داخلی     خبر    
رئیس بنیاد بین المللی غدیر:
امیدورام بنیاد غدیر، زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشد
  آیت الله خزعلی در سخنانی در جمع شرکت کنندگان در همایش غدیر و مهدویت گفت: به حمدالله بنیاد غدیر در حال پیشرفت در نقاط مختلف جهان است و امیدواریم زمینه ای برای ظهور امام عصر (عج) آماده شود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : 11693
امیدورام بنیاد غدیر، زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشد
به گزارش خبرگزاری آینده روشن، رئیس بنیاد بین المللی غدیر در همایش غدیر و مهدویت که با حضور جمعی از علما و روحانیون در تالار اجتماعات مدرسه عالی دارالشفای قم برگزار شد طی سخنانی به آیه 55 سوره مائده اشاره کرد و گفت: این آیه اشاره به مقام ولایت تامه همه ائمه (ع) دارد.

آیت الله خزعلی عید غدیر را عید اعظم شیعیان خواند و گفت: انسان به خود که مسلط شد احتیاج به یک راه شناس دقیق بصیر و با اراده دارد که این راهبر از سوی خدا در روز عید غدیر معین شده است.

وی همچنین به فتوای علمای وهابی مبنی بر کشتن شیعیان اشاره و با قدردانی از رئیس جامعه الازهر در رد این فتوی خاطر نشان کرد: این توفقی الهی است که رئیس جامعه الازهر از شیعیان حمایت می کند و علمایی را که فتوی صادر کرده اند جاهل می خواند.

آیت الله خزعلی عید غدیر را عیدی مردی آشنا با رموز قرآن یاد کرد و با اشاره به فعالیت های بنیاد بین المللی غدیر گفت: به حمدالله این بنیاد در حال پیشرفت در نقاط مختلف جهان است و امیدواریم زمینه ای برای ظهور امام عصر (عج) آماده شود.