امام خمینی(ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان شد
آینده روشن- امام جمعه موقت تبریز گفت: امام خمینی (ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان و شناخته شدن شیعه شد، ایشان، خدا محور بود و هنگام مطرح بودن اسلام با کسی رودربایستی نداشت.
منجی عالم بشریت در سرزمین کعبه ظهور خواهد کرد/ مسئله مهدویت باید در زندگی مسلمانان ادغام شود
آینده روشن- کلاس "ضرورت طرح مباحث مهدویت" با حضور کلیه نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.
مشکلات اقتصادی با جوانان انقلابی و پرکار حل می‌شود/ هزینه‌هایی که نباید در این سال‌ها خلق می‌شد
آینده روشن - امام‌ جمعه موقت تهران بکارگیری جوانان شجاع، انقلابی، باهوش، باانگیزه و پرکار برای حل مشکلات را ضروری دانست و گفت: پس از انتخاب باید به این جوانان اختیارات تفویض شود و نظارت و پی‌گیری هم وجود داشته باشد.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
ارتباط حوزه و رسانه باید تنگاتنگ باشد | دینمداری لازمه فعالیت رسانه‌ای
سخنگوی حوزه علمیه قم تبیین و تدوین اخلاق حرفه‌ای و جایگاه بایسته اخلاق در رسانه را ضروری دانست و گفت: فعال رسانه‌ای باید به احکام اسلام آگاهی لازم داشته باشد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
توجه به رهنمودهای رهبری لازمه آمادگی در برابر فتنه ها است
نماینده مجلس خبرگان با تأکید بر آمادگی همه جانبه مرم و نظام در برابر دشمن، گفت: باید گوش به فرمان رهبر بصیرمان باشیم و تنها از نصایح ایشان بهره ببریم.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
تشريح جزئيات حكم هيأت نظارت درباره «نماينده سراوان»
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از صدور حکم نهایی پرونده نماینده سراوان خبر داد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
راز پیش بینی های رهبرانقلاب
رهبرانقلاب در ماجرای سوریه و در جلسه ای وقتی نگرانی سیدحسن نصرالله را می بینند می فرمایند: نه بشار اسد خواهد رفت و نه سوریه به دست دشمنان خواهد افتاد. وخروج آمریکا از سوریه را پیش بینی کردند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
«خواص» در تبیین رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کرده‌اند
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: «خواص» در روشنگری اذهان عمومی نسبت به رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کر‌ده‌اند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
عدم استقبال دولت از مناظرات شفاف‌سازی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز در فضای دیکتاتوری که دولت خالق آن است چه برای رسانه ها، کارشناسان و صاحب نظران منتقد و حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی فضایی برای بیان اندیشه و آزادی بیان باقی نمانده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
در تعیین دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی های بیشتری صورت گیرد
جمعی از دانشجویان و پژوهشگران طی نامه‌ای از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستند تا در تعیین دبیر جدید این شورا بررسی های بیشتری صورت گیرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی کمر همت ببندند|با مفاسد برخورد قاطع شود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا خواستار رفع مشکلات مردم در عرصه اقتصادی و معیشتی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
هوشیار باشیم که دشمن در کمین است | فتنه قابل تکرار است
رییس دستگاه قضا گفت: همه هوشیار باشند که خدای ناکرده نردبان دشمن نشوند و دشمن حس نکند که با استفاده از بستر مطالبات می تواند به ساحت نظام ورود کند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
وزارت اطلاعات اعلام کرد که شبکه‌ای از مفسدان اقتصادی و سوء استفاده کنندگان ارز دولتی را شناسایی، منهدم و 11 نفر از عناصر اصلی آن را دستگیر کرده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
فتنه گران اقتصادی شاگردان سیاسی فتنه 88 هستند
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: کسانی که در داخل کشور فتنه اقتصادی ۹۸ را تعقیب می‌کنند در واقع شاگردان سیاسی فتنه سال ۸۸ هستند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳
دانشگاهیان با ارائه راه‌حل برای مشکلات ۹ دی فتنه ۹۸ را بسازند
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید گفت: برای ایجاد ۹ دی فتنه ۹۸ دانشگاهیان و نخبگان باید بر‌ا‌ی سوالات و مشکلات مردم راه‌حل بدهند، مسلما مسائل کشور راه‌حل‌های علمی د‌ارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
علیرغم چهره بزک کرده آمریکا جهانیان به خباثت‌های آنها پی برده اند
معاون بررسی و تحلیل سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ گفت: امروز جهانیان به خباثت های آمریکا پی برده اند و علیرغم چهره بزک کرده آمریکا، واقعیت برای مردم دنیا مشخص شده است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
جمهوری اسلامی حضور نظامی قدرتمند و قاطعی دارد/هشدار به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه برخی کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس از آمریکا برای توطئه افکنی در خلیج فارس دعوت می‌کنند، گفت: جمهوری اسلامی ایران حضورنظامی قدرتمند و قاطعی هم دارد که در صورت لزوم ضمن دفاع از تمامیت ارضی خود کشور‌های پیشنهاد دهنده را هم مسئول عواقب بعدی می‌داند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
کسانی که در عصر جهاد مشغول زندگی‌ خود بودند باید پاسخگو باشند
رحیم‌پور ازغدی درباره جوسازی‌ها درباره عملیات کربلای 4 گفت: به جای طلبکار شدن بدهکارها باید امروز روح پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری را در کسانی که در عصر جهاد، مشغول زندگی‌شان بودند و امروز بر گردن مردم سوارند، به وجود آورد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
نجات از فتنه‌ اقتصادی در گرو اطاعت از ولایت است
آیت‌الله صدیقی گفت: پیروزی‌های انقلاب همواره مرهون ولایت بوده امروز هم تنها مسیر برون رفت از فتنه اقتصادی نفوذی‌ها اطاعت از اوامر ولایت است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
فشارهای استکبار هرگز جمهوری اسلامی را از حمایت فلسطین منصرف نخواهد کرد
رهبر انقلاب با اشاره به فشارهای جبهه استکبار به ایران گفتند: این فشارها هرگز موجب نخواهد شد تا ما از وظیفه الهی و عقلانی درحمایت از فلسطین منصرف شویم.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
نامه‌نگاری از آن‌سوی حصارها برای آقای «میم»
مشکل اصلی همه کسانی که سقوط می‌کنند یک چیز بیشتر نیست و آن هم اسارت در حصارهاست. حصارهایی که در پس اندیشه های کج و معوج جا خوش کردند و امام خمینی(ره) از معدود کسانی بود که توانست شعارها را کنار بزند و آن حصارها را ببیند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
عملیات کربلای 4 عملیات اصلی بود/ دشمن تصور کرد کربلای 4 عملیات فرعی است
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات کربلای ۴، عملیات اصلی ما بود نه فرعی چراکه بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است.