خواسته امام عصر(عج) از دانشجویان منتظر
آینده روشن-دومين گروهی كه تأثير شگرفی در هدايت امّت اسلامی دارند دانشجويان به ويژه طالبان علوم و معارف وحيانی‌اند. اين گروه كه زمينه‌ساز نهادينه شدن فرهنگ انتظار و اصلاح زمينه ظهورند وظايفی دارند.
انتظار؛ آمادگی جهت حضور در زندگی امروز است
آینده روشن- عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در مقاله‌ای مبانی نظریه انتظار را در اندیشه مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: انتظار به هیچ وجه توصیه‌ای برای آمادگی حضور در فردا نیست ...
دیدار رئیس موسسه آینده روشن با مدیر جامعه الزهرا
آینده روشن- رئیس موسسه آینده روشن و اعضا دبیرخانه همایش بین المللی دکترین مهدویت با مدیر جامعه الزهرا دیدار و گفتگو کردند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
آیت الله میرمحمدی یار امام و با قلم و زبان در خدمت نظام و رهبری بود
آینده روشن- یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: آیت الله میرمحمدی در دوران خفقان قبل از انقلاب یار و یاور امام(ره) بود و در بعد از انقلاب نیز در خدمت امام و رهبری بوده و با قلم، قدم و زبان خود از نظام، انقلاب، امام و رهبری حمایت کرد.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
تعصب و تفسیر نادرست جهاد از چالش‌های مهم جهان اسلام است
آینده روشن- مفتی اداره مرکزی مسلمانان استان «ولگوگراد» روسیه با اشاره به این که منظور از جهاد جنگ مسلمان علیه مسلمان نیست، گفت: چالش‌هایی که امروز در بخشی از جهان اسلام شاهد آن هستیم، نشئت‌گرفته از تعصب و تفسیر نادرست جهاد است.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
نظام گزینش و نظارت کشور با آموزه‌های علوی فاصله دارد
آینده روشن- استادیار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با طرح موضوع در زمینه ابعاد مختلف نظارت و راهکاری اساسی برای مبارزه با مفاسد مالی، بیان کرد: در کشور ما بر خلاف سیره علوی رفتار می‌‌شود و در نظارت‌‌ها و گزینش‌‌ها این مسئله به خوبی مشهود است.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
اعلام مواضع شرکت‌کنندگان تجمع مردمی در لبیک به رهبری و حمایت از اقتدار و امنیت کشور
آینده روشن- شرکت‌کنندگان در تجمع بزرگ مردمی در شش بند مواضع خود را نسبت به اتفاقات پس از گرانی بنزین اعلام کردند. اعتراض جدی نسبت به بی‌تدبیری صورت گرفته در نحوه و زمان اجرای افزایش نرخ بنزین و راه‌اندازی اینترنت مللی از خواسته‌های مردمی در این تجمع بود.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
آیت‌الله علوی گرگانی: باید مراقب باشیم که دشمن از غفلت‌ها سوءاستفاده نکند
آینده روشن- مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه عملکرد و رفتار مسئولان باید به‌گونه‌ای باشد که دشمن توان سوءاستفاده نداشته باشد، گفت: دشمن همواره بیدار بوده و باید مراقب باشیم که دشمن از غفلت ما سوءاستفاده نکند.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
استقلال ایران مرهون قرآن و عترت است/ قدر مردم را بدانیم
آینده روشن- مدیر حوزه‌های علمیه فارس ضمن محكومیت جنایات اغتشاشگران در هتك حرمت به مقدسات تأكید كرد: استقلال ایران مرهون قرآن و عترت است.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
برنامه‌های رادیو قرآن در هفته بسیج/ حرکت آتش به اختیار کاروان قرآنی در شهرهای محروم
آینده روشن- محمدهادی صلح‌جو، مدیر گروه‌ اطلاع‌رسانی شبکه رادیویی قرآن برنامه‌های این شبکه رادیویی در ایام هفته بسیج را تشریح کرد.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
تهدید به بمب‌گذاری یک مسجد در برلین
آینده روشن- یک مسجد در شهر برلین از سوی افراط‌گرایان راست‌گرا تهدید به بمب‌گذاری شد.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۵
اسلام جاودانه شد ایران سرافراز/ انقلابی دیگر در میدان انقلاب تهران
آینده روشن-اجتماع عظیم مردم تهران در ابراز بیزاری از آشوب و ناامنی و اغتشاش، امروز دوشنبه ۴ آذرماه در خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب برگزار شد و انقلابی دیگر را در میدان انقلاب تهران به نمایش گذاشت.
