داخلی     گفتگو     انديشه
عضو مجمع روحانیان مجلس شورای اسلامی:
برای پاکسازی سموم دشمن علیه مهدویت باید از رسانه استفاده کرد
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری هفتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت با موضوع رسانه و مهدویت، قدمی موثر و علمی در جهت رسانه ای کردن آموزه مهدویت برای تبلیغ آن در داخل و خارج کشوراست، تلاشی رسانه ای در رفع نیاز فطری همه آحاد جامعه در خصوص منجی گرایی.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۶ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۳۵
کد مطلب : 43940
برای پاکسازی سموم دشمن علیه مهدویت باید از رسانه استفاده کرد
حجت الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی در گفتگو با خبرنگار آینده روشن در رابطه با اهمیت مهدویت در رسانه اظهار داشت: باید مهدویت مهمترین برنامه فرهنگی رسانه قرار گیرد چرا که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهدویت مهمترین مقوله فرهنگی جامعه و افق سیاسی نظام بوده است. 

وی افزود: اهمیت مهدویت و لزوم اهتمام به این مقوله بنیادین فرهنگی در کلام امام راحل و رهبر معظم انقلاب مشهود می باشد از این رو ضرورت دارد دستگاههای فرهنگی با برنامه ای مدون فرهنگ مهدویت را تبلیغ کنند. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ابرازداشت: با توجه به اهمیت مقوله فرهنگی و لزوم ارائه فرهنگ مهدویت به عنوان محتوای فرهنگی جامعه شیعی آن گونه که سزاوار است در رسانه های فرهنگی کشور، بخصوص رسانه ملی به تبلیغ این مهم پرداخته نشده است. 

وی همچنین تصریح کرد: همانگونه که اکنون در عرصه رسانه ملاحظه می شود استکبار از طریق رسانه های در اختیار خود بیشترین هجمه را به باور اصیل مکتب شیعه و مهدویت وارد می کند به همین خاطر لازم است رسانه های فرهنگی کشور برای مقابله با تهاجم دشمن و پاکسازی سموم رسانه ای استکبار علیه فرهنگ مهدویت، اقدام عاجلی را طراحی و اجراء کنند. 

نماینده روحانی مجلس با اشاره به اهمیت رسانه در عصر کنونی یادآور شد: دشمن از قدرت رسانه برای تبلیغ تفکر الحادی خود استفاده می کند و ضرورت دارد، برای تبلیغ پیام حقه اسلام ما نیز از ظرفیت رسانه استفاده کنیم و به مقابله با جبهه فرهنگی "کفر" برخیزیم. 

وی با ابراز امیدوراری از برگزاری هفتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت با موضوع "مهدویت و رسانه" گفت: برگزاری این همایش قدمی موثر و علمی در جهت رسانه ای شدن آموزه مهدویت برای تبلیغ آن در داخل و خارج کشور است، تلاشی رسانه ای برای رفع نیاز فطری همه آحاد جامعه در خصوص منجی گرایی . 

انتهای پیام/ن/48/1