داخلی     خبر     انديشه
رئيس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي:
پژوهشگران همواره باید به جلو گام بردارند
  رئيس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي با بيان اين كه پژوهشگر بايد ببيند كه به كار‌هاي او ارج نهاده مي‌شود تا با دلگرمي به امر پژوهش بپردازد بيان داشت: جايگاه پژوهش و پژوهشگران بايد حفظ شود تا پژوهشگران هميشه به سمت جلو گام بردارند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب : 26651
پژوهشگران همواره باید به جلو گام بردارند
به گزارش آینده روشن به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت الاسلام و المسلمین احمد مبلغي در در گردهمايي پژوهشگران و مديران پژوهشي معاونت پژوهشي دفتر تبليغات اسلامي كه در سالن همايش‌هاي پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد در سخناني اظهار داشت: پژوهش فضايي را باز مي‌كند كه بتوانيم در فضاي علمي حقايق پنهان و راز‌هاي ناگفته را آشكار سازيم.

رئيس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي با بيان اين كه بايد جايگاه پژوهش را به جايگاهي محوري تبديل كنيم تصريح كرد: سال آينده سال كلان پروژه براي پژوهشگاه است به اين معني كه همه واحد‌ها پژوهش را براي خود تعريف كنند و به نحو صحيح آن را اجرا كنند.

وي گفت: ما برنامه‌‌هاي هر كلان پروژه را بدست يكي از اعضاي هيئت علمي پژوهشگاه مي‌سپاريم و ممكن است كه اجراي اين كلان پروژه سال‌ها طول بكشد كه اين عضو هيئت علمي بر تمام مراحل اجراي اين كلان پروژه نظارت خواهد كرد.

معاون پژوهشي دفتر تبليغات اسلامي اظهار داشت: كلان پروژه‌ها مختص كتاب نيست بلكه ما در كلان پروژه‌ها بايد به سمت نوشتن مقاله نيز همت گماريم.