تکرار و دوام آن سبب دوری انسان از غفلت می‌شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۸
نتانیاهو: اسرائیل و کشورهای عربی بیش از هر زمان دیگر به هم نزدیک شده‌اند
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه تصریح کرد «تهدید ایران» رژیم او را به کشورهای عربی نزدیک کرده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
هندسه فکری رهبری بر استفاده از جوانان در همه عرصه هاست
حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: هندسه فکری مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان کشور در همه صحنه‌ها شکل گرفته و ایشان در بسیاری از سخنانشان، اعتماد به جوانان و جوان‌گرایی در مدیریت کشور را به مسئولان کشور گوشزد می‌کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۴
مدعیان دروغین مهدویت را چگونه بشناسیم؟
به گفته پژوهشگر مهدویت ، از هندوئیسم گرفته تا مسیحیت و یهودیت، همه مردم جهان تشنه عدالت و ظهور منجی هستند. سینمای هالیوود بر همین نیاز سوار می‌شود تا هم این اعتقاد و در واقع مسیر اسلام را به انحراف بکشاند و هم در کنار آن از سود اقتصادی سرشاری برخوردار شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
نجات کشور در بازگشت به ارزش های دفاع مقدس است
نماینده ولی فقیه درکاشان، بازگشت به ارزش های دوران دفاع مقدس را موجب نجات کشور عنوان کرد و گفت: هم اکنون ارزش های دفاع مقدس در رزمندگان حزب الله لبنان، فلسطین و یمن نهادینه شده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۰
نخبگان جوان در سلوک علمی خود به امام خمینی اقتدا کنند
رییس ستاد اقامه نماز گفت: امام خمینی(ره) با نیت قربت اقدام به تغییر جامعه و برانگیختن مردم کردند،نخبگان ما نیز باید با همین نیت اقدام به ایجاد تحول کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶
ترامپ: شاید افراد خودسر خاشقچی را کشته باشند/شاه سعودی کاملا انکار می‌کند
رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه پادشاه سعودی اطلاع از وضعیت «جمال خاشقچی» را انکار می‌کند، گفت ممکن است «قاتل‌های خودسری» وجود داشته‌اند که خاشقچی را کشته‌اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
عراقی ها در پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امروز عراقی ها در استقبال و پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند و همه وجودشان را فدای زائر اربعین می کنند تا رفاه بیشتری را نصیب زوار کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
مهدویت به کمک حوزه دفاعی-امنیتی کشور می آید
حجت الاسلام کلباسی با بیان اینکه مهدویت در طول تاریخ موتور محرکه وقایع مختلف اجتماعی بوده است، گفت: همایش ملی «فرهنگ دفاعی-امنیتی بر اساس آموزه های مهدوی» با هدف استخراج ابعاد این مسئله از متون تاریخ و اسناد و عرضه به صاحبان فن برگزار می شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳
لندن: عربستان سعودی پاسخ کامل و مفصل درباره مسئله خاشقچی بدهد
سخنگوی دولت انگلیس گفت که این کشور از عربستان سعودی انتظار دارد درباره مسئله ناپدید شدن خبرنگار منتقد حکومت سعودی، پاسخی مفصل و کامل دهد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند گرفتار جهالت حداکثری اند
مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر امروز کسانی با مشاهده برخورد حقارت آمیز آمریکا با عربستان باز هم دَم از سازش می زنند، درحماقت و جهالت حداکثری به سر می برند. ما چهار دهه با مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار سرافرازانه زندگی می کنیم، چرا برخی ندای سازش و ترس از آمریکا بلند می کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
بررسی «آزادی و آزاداندیشی» در نگاه رهبری در یک اثر
مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت کتاب «آزادی و آزاداندیشی؛ تعاریف، معیارها، آداب و محدودیت‌ها در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی» را راهی بازار نشر کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
لیبرمن: ایران پشت چالش‌های اسرائیل است؛ شدیدترین ضربه را به حماس می‌زنیم
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای قبلی درباره دخالت ایران در بحران‌های غزه و سوریه، گفت، تل‌آویو به مقابله با آن مطابق با امنیت داخلی خود ادامه می‌دهد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
اهمیت پیاده روی اربعین را باید در سانسور شبکه‌های غربی جست‌وجو کرد
استاد حوزه علمیه سانسور شبکه‌های غربی از پیاده روی اربعین را نشانه اهمیت این حرکت دانست و گفت: پیاده روی اربعین نمایش رقابت برای خدمت کردن است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و ماموریت های نخبگان حوزه و دانشگاه
رهبر معظم انقلاب اسلامی، دستگاه ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰
ممنوعیت فروش بنزین به موتور سواران پاکستانی فاقد کلاه ایمنی
دولت پاکستان برای مجبور کردن موتورسواران به استفاده از کلاه ایمنی فروش بنزین به آن‌ها را ممنوع کرد و این برنامه ابتدا از شهر کراچی مرکز ایالت سند آغاز می‌شود.