بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص خروج از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خروج خود را از پیام‌رسان‌هائی مانند تلگرام اعلام و به همه نهادها و مراکز حوزوی وحوزویان، عموم مردم عزیز و تمامی نهاد‌ها و سازمان‌های حاکمیتی و خصوصی و عمومی توصیه و تاکید می‌نماید تا به منظور ...
تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش | ارتش فردا باید از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد
رهبر انقلاب بر استمرار پیشرفت و افزایش توان ارتش تأکید کردند و گفتند: پیشرفت‌ها باید همچنان ادامه پیدا کند تا ارتشِ فردا از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد.
تشریح ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان
شربتی با بیان این که مراسم نیمه شعبان با حضور ۸۵۰۰ خادم افتخاری برگزار می شود تصریح کرد: دستگاه ها و ارگان های کشوری در برگزاری مراسم نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران را یاری کنند.
نوع مطلب :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
طلاب در انتخاب استاد دقت کنند/ بعضی ها هدفشان انحراف افکار طلاب است
متأسفانه بعضی از اساتید از نظر فکری و عقیدتی دچار مشکل هستند و همین مسئله می طلبد حوزویان در انتخاب استاد ودرس دقت لازم را داشته باشند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
المصطفی از جایگاه خوبی در افغانستان برخوردار است
وزیر تحصیلات عالی افغانستان، کیفیت علمی دانش آموختگان افغانستانی دانشگاه های ایران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه جامعه المصطفی از جایگاه خوبی در افغانستان برخوردار است و این آمادگی وجود دارد که همکاری ها برای افزایش کمّی و کیفی فعالیت های این دانشگاه صورت پذیرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
المصطفی با بیش از ۵۰ دانشگاه جهان توافق نامه همکاری امضا کرده است
آیت الله اعرافی، حجم فعالیت های علمی و آموزشی المصطفی در سطح بین المللی را کم نظیر توصیف کرد و گفت: المصطفی با بیش از ۵۰ دانشگاه جهان توافق نامه همکاری به امضا رسانده است و در اتحادیه های مختلف دانشگاهی جهان عضویت دارد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
حمایت از تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است/ دولتمردان شعاری و نمایشی برخورد نکنند
حمایت از تولید داخلی که باعث اشتغال‌زایی، بهبود وضع معیشت مردم و پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌شود، به یکدیگر ارتباط داشته و حلقه های یک زنجیر هستند؛ وقتی سرمایه گذار در منطقه ای سرمایه گذاری می‌کند، اگر بداند که محصول تولیدی روی دستش نخواهد ماند، قطعا تولیدات بهتر و بیشتری خواهد داشت.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
انتقاد آیت الله العظمی سبحانی از نحوه پخت نان در قم
حضرت آیت الله سبحانی با انتقاد از نحوه پخت نان درقم گفتند: نان را می سوزانند و به مردم می دهند. سبوس را گرفته و نان را تحویل مردم می دهند این نوع پخت، نه تنها اثر ندارند، بلکه ضرر هم دارد، اما باید نان را سبوس دار کنند و اگر خشک هم می کنند می سوزانند و تحویل مردم می دهند .
