داخلی     گفتگو     سیاست
۱
مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج):
۲۵۰۰ نفر در برنامه های نیمه شعبان موسسه یاران سبز موعود(عج) حضور دارند
  مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج) از حضور دو هزار و 500 نفر در برنامه های نیمه شعبان سال جاری این موسسه خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : 35903
۲۵۰۰ نفر در برنامه های نیمه شعبان موسسه یاران سبز موعود(عج) حضور دارند
حجت الاسلام سید ناصر میرمحمدیان در گفت و گوی اختصاصی با آینده روشن، اظهار داشت: برنامه های موسسه یاران سبز موعود(عج) در محورهای ، طرح تربیتی دانش آموزان ممتاز و نخبه، طرح هنري و طرح حضور به صورت سراسری برگزار می شود. 

مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج)، با اشاره به برگزاری طرح های تربیتی دانش آموزان نخبه و ممتاز در سطح استان، تصریح کرد: موسسه یاران سبز موعود(عج) در طرح تربیتی سال جاری با دعوت از ۵ هزار نفر از دانش آموزان نخبه و ممتاز در شعب این موسسه به فعالیت می پردازد. 

حجت الاسلام میرمحمدیان با اشاره به برنامه های ویژه نیمه شعبان طرح تربیتی موسسه یاران سبز موعود(عج)، خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای این موسسه در برنامه های ویژه مهدویت که شامل، کلاس های ویژه مهدویت، تحقیق و پژوهش مهدوی و اردوهای سیاحتی و زیارتی است، حضور دارند. 

وی به فعالیت ۲۵ پایگاه موسسه یاران سبز موعود در گیلان اشاره و تاکید کرد: این پایگاه ها با داشتن ۴ تا ۶ گروه ۵۰ نفره فعالیت متنوعی در جشن های نیمه شعبان انجام می دهند. 

مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج)، افزود: برپایی نمایشگاه تجسمی قران کریم از برنامه های ویژه موسسه یاران سبز موعود(عج) است که با استقبال ۵ هزار نفری دانش آموزان مواجه شده است. 

حجت الاسلام میرمحمدیان در پایان با اشاره به غرفه ویژه دل نوشته با امام عصر(عج) در نمایشگاه تجسمی قران کریم، اذعان داشت: این نمیاشگاه از نیمه شعبان و میلاد حضرت مهدی(عج) فعالیت دوباره خود را آغاز خواهد کرد. 

انتهای پیام/ن/3
ی. ترابی
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۰:۱۸:۰۱
سلام
من به موسسه شما علاقه خاصی دارم.
موفق باشید.