تبدیل مهدویت به گزاره‌های تمدنی در اتاق‌های اندیشه‌ورزی
اسماعیلی با بیان اینکه در سال ۲۰۱۶، ۶۰ فیلم با مضمون آخرالزمان در غرب ساخته شده است، تصریح کرد: آن‌ها با شعار جلوگیری از یک واقعه بزرگ در آینده بشریت، هزینه‌های هنگفتی را صرف بودجه‌های نظامی و تسلیحاتی می‌کنند. لذا ...
جوانان مراقب باشند به دام فرقه های نوظهور نیفتند/ جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شکوه برگزار می کنیم
حجت الاسلام زارعی، با بیان اینکه جوانان باید به هوش باشند در دام فرقه‌ های نوظهور و حتی فرقه‌ هایی با نام حضرت مهدی نیفتند، گفت: ملت ایران به همه دنیا ثابت می‌ کند که می ‌تواند ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیرد.
بیانات رهبر انقلاب درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به سؤال روز گذشته‌ی یکی از طلاب از ایشان درباره‌ی قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و انتساب بازگرداندن بعضی بازنشستگان به اجازه‌ی رهبر انقلاب، توضیحاتی ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
مشکل بیکاری در استان ایلام نگران کننده است
امام جمعه ایلام گفت: استان ایلام دارای قابلیت های فراوانی برای سرمایه گذاری است که وجود مرز بین المللی مهران سبب شده تا صادرات به کشور عراق با سهولت بیشتر انجام شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
تولید صنایع دستی در روستاها احیا شود
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، با تأکید بر ضرورت توجه به تولیدات حوزه صنایع دستی، گفت: تولیدات صنایع دستی در منازل روستایی در کشورهایی همچون ژاپن و چین مرسوم است و این تولیدات جمع آوری شده و برای بسته بندی به کارخانه ارسال می شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
حوزه خواهران کشتار زنان و کودکان یمنی را محکوم کرد
رِژيم سفاک آل سعود، پا جای پای رژیم صهیونیستی کودک‌کش گذاشته و گویا در کشتار کودکان بی‌گناه، گوی سبقت را از اربابان صهیونیست خود ربوده است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
تشکیل کارگروه سند الگوی پیشرفت در کمیسیون فرهنگی| مسؤولان زیر ساخت های تحقق سند الگو را فراهم کنند
نماینده مجلس با اشاره به این که سند الگوی پیشرفت حاوی پیام افول برای دشمنان است، گفت: زیرساخت های تحقق این سند باید توسط دولتمردان، مجلس و سایر مسؤولان ذی ربط فراهم شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
روحیه بسیجی باید در مسؤولان و آحاد ملت تقویت شود
سردار شریفی گفت: جوانان از روحیه بسیجی در دفاع مقدس برخوردار بودند و این روحیه باید میان مسؤولان و فرماندهان و آحاد ملت تقویت شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
آمادگی فرزندان ایران فکر تجاوز را از دشمنان گرفته است
معاون نظارت و ارزیابی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: آمادگی لحظه به لحظه فرزندان برومند ایران عزیز در نیروهای مسلح همه نقشه‌های دشمنان را برهم ریخته و فکر تجاوز را از آنان گرفته است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
دانشجویان‌ باید پرچم‌دار مقابله با جنگ نرم باشند/ دانشجو نیازمند جهاد علمی و دینی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دانشجویان باید پرچم‌دار مقابله با جنگ نرم باشند، گفت: جهاد علمی و دینی از الزامات موفقیت دانشجویان در جنگ نرم است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود/سازش بی معناست
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش با آمریکا با توجه به روابط میان ایران و آمریکا در شرایط امروز هیچ توجیهی ندارد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
حضرات موضوع سازش با آمریکا را به خواب ببینند/ ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان یگانه راهکار
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امکان مذاکره و سازش با آمریکا در شرایط فعلی وجود ندارد و نخواهد داشت.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴
سازش با آمریکا در شرایط فعلی هیچ توجیهی ندارد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سازش و برقراری مذاکره با ایران به هیچ وجه قابل توجیح نیست.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
جریانی که جمهوریت مردم را زیر سوال برده نباید انتظار تربیون داشته باشد
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید به دیدگاه‌های مختلف مجال طرح و نقد بدهیم، گفت: جریانی که با دین مردم اعلام ناسازگاری کرده و جمهوریت مردم را زیر سوال برده است نباید انتظار تربیون و نمایندگی داشته باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
لحظه‌ای از آرمان‌خواهی، عدالت‌جویی و مبارزه با استکبار دست نمی‌‌کشیم
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن گرامیداشت 16 آذر و تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری اعلام کرد: حتی لحظه‌ای از آرمان خواهی، عدالت جویی، تلاش برای رفاه مردم و مبارزه با فساد و استکبار دست نخواهیم کشید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است/پشت پرده پیشنهاد مذاکره آمریکایی‌ها
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی با مذاکره، گرای اشتباه دادن به جامعه است،‌گفت: با توجه به بدعهدی‌های مکرر آمریکا و رفتارهایی که با جمهوری اسلامی دارد و تحریم‌هایی که علیه ایران وضع کرده، مذاکره معنایی ندارد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
برخی مسئولان با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند
کارشناس سیاسی با تاکید بر این که تشکیل دولت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی با روی کار آمدن مسئولین دلسوز و در سایه بصیرت مردم شکل می گیرد، گفت: افرادي در پست هاي اصلی نظام، با تفکّر «ما نمی توانیم» در جبهه دشمن بازی می کنند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
جنبش دانشجویى؛ پرچمدار گفتمان انقلابى گرى
در طول چهار دهه گذشته جنبش دانشجویى پرچمدار گفتمان انقلابی گرى بوده و مبتنى بر رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب اسلامى، رسالت‌ها و مأموریت‌هاىی را بر دوش خود احساس مى‌كند که باید براى تحقق آنها تلاش نماید.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
پیشرفت های هسته ای به مردم اطلاع رسانی شود
نماینده ولی فقیه درکاشان با تاکید بر اینکه مسئولان سازمان انرژی اتمی باید عموم مردم را از پیشرفت هایهسته ای کشور مطلع و آگاه نمایند، گفت: جوانان برومند وقتی از دستاوردهای هسته ای دانشمندان مطلع شوند، قطعا متوجه خواهند شد که چرا دشمن از این پیشرفت ها عصبانی است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸
حریت نمایندگان با مسأله شفافیت منافاتی ندارد| زیر سؤال بردن شفافیت به بهانه های مختلف فرار رو به جلو است
نماینده مجلس با بیان این که حریت نمایندگان با مسأله شفافیت منافاتی ندارد، گفت: کسانی که در راستای منافع نظام و ملت عمل کنند آزاد هستند و دیگر هراسی از شفافیت ندارند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸
امام جمعه تبریز: چرا برای حل مشکلات معیشتی مردم کاری انجام نمی شود
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
جریان اصیل دانشجویی اجازه استحاله کردن 16 آذر را نمی‌دهد
عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در سالیان اخیر عده ای عامدانه و در راستای اغراض سیاسی تلاش کرده اند ماهیت 16 آذر را استحاله کنند، اما جریان اصیل دانشجویی اجازه این کار را نخواهد داد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
آستان قدس داوطلبانه قانون منع بکارگیری بازنشتگان را اجرا کرد/اقدامات آستان برای خدمت به محرومان
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به دیدار نمایندگان اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی با حجت‌الاسلام رئیسی گفت: تولیت آستان قدس در این دیدار مطالبی درباره اقداماتی که برای خدمت به مردم و محرومان شده مطرح کرد.