با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
انتظار منجی عالم بشریت از اشترکات همه ادیان توحیدی است
خاخام صدیق پور گفت: یکی از مشترکاتی که در بین ادیان هست مسئله مهدویت است، ما ادیان توحیدی، اصل و ریشه دین خود را بر مهدویت می دانیم و آن مهدویتی است که همه ادیان منتظر منجی عالم بشریت بوده و محبوب همه است.
برای حل مشکل نظام بانکی، نقدینگی، اشتغال و تورم تصمیم‌های جدی بگیرید
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: حل مشکلات جاری اقتصاد کشور و تأمین نیازهای عمومی مردم، نیازمند کار جهادی و تلاش فوق العاده است زیرا این مشکلات بویژه مشکل گرانی و کاهش قدرت خرید، معیشت بخش زیادی از مردم بویژه طبقات ضعیف ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
توزیع بسته ارزاق بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گفت : همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله اولین بسته ارزاق، از سوی مرکز خیریه سلالة الجواد(ع)، بین بیش از یکصد خانواده نیازمند کاشانی توزیع شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱
هندسه فکری رهبری بر استفاده از جوانان در همه عرصه هاست
حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: هندسه فکری مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان کشور در همه صحنه‌ها شکل گرفته و ایشان در بسیاری از سخنانشان، اعتماد به جوانان و جوان‌گرایی در مدیریت کشور را به مسئولان کشور گوشزد می‌کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
نجات کشور در بازگشت به ارزش های دفاع مقدس است
نماینده ولی فقیه درکاشان، بازگشت به ارزش های دوران دفاع مقدس را موجب نجات کشور عنوان کرد و گفت: هم اکنون ارزش های دفاع مقدس در رزمندگان حزب الله لبنان، فلسطین و یمن نهادینه شده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
عراقی ها در پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امروز عراقی ها در استقبال و پذیرایی از زائران ایرانی اربعین از جان و مال دریغ ندارند و همه وجودشان را فدای زائر اربعین می کنند تا رفاه بیشتری را نصیب زوار کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند گرفتار جهالت حداکثری اند
مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر امروز کسانی با مشاهده برخورد حقارت آمیز آمریکا با عربستان باز هم دَم از سازش می زنند، درحماقت و جهالت حداکثری به سر می برند. ما چهار دهه با مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار سرافرازانه زندگی می کنیم، چرا برخی ندای سازش و ترس از آمریکا بلند می کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
اهمیت پیاده روی اربعین را باید در سانسور شبکه‌های غربی جست‌وجو کرد
استاد حوزه علمیه سانسور شبکه‌های غربی از پیاده روی اربعین را نشانه اهمیت این حرکت دانست و گفت: پیاده روی اربعین نمایش رقابت برای خدمت کردن است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
جامعه بشری برای حفظ منافع باید در مقابل دشمن بایستد
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جامعه بشری برای رسیدن و حفظ منافع خود و در مقابل دشمن نیز باید قدرت روحی داشته باشد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
احراز ساده زیستی شرط روی کار آمدن مسؤولان باشد
نماینده خبرگان با تأکید بر این که احراز ساده زیستی باید شرط روی کار آمدن مسؤولان باشد، گفت: تا زمانی که روح ساده زیستی در مسؤولان حاکم نشود، امکان تحقق اهداف انقلاب وجود نخواهد داشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
وجود شفافیت در کشور مانع فساد می شود| مسؤولان در عمل اهداف انقلاب را عینیت بخشند
نماینده خبرگان با اشاره به این که مسؤولان باید با رفتار خود اهداف انقلاب و منویات رهبر معظم انقلاب را عینیت بخشند، گفت: اگر مردم از زندگی مسؤولان خود آگاه باشند و ساده زیستی را در آن مشاهده کنند، نسبت به نظام خوشبین خواهند شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
fatf مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر اموال کشور است
امام جمعه موقت تهران fatf را مصداق ناامنی اقتصادی و اشراف کامل دشمنان بر هزینه‌ها و درآمدهای ملت دانست و گفت: fatf دشمنان را بر کشور مسلط خواهد کرد در حالی که مومن نباید زیر سلطه کفار قرار بگیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
مجلس آینده «دوربرگردان» انقلاب است/ درست شدن دولت در گرو اصلاح مجلس است
فعّال سیاسی اصول‌گرا با بیان اینکه مجلس آینده دوربرگردان انقلاب است، گفت: مجلس آینده باید به یک مجلس انقلابی و اسلامی تبدیل شود تا بتواند کشور را پیش ببرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی صادر نمی‌شود/ مراقب سودجویان باشید
فرمانده ناجا گفت: هیچ گونه فعالیتی مبنی بر صدور گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی انجام نمی گیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
رئیس‌جمهور باید از اقتصاد و معیشت مردم سخن می‌گفت نه مسائل گذشته
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه رئیس‌جمهور امروز باید از اقتصاد و معیشت مردم سخن می‌گفت نه مسائل گذشته، اظهار داشت: امروز مسئله ما برجام نیست، ما از برجام عبور کردیم و مسئله امروز ما مسئله اقتصادی و معیشت مردم است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
حسن عباسی از دلسوزان نظام است/ رئیس‌جمهور و دولت ظرفیت بیشتری از خود نشان دهند
سخنگوی جبهه پایداری گفت: از آقای رئیس جمهور که مدعی آزادی بیان هستند، انتظار می‌رود ظرفیت بیشتری از خود نشان دهند و هر چیزی را به عنوان توهین تلقی نکنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴
نمی‌توان برای جامعه اسلامی نسخه غربی نوشت| با اتکای به بیگانگان قدرت حاصل نمی شود
نماینده خبرگان با بیان این‌که جامعه اسلامی در همه ابعاد با جامعه غربی تفاوت دارد، تأکید کرد: نمی‌توان برای جامعه اسلامی نسخه غربی نوشت، زیرا غربی‌ها کاملاً برعکس مبانی و آموزه‌های ما عمل می‌کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
تفرقه افکنی بین ادیان و مذاهب ترفند استعمار است
حدادعادل تفرقه افکنی بین مذاهب را یکی از ترفندهای رایج استعمار دانست و گفت: آنان با ایجاد دشمنی بین مذاهب مختلف به دنبال مقاصد سیاسی خود هستند بدون آن که به خداوند و مذهب اعتقادی داشته باشند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
کسی منکر مشکلات اقتصادی کشور نیست
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه منکر مشکلات اقتصادی و تحریم ها در کشور نیستیم، گفت: اما باید توجه کرد که تحریم ها از اوایل انقلاب، وجود داشته و به طور قطع ادامه خواهد داشت.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
شفافیت آرای نمایندگان منجر به تقویت پیگیری مطالبات مردم می شود
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصل اهمیت طرح شفافیت آرای نمایندگان گفت: وقتی نماینده با مطالبات مردمی مواجه شود و آن ها از عملکرد او آگاه باشند، دیگر نخواهد توانست به مسائلی رأی دهد که ناظر به مطالبات مردمی نیست.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
دشمن جرأت رفتن به طرف گزینه نظامی ندارد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بعد از ۳۰ سال از پایان جنگ تحمیلی امروز دشمن جرأت رفتن به سراغ گزینه نظامی ندارد چرا که یک قدرت بی نظیر رو به روی خود دیدند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
با تحقق این سند طلیعه مبارک تمدن نوین اسلامی ایرانی رخ خواهد نمود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دستگاهها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب‌نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین‌شده و ارائه نظرات مشورتی جهت تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.