نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۱
محور مقاومت پس از پیروزی‌های منطقه، بر مسأله فلسطین متمرکز می‌شود
حوزه/ دبیرکل حزب الله لبنان، عصر روز دوشنبه پس از پایان تظاهرات به مناسبت حمایت از قدس در ضاحیه واقع در جنوب بیروت، سخنرانی و اقدام ترامپ درباره اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵
۱۵ هزار طلبه مترصد نوشتن پایان‌نامه تحصیلی هستند/ مجتمع های تابستانی ایجاد شود
مدیر حوزه‌های علمیه گفت:۱۵ هزار طلبه سطح سه و چهار حوزه علمیه، مترصد نوشتن پایان‌نامه بوده که اجرای آئین‌نامه‌های جدید، می‌تواند تحولی عظیم و نوینی در حوزه‌های علمیه به وجود آورد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹
بیانات در دیدار آقای علیرضا کریمی
... آقا جان! کار بزرگی کردی؛ یعنی این کاری که شما کردی، از سِنخ کار پوریای ولی است؛ این را پای خدا حساب کن و اجرش را از خدا بخواه و برای خودت حفظش بکن؛ یعنی این اجر معنوی را نگه دار. البتّه آقایان (۱) بایستی پاداش مادّی ایشان را کم نگذارید. من واقعاً وقتی‌که مطّلع شدم، احساس عزّت کردم از این کار شما؛...
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲
مبارزه مسلحانه تنها راه نجات قدس است/ با غاصب نمي‌توان به زبان دموكراسي حرف زد/ حکام ترسوی منطقه سرسپرده اسرائیل اند
رئیس شورای حوزه علمیه تهران با رد هرگونه مذاکره درباره سرزمین های اشغالی، گفت: مذاكره يعني ايجاد امنيت براي اسرائيل، سازش يعني پذيرش موجوديت رژیم صهیونیستی. اگر مذاكره هزار سال هم طول بكشد به نتيجه نخواهد رسيد، چون معناي آن به رسميت‌شناختن و پذيرش موجوديت اين وجود جعلي است.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
آمریکا و صهیونیست ها گرفتار شکست جدید خواهند شد/ طرح ترامپ رسوایی بزرگی برای عربستان است
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با محکوم کردن طرح آمریکایی و صهیونیستی اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل گفتند:آمریکا و صهیونیست ها در انجام این مسئله گرفتار شکست تازه ای خواهند شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
گزارشی از نشست علمی حوزه انقلابی و مسئولیت‌های فراملی
مراد از حوزه انقلابی اسلام سیاسی برآمده از قرائت امام راحل و در تداوم منویات مقام معظم رهبری به‌اضافه ولایت‌فقیه است و اسلام سیاسی صرفاً به رابطه اسلام و سیاست اطلاق نمی‌شود؛ چراکه اسلام سیاسی گفتمانی بوده که به تأسیس حکومت بر اساس شریعت معتقد است، یعنی همان کاری که امام راحل انجام داد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
اقدام ترامپ آخرین ضربه به حیات سیاسی آمریکا در جهان اسلام است/ تقریب مذاهب از مهم‌ترین مؤلفه‌های زمینه ساز تمدن اسلامی است
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل، گفت: اخیراً رئیس جمهور زیاده‌خواه و بی تدبیر و مهاجم آمریکا که از شکست های عوامل وحشی آمریکا، یعنی داعش عصبانی است، اقدام به کاری کرده که اسلافش گستاخی چنین کار احمقانه ای را نداشتند، یعنی دستور انتقال سفارت آمریکا به قدس را صادر کرده است.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸
اعضای اروپایی شورای امنیت علیه آمریکا بیانیه صادر کردند
چهار عضو اروپایی شورای امنیت به علاوه آلمان، در بیانیه‌ای مشترک تصمیم اخیر آمریکا در مورد قدس را خلاف قطعنامه‌های شورای امنیت خواندند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶
آیت الله العظمی جوادی آملی توطئه انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف را محکوم کردند
حضرت آیت الله جوادی آملی توطئه آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و بیان داشتند: امیدواریم آمریکا به هوش بیاید و اگر به هوش نمی آید خداوند خطر و توطئه آنها را به خود آنها برگرداند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵
مردم نسبت به توطئه جدید اسرائیل و آمریکا بی تفاوت نباشند
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که نباید در برابر فتنه جدید آمریکا و اسرائیل نسبت به قدس بی تفاوت بود تصریح کردن: نباید مسلمین در مقابل این حرکت سکوت کنند، بلکه باید علیه حرکتی که از سوی عربستان هم حمایت می شود به میدان بیایند واعلام انزجار کنند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳
دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خجسته میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌علیه‌وآله) و حضرت امام جعفر صادق (علیه‌السلام) در دیدار سران سه قوه، جمعی از مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی، پیروی از تعالیم حضرت ختمی مرتبت را شرط رهایی امت اسلامی ...
۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶
باید توجه مردم را به حرم های اهل بیت(ع) در سراسر عالم جلب کرد
گروه فرهنگی حضرت خدیجه(س) بنا دارد اهمیت شهر قم را در بین مردم نشر دهد تا مردم بیشتر از فیض زیارت حضرت معصومه(س) بهره مند شوند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
ملت یمن توطئه‎ای بزرگ را پشت سر گذاشت/ توطئه دشمن، ظرف ۳ روز خنثی شد
سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله با اشاره به کشته شدن علی عبدالله صالح گفت: امروز روز استثنایی و بزرگی است، چراکه امروز روز سقوط و نابودی توطئه است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
آیت الله موسوی جزایری:  تمدن سازی نوین اسلامی بدون تقویت حوزه های علمیه محقق نمی شود
امام جمعه اهواز، اساس حرکت تمدن نوین اسلامی را حوزه‌های علمیه و مراکز تصمیم‌گیری فرهنگی دانست و تصریح کرد: باید با همه قوا در این راستا گام برداشت و ضروری است که دولت و نظام اسلامی همه امکانات لازم را در اختیار حوزه‌های علمیه قرار دهد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸
شیخ عیسی قاسم نیاز به عمل جراحی دارد / بیمارستان و کادر پزشکی قابل اعتماد هستند
مدیر حوزه علمیه بحرینی‌ها در قم با بیان اینکه فشار های بین المللی بر آل خلیفه موثر واقع شد گفت: بیمارستان بین المللی بحرین بهترین بیمارستان بحرین و خصوصی است که مالک آن یکی از شیعیان بحرین است که به علما احترام زیادی می گذارد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
دشمنان سعی می کنند جوانان را از قرآن دور کنند/برنامه های فرهنگی و قرآنی جذاب شوند
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه بر لزوم جذب بیشتر جوانان به سوی معارف قرآنی تاکید کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴
واکنش دفتر آیت الله مکارم به اتهام خلاف واقع یک نماینده مجلس
دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای نسبت به اتهام خلاف واقع یکی از نمایندگان مجلس به این مرجع تقلید واکنش نشان داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸
امروز شبهات درباره امامان (ع) در فضای مجازی بیداد می‌کند/برخی از شبهات غرض ورزانه است
امروزه شبهات درباره زندگی و شخصیت پیشوایان ما و جهل نسبت به آنان، خاصه در فضای مجازی، بیداد می کند. همه اینها پاسخ های روشن، استوار و مبرهن با ادبیات روز را می طلبد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
ابراز همدردی آیت الله العظمی وحید خراسانی با خانواده استاد چایچیان
حضرت آیت الله وحید خراسانی در تماس تلفنی، درگذشت استاد حبيب الله چايچيان از شاعران توانی کشورمان را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
برای رساندن پیام انقلاب به دلها قدم های بعدی را بردارید
بیانات پس از بازدید از نمایشگاه محصولات تبلیغی مرتبط با دو نامه به جوانان غربی گفتند: برای رساندن پیام انقلاب به دلها قدم های بعدی را بردارید