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
از سه محصول جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی رونمایی خواهد شد
از سه محصول جدید مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور که شامل پایگاه جامع‌الاحادیث و نرم‌افزار‌های معجم موضوعی «بحارالانوار۲» و معجم موضوعی «کتب اربعه» با حضور آیت الله سیداحمدخاتمی رونمایی خواهد شد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
مطالعات شیعه شناسی در فرانسه در ده شاخه با جدیت صورت می گیرد
استاد دانشگاه کاتولیک فرانسه گفت: در حال حاضر مطالعات شیعه شناسی در فرانسه در ده شاخه با جدیت صورت گرفته و در مجامع دانشگاهی این کشور مورد توجه ویژه است.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۰
اهمیت تعامل و هم فکری بزرگان شیعه و مسیحیت برای تحقق صلح و عدالت جهانی
رئیس دانشگاه کاتولیک فرانسه تصریح کرد: تعامل و هم فکری بزرگان شیعه و مسیحیت برای تحقق صلح و عدالت جهانی، امر لازم و مهمی است.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹
دست حوزه در زمینه نظریات اقتصادی خالی نیست/ مجموعه های پژوهشی حوزه در اختیار اصلاح مباحث اقتصادی و معاملات
حوزه در زمینه اقتصاد و نظریات اقتصادی دست خالی نیست و با تربیت افراد توانمند در این عرصه، کارهای بزرگی را انجام داده؛ اما در عین حال معتقدیم که هنوز جای کار زیاد است.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۳
۲۵۰ کارویژه برای روحانیت و طلاب در جهت شناسایی مشاغل آن ها ابلاغ شده است
مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه گفت: در جهت ساماندهی طلاب، ۲۵۰ کارویژه برای روحانیت و طلاب در جهت شناسایی مشاغل آن ها ابلاغ شده است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵
الگو گیری جوانان از روحيه جهادی جانبازان نياز امروز جامعه است
قائم مقام توليت آستان قدس رضوی، در جمع جانبازان، گفت: بدون شك تا زماني که جوانان درس استقامت و ايثار را از جانبازان و خانواده‌های شهدا فرا می گيرند، نقشه‌ها و فتنه‌های آمريكا و استكبار نقش بر آب خواهد شد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص خروج از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خروج خود را از پیام‌رسان‌هائی مانند تلگرام اعلام و به همه نهادها و مراکز حوزوی وحوزویان، عموم مردم عزیز و تمامی نهاد‌ها و سازمان‌های حاکمیتی و خصوصی و عمومی توصیه و تاکید می‌نماید تا به منظور تحقق این «راهبرد» در یک اقدام عملی و فراگیر به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت نموده و ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹
آغاز شب‌های "شعر مهدویت" در حرم مطهر رضوی
شب‌های "شعر مهدویت" هم‌زمان با اعیاد شعبانیه در حرم مطهر رضوی آغاز شد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
حضرت عباس(ع)؛ الگوی عملی مهدی یاوری
کسی که مدعیِ ایستادگی در مسیر ولیّ خدا و امام عصر خود‌ است، مطمئن باشد بدون هزینه نخواهد بود و این هزینه را سربازان و اصحاب امام زمان(عج) در آینده متحمل می‌شوند؛ چنان که حضرت عباس(ع) متحمل شدند.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
آیت‌الله مهمان‌نواز دار فانی را وداع گفت
آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری درگذشت.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
اعزام ۳۰۰ مبلغ مهدوی به مناطق مختلف کشور/الزامات و استانداردهای جشن های نیمه شعبان تعیین می شود
نصوری با اعلام برنامه های مرکز تخصصی مهدویت ویژه ایام ولادت امام زمان(عج)، گفت: اعزام مبلغ به سراسر کشور و نیز کشورهای دیگر، تهیه زیرنویس های مفهومی برای پخش از رسانه ملی و تامین کارشناس جشن ها از مهمترین این برنامه ها است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
درس های انتظار در مکتب عباس بن علی(ع)
ما منتظران حضرت حجت(عج) اگر ویژگی های اخلاقی، معرفتی و رفتاری حضرت عباس(ع) را در خودمان تقویت کنیم، می توانیم جامعه عباد الصالحون را تشکیل داده و مسیر را به سمت ظهور تشکیل دولت کریمه حضرت بقیه الله (عج) سوق دهیم.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش | ارتش فردا باید از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد
رهبر انقلاب بر استمرار پیشرفت و افزایش توان ارتش تأکید کردند و گفتند: پیشرفت‌ها باید همچنان ادامه پیدا کند تا ارتشِ فردا از ارتش امروز بهتر، قوی‌تر، کارآمدتر و انقلابی‌تر باشد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
افتتاح جشنواره مهدویت 5اردیبهشت در مسجد جمکران
معاون فرهنگی مسجد جمکران خبرداد: جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی استان قم 5اردیبهشت درمسجد جمکران افتتاح می‌شود.