داخلی     گفتگو     سیاست
نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت ظرفیتی برای ترویج فرهنگ مهدویت است
  مسئول واحد خواهران هیات و کانون خادم الرضا (ع) قم گفت: نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت که در ایام نیمه شعبان دایر شده، ظرفیتی برای ترویج فرهنگ مهدویت است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۳۱
کد مطلب : 54821
نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت ظرفیتی برای ترویج فرهنگ مهدویت است
سمیه سادات لسان در حاشیه نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت در گفتگو با خبرنگار آینده روشن، با بیان اینکه واحد خواهران هیات و کانون خادم الرضا (ع) قم تحت عنوان هیئت محبین حضرت معصومه (س) فعالیت می کند اظهارداشت: هیئت محبین حضرت معصومه (س) که زیر مجموعه هیئت خادم الرضا است به طور مستقل در برنامه ها فعالیت دارند. 

وی با بیان اینکه این واحد در نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت غرفه های متعددی را برپا نموده است بیان داشت: غرفه عضوگیری یکی از این واحد ها است و کسانی که می خواهند از برنامه ها مطلع باشند در واحد عضو گیری عضو افتخاری هیئت و کانون خادم الرضا می شوند و شرایط سنی هم در آن وجود ندارد. 

وی غرفه اوقات فراغت را یکی دیگر از غرفه های موجود درنمایشگاه ذکر کرد و بیان داشت: هیئت خادم الرضا چند سالی است که در طول تابستان یک سری خدمات را برای اعضاء در نظر گرفته که از جمله آن می توان به قرار داد با بیش از دویست آموزشگاه در سطح استان قم و همچنین برنامه های تفریحی که شامل اردوها و کارتهای تخفیف پارک ،سینما و استخر است اشاره کرد. 

مسئول واحد خواهران هیات و کانون خادم الرضا (ع) قم غرفه کودکان و آمار را نیز ازغرفه های موجود در نمایشگاه ذکر کرد و ادامه داد: غرفه کودکان زیر مجموعه ای از واحد خواهران است که در این واحد برای کودکان برنامه های آموزشی ،تربیتی و تفریحی برگزار می شود، ضمن اینکه در غرفه آمار نیز آمار همه فعالیتهای هیئت را بطور دقیق ارائه می دهد. 

انتهای پیام/ن/2