نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  

۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۷
تصاویر/ نشست «اقتدار دفاعی» شنبه‎های انقلاب
همزمان با آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس، بیست و سومین نشست «شنبه‌های انقلاب» پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با موضوع «اقتدار دفاعی» صبح شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‎رتبه نیروهای مسلح در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
تصاویر/ مراسم ویژه عزاداران برای قاسم بن الحسن(ع) در کربلا
در مراسم ویژه ای که هر سال عصر عاشورا برگزار می شود، عزاداران لباس سفید می پوشند و با به دست گرفتن شمع در کنار هیئات عزاداری از خیابان های منتهی به حرم حضرت عباس (ع) حرکت کرده و از آنجا به حرم امام حسین (ع) می روند.
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
تصاویر/ پنجمین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰
تصاویر/ حضور آیت الله عیسی قاسم در مراسم عزاداری امام حسین(ع) در لندن
آیت الله عیسی قاسم که برای درمان در لندن به سر می برد، در ایام محرم در مراسم عزاداری امام حسین ‌(ع) شرکت می کند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶
تصاویر/ چهارمین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
تصاویر/ مراسم ویژه موکب های کربلا برای سقای دشت کربلا
در مراسم عزاداری دهه اول محرم، هر شب را به یکی از اصحاب یا اهل بیت امام حسین (ع) اختصاص می دهند که روز تاسوعا ویژه سقای دشت کربلا و قمر منیر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس(ع) است.
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰
تصاویر/ سومین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸
تصاویر/ دومین شب عزاداری ایام محرم ۱۴۴۰ در حسینیه امام خمینی
دومین شب مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله، با حضور هزاران نفر از مردم عزادار، جمعی از مسئولان کشور و رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
تصاویر/ تشییع پیکر مطهر شهدا در استان‌ها
پیکرهای مطهر تعدادی از شهدای تازه تفحص‌شده دوران دفاع مقدس، دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ همزمان با هفتمین روز از ماه محرم با حضور عزاداران سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در استان‌های فارس، آذربایجان‌شرقی، مازندران و کرمانشاه تشییع شدند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
تصاویر/ نمایشگاه طراحی پوستر گنج جنگ
نمایشگاه طراحی پوستر «گنج جنگ» از آثار هنرمندان جوان با همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و همکاری خانه هنرمندان ایران،‌کانون هنر شیعی،‌نهضت مردمی پوستر انقلاب، خانه طراحان انقلاب اسلامی،‌مجمع طراحان گرافیک آیه و کارگاه طراحی سه در چهار در گالری بهار خانه هنرمندان افتتاح شد.