امام خمینی(ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان شد
آینده روشن- امام جمعه موقت تبریز گفت: امام خمینی (ره) باعث مطرح شدن گفتمان مهدویت در جهان و شناخته شدن شیعه شد، ایشان، خدا محور بود و هنگام مطرح بودن اسلام با کسی رودربایستی نداشت.
منجی عالم بشریت در سرزمین کعبه ظهور خواهد کرد/ مسئله مهدویت باید در زندگی مسلمانان ادغام شود
آینده روشن- کلاس "ضرورت طرح مباحث مهدویت" با حضور کلیه نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.
مشکلات اقتصادی با جوانان انقلابی و پرکار حل می‌شود/ هزینه‌هایی که نباید در این سال‌ها خلق می‌شد
آینده روشن - امام‌ جمعه موقت تهران بکارگیری جوانان شجاع، انقلابی، باهوش، باانگیزه و پرکار برای حل مشکلات را ضروری دانست و گفت: پس از انتخاب باید به این جوانان اختیارات تفویض شود و نظارت و پی‌گیری هم وجود داشته باشد.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
میانگین سنی استانداران ۸ سال کاهش یافت
سخنگوی وزارت کشورگفت: با تصویب اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان ما مکلف شدیم در مهلت مقرر ۱۴ استاندار، ۱۱ معاون استاندار، ۵ فرماندار، ۱۲ نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و ۱۲ نفر هم از مدیران ستاد استانداری‌های سراسر کشور را که مشمول ممنوعیت مقرر در این قانون بودند با افراد جدید جایگزین کنیم.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
راه‌اندازی مدرسه حکمرانی و سیاست‌گذاری توسط بسیج اساتید
رئیس سازمان بسیج اساتید از راه اندازی مدرسه عالی حکمرانی و سیاستگذاری در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: بسیج اساتید با راه اندازی این مدرسه به دنبال تربیت سیاستمدار است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
بررسی دستاوردهای مهدوی نظام به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب
حجت الاسلام کفیل با اعلام برگزاری اجلاس ملی «مهدویت و انقلاب اسلامی» گفت: بررسی برکات و آثار انقلاب اسلامی در توسعه معارف مهدوی در ایران و جهان و نیز میزان عمل به چشم اندازهای مهدوی انقلاب از اهداف برگزاری این اجلاس است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
رفتار نمایندگان مجلس باید موجب انسجام جامعه شود
نماینده مردم اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی و خاص کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به انسجام داریم گفت: هر رفتاری که نمایندگان می‌کنند باید به گونه‌ای باشد که انسجام بیشتری را در جامعه ایجاد کند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴
حجت الاسلام عاملی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی شد
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام سیدسعیدرضا عاملی را به عضویت شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کردند.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
هدف امروز دشمن ایجاد انشقاق بین روحانیت و ملت است| بهانه به دست دشمن ندهیم
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به توطئه دشمن علیه حوزه و انقلاب گفت: هدف دشمن، تضعیف روحانیت و ایجاد انشقاق و اختلاف بین ملت و روحانیت است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
بررسی راهکارهای صیانت و حراست از انقلاب در اجلاس جامعه مدرسین
نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از بررسی راهکاری های صیانت و حراست از انقلاب در یازدهمین اجلاس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خبر داد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
اجرای دستورات اسلام و استفاده از ظرفیت ها فقر را در جامعه ریشه کن می کند
حضرت آیت الله نوری با بیان این که با اجرای برنامه اسلام فقیری در جامعه اسلامی باقی نمی ماند، گفت: اگر از ظرفیت ها بهره برداری شود فقری نخواهیم داشت.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
اشکالات مجمع اساتید و طلاب حقوقدان حوزوی به لوایح چهارگانه مرتبط با FATF
مجمع اساتید و طلاب حقوقدان حوزوی در نامه ای به مجمع تشخیص مصلحت بر شمردن اشکالات اساسی لوایح FATF نوشت: آیا تجربه برجام و بدعهدی آمریکا کافی نیست.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
نتایج اجلاس جامعه مدرسین به اطلاع رهبرانقلاب می رسد|روحانیت درکنار مردم است
عضو هیأت رییسه خبرگان با تأکید بر این که روحانیت در کنار مردم قرار دارد، گفت: جمع بندی اجلاس جامعه مدرسین به اطلاع رهبر انقلاب و سران سه قوه می رسد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱
جوامع بشری ابزاری برای برخی کشورهای ابلیس صفت شده است
امام جمعه بیرجند گفت: بشر امروز انواع و اقسام بلاها را در کره زمین به وجود آورده و ابزاری برای عده‌ای انسان ابلیس صفت شدند و هر کسی که برای نوکری و خدمتگزاری سر در مقابل دشمنان فرود نیاورند کشورها را با خاک و خون یکسان می‌کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
ضرورت بهره گیری از توان تبلیغی روحانیان برای تبیین دستاوردهای انقلاب
عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت بهره گیری روحانیان از نفوذ کلام و ظرفیت تبلیغی خود برای تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی تأکید کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
ناکارآمدی مسؤولان را به پای اصل انقلاب ننویسیم| مسؤولان پاسخگو باشند
نماینده سابق مجلس با بیان این که گفتمان انقلاب سبب زمین گیر شدن آمریکا در منطقه شده است، گفت: پیروزی های منطقه ای ایران به فرصت های اقتصادی تبدیل شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
نگذاریم با پوشاندن واقعیت‌ها و مسائل اصلی آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه چه کسی گفت اگر ما بمانیم سایر تحریم ها را نیز برمی‌داریم؟ گفت: ما با کسی دعوا نداریم؛ بحث ما این است که نگذاریم با پوشاندن واقعیت ها و مسائل اصلی، عده‌ای یک آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است
حجت الاسلام نظری گفت: سایت باشگاه ایده پردازان مسجدی، رسانه اهالی مسجد است و علاقه مندان می‌توانند ایده‌های خود را در این سایت ارائه دهند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
نشست تخصصی بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضد سرمایه داری فرانسه برگزار شد
سلسله نشست‌های بررسی سیاسی حقوقی جنبش ضدسرمایه داری فرانسه در سازمان بسیج اقشار برگزار شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
فرهنگ اقتصادی اسلام غنی است
دیانی با بیان اینکه فرهنگ اقتصادی اسلام بسیار غنی است، گفت: در انجام عمل خیر باید اهم و مهم موردتوجه قرار گیرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
فعالیت‌های خیرخواهانه بخشی از دستاورد‌های انقلاب است
واعظ مهدوی فعالیت‌های خیرخواهانه را بخشی از دستاورد‌های انقلاب برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی تلاش کرده امر خیر را در میان جامعه نهادینه کند.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵
رسانه در زمینه سلامت جامعه فرهنگ سازی کنند| تأثیر سلامت بر فکر و فرهنگ کشور
حضرت آیت الله نوری همدانی به نقش سلامتی در تفکر و فرهنگ جوامع اشاره کرد و گفت: سلامت تأثیر بسیاری در جریان فكر و فرهنگ دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴
مراقب رسوخ نفوذی ها در حوزه باشیم
عضو جامعه مدرسین با تأکید این که حوزویان باید وظیفه خود را نسبت به انقلاب به خوبی انجام دهند، نسبت به رسوخ برخی نفوذی ها در حوزه هشدار داد.