نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

در نشست «فلسطین، گرانیگاه ظهور و فرهنگ مهدویت» انجام شد؛

رونمایی از سه محصول فرهنگی

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸

مرجع : خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)

آینده روشن ــ غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین واقع در نمایشگاه قرآن در اولین روز خردادماه شاهد برگزاری نشست «فلسطین، گرانیگاه ظهور و فرهنگ مهدویت» و رونمایی از سه محصول فرهنگی کودک و نوجوان بود.

به گزارش آینده روشن؛ نشست «فلسطین گرانیگاه، ظهور و فرهنگ مهدویت» بعدازظهر چهارشنبه اول خردادماه در غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار شد.

در این نشست حسین ریوران، رئیس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و ناصر ابوشریف، نماینده جهاد اسلامی فلسطین، به سخنرانی پرداختند.

در ابتدا ریوران با اشاره به مشخص بودن حق مردم فلسطین بر جهانیان تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و حامی این رژیم مجعول به این نتیجه رسیده‌اند که سرزمین فلسطین متعلق به مردم آن سرزمین است، اما به‌ خاطر تخاصم و دشمنی که با مسلمانان دارند، از موضع خود کوتاه نمی‌آیند و مانع رسیدن مردم فلسطین به حقشان می‌شوند