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰
ناامیدی دشمن از حرکت نجیبانه مردم ایران
آینده روشن- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمع بزرگ مردم تهران در حمایت از امنیت و آرامش؛ جدا شدن مردم معترض از صف فتنه‌گرانه را حرکتی نجیبانه توصیف کرد.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰
جبهه مقاومت، نماد گفتمان انقلاب اسلامی است
آینده روشن-مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: گفتمان انقلاب اسلامی توانست در بین کشورها و اندیشمندان دنیا نفوذ خوبی یافته و بخشی از افکار عمومی را به خود معطوف کند و نماد آن را امروز جبهه مقاومت می‌دانیم که بخش عمده‌ای از کشورهای اسلامی را در بر می‌گیرد.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰
میدان انقلاب؛ حماسه‌ای در حمایت از اقتدار و امنیت کشور
آینده روشن-امروز مردم مؤمن و انقلابی تهران، پایتخت ایران اسلامی، در دفاع از اقتدار و امنیت کشور در میدان انقلاب تجمعی پرشور خواهند داشت و بی‌شک حماسه‌ای دیگر رقم خواهد خورد.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰
مردم با گرانی بنزین بزرگوارانه برخورد کردند
آینده روشن-تولیت آستان قدس رضوی گفت: تصمیم گرانی بنزین تصمیم سران سه قوه بوده و رهبری نیز بر این تصمیم صحه گذاشتند و به‌عنوان تصمیم نظام پذیرفتند؛ اما ملت ایران حقیقتاً با این تصمیم با بزرگواری و صبوری برخورد کردند، رؤسای سه قوه باید تلاش کنند تا پیامدهای این تصمیم بر مردم دشواری را تحمیل نکند.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
نبود نظام جامع مسائل و روش‌شناسی دقیق؛ ضعف عمده پژوهش‌های حوزوی
آینده روشن-استاد سطح عالی و خارج حوزه با بیان اینکه در بحث شناخت نظام احتیاجات و نظام مسائل شبکه منسجم، دقیق و منظومه‌ای نداریم، گفت: محققان توانمندی وجود دارند، ولی چون روشمند نیستند، گاهی جای مسائل غیرضروری و ضروری عوض می‌شود و به برخی معماها و مسائلی می‌پردازند که قبلاً عده‌ای آن را حل کرده‌اند.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰
شاعران انقلابی بر سکوی ایمان و بصیرت استوار هستند
آینده روشن-معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شاعران انقلابی بر دو سکوی ایمان و بصیرت استوار هستند و هر شاعر و یا انسان انقلابی که بخواهد، فرهنگ عاشورا و مهدویت را ترویج دهد باید از ایمان و بصیرت توامان استفاده کند.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰
سازمان همکاری اسلامی، بازیچه‌ای در دست برخی حکام/ لزوم ایجاد یک سازمان فعال اسلامی
آینده روشن-رئیس کمیسیون حقوق بشر پاکستان با اشاره به ناکارآمدی سازمان همکاری اسلامی در مسائلی همچون بحران کشمیر، قضیه فلسطین و مسلمانان میانمار، این سازمان را یک نهاد کم‌اثر و بازیچه‌ای در دست برخی حکام دانست و بر لزوم ایجاد سازمانی فعال و تأثیرگذار در این زمینه تأکید کرد.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
اعتراف مقامات سابق کاخ سفید: آمریکا شیطان بزرگ است/ علت اعتیاد ۴۰ ساله واشینگتن به دشمنی با ایران چیست؟
آینده روشن-دو مقام سابق آمریکا می‌گویند واشینگتن اعتیادی ۴۰ ساله به دشمنی با ایران دارد، در حالی که خودش این دشمنی را آغاز کرده و اکنون هم از درک انگیزه‌های واقعی پشت سیاست خارجی ایران عاجز است.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
امام رضا(ع)؛ منبع الهام خیرین
آینده روشن-مدیرعامل مجمع خیرین سلامت سیرجان گفت: انسان میل به جاودانگی دارد، این جاودانگی زمانی دیده می‌شود که افراد آن را بینند تا به کار وقف اشتیاق پیدا کنند، کشور ایران برای امام رضا(ع) و منبع الهام خیرین است.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰
بنای انقلاب اسلامی تزلزل ناپذیر است/ ضاربان شهید ابراهیمی در تیررس جامعه اطلاعاتی سپاه هستند
آینده روشن-فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی گفت: تمام قدرت‌های جهانی در صورت متحد شدن نیز قادر به واردساختن ذره‌ای تزلزل به بنای مستحکم انقلاب اسلامی نیستند.
۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
مقاومت‌های حشدالشعبی و حزب‌الله پیاده‌سازی گام دوم انقلاب است/ بسیج «انتظار» را در دنیا تقویت می‌کند
آینده روشن-حجت‌الاسلام بهاری با بیان‌اینکه زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان(عج) از کارویژه‌های بسیج است، گفت: بسیج نه تنها در داخل کشور بلکه هم در منطقه و هم جهان اسلام و جهان بشریت در حال جا انداختن فرهنگ مهدویت است.