آقازادگی در اسلام از کجا شکل گرفت؟/ معرفی عاملان مصیبت کربلا
آینده روشن- یک کارشناس دینی گفت: نسل دوم بعد از پیامبر(ص) که امور اجرایی جامعه را در اختیار داشتند، خود و هیچ یک از فرزنداننشان به خود جرأت مقابله با فساد را نمی‌دادند و در مورد هیچ یک از آنها نقل نشده که برای مبارزه ...
آخرین آمادگی برای ظهور، اصلاح مدیران جامعه اسلامی است/رزمندگان اسلام کارآفرین هستند
آینده روشن - یک استاد حوزه علمیه با بیان‌اینکه باید مرز مالکیت بین مومنان برداشته و مواسات جایگزین آن شود، گفت: آخرین آمادگی برای ظهور، اصلاح مدیران جامعه اسلامی است. حضرت(عج) برای حکومت خود از فرشتگان کمک نمی‌‌گیرند ...
کاهش تعهدات برجامی، آفرین دارد /بعضی‌ها خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده/بی‌حجابی جرم مشهود است، نیروی انتظامی برخورد کند
آینده روشن - خطیب نماز جمعه تهران گفت: رسانه‌ها چه مکتوب چه فضای مجازی، نماز جمعه را تخریب نکنند، خوشحال نباشند که نماز جمعه خلوت شده است. تخریب نماز جمعه سرمایه سوزی است. الحمدالله صداوسیما در میدان است و انتظار می‌رود ...
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
جوامع بشری ابزاری برای برخی کشورهای ابلیس صفت شده است
امام جمعه بیرجند گفت: بشر امروز انواع و اقسام بلاها را در کره زمین به وجود آورده و ابزاری برای عده‌ای انسان ابلیس صفت شدند و هر کسی که برای نوکری و خدمتگزاری سر در مقابل دشمنان فرود نیاورند کشورها را با خاک و خون یکسان می‌کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
ضرورت بهره گیری از توان تبلیغی روحانیان برای تبیین دستاوردهای انقلاب
عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت بهره گیری روحانیان از نفوذ کلام و ظرفیت تبلیغی خود برای تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی تأکید کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
ناکارآمدی مسؤولان را به پای اصل انقلاب ننویسیم| مسؤولان پاسخگو باشند
نماینده سابق مجلس با بیان این که گفتمان انقلاب سبب زمین گیر شدن آمریکا در منطقه شده است، گفت: پیروزی های منطقه ای ایران به فرصت های اقتصادی تبدیل شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
نگذاریم با پوشاندن واقعیت‌ها و مسائل اصلی آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه چه کسی گفت اگر ما بمانیم سایر تحریم ها را نیز برمی‌داریم؟ گفت: ما با کسی دعوا نداریم؛ بحث ما این است که نگذاریم با پوشاندن واقعیت ها و مسائل اصلی، عده‌ای یک آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است
حجت الاسلام نظری گفت: سایت باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است و علاقه مندان می‌توانند ایده‌های خود را در این سایت ارائه دهند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
نشست تخصصی بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضد سرمایه داری فرانسه برگزار شد
سلسله نشست‌های بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضدسرمایه داری فرانسه در سازمان بسیج اقشار برگزار شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
فرهنگ اقتصادی اسلام غنی است
دیانی با بیان اینکه فرهنگ اقتصادی اسلام بسیار غنی است، گفت: در انجام عمل خیر باید اهم و مهم موردتوجه قرار گیرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
فعالیت‌های خیرخواهانه بخشی از دستاورد‌های انقلاب است
واعظ مهدوی فعالیت‌های خیرخواهانه را بخشی از دستاورد‌های انقلاب برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی تلاش کرده امر خیر را در میان جامعه نهادینه کند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵
رسانه در زمینه سلامت جامعه فرهنگ سازی کنند| تأثیر سلامت بر فکر و فرهنگ کشور
حضرت آیت الله نوری همدانی به نقش سلامتی در تفکر و فرهنگ جوامع اشاره کرد و گفت: سلامت تأثیر بسیاری در جریان فكر و فرهنگ دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴
مراقب رسوخ نفوذی ها در حوزه باشیم
عضو جامعه مدرسین با تأکید این که حوزویان باید وظیفه خود را نسبت به انقلاب به خوبی انجام دهند، نسبت به رسوخ برخی نفوذی ها در حوزه هشدار داد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
ارتباط حوزه و رسانه باید تنگاتنگ باشد | دینمداری لازمه فعالیت رسانه‌ای
سخنگوی حوزه علمیه قم تبیین و تدوین اخلاق حرفه‌ای و جایگاه بایسته اخلاق در رسانه را ضروری دانست و گفت: فعال رسانه‌ای باید به احکام اسلام آگاهی لازم داشته باشد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
توجه به رهنمودهای رهبری لازمه آمادگی در برابر فتنه ها است
نماینده مجلس خبرگان با تأکید بر آمادگی همه جانبه مرم و نظام در برابر دشمن، گفت: باید گوش به فرمان رهبر بصیرمان باشیم و تنها از نصایح ایشان بهره ببریم.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
تشريح جزئيات حكم هيأت نظارت درباره «نماينده سراوان»
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از صدور حکم نهایی پرونده نماینده سراوان خبر داد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
راز پیش بینی های رهبرانقلاب
رهبرانقلاب در ماجرای سوریه و در جلسه ای وقتی نگرانی سیدحسن نصرالله را می بینند می فرمایند: نه بشار اسد خواهد رفت و نه سوریه به دست دشمنان خواهد افتاد. وخروج آمریکا از سوریه را پیش بینی کردند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
«خواص» در تبیین رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کرده‌اند
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: «خواص» در روشنگری اذهان عمومی نسبت به رأفت نظام درباره سران فتنه کوتاهی کر‌ده‌اند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
عدم استقبال دولت از مناظرات شفاف‌سازی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز در فضای دیکتاتوری که دولت خالق آن است چه برای رسانه ها، کارشناسان و صاحب نظران منتقد و حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی فضایی برای بیان اندیشه و آزادی بیان باقی نمانده است.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲
در تعیین دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی های بیشتری صورت گیرد
جمعی از دانشجویان و پژوهشگران طی نامه‌ای از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستند تا در تعیین دبیر جدید این شورا بررسی های بیشتری صورت گیرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی کمر همت ببندند|با مفاسد برخورد قاطع شود
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا خواستار رفع مشکلات مردم در عرصه اقتصادی و معیشتی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
هوشیار باشیم که دشمن در کمین است | فتنه قابل تکرار است
رییس دستگاه قضا گفت: همه هوشیار باشند که خدای ناکرده نردبان دشمن نشوند و دشمن حس نکند که با استفاده از بستر مطالبات می تواند به ساحت نظام ورود کند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
وزارت اطلاعات اعلام کرد که شبکه‌ای از مفسدان اقتصادی و سوء استفاده کنندگان ارز دولتی را شناسایی، منهدم و 11 نفر از عناصر اصلی آن را دستگیر کرده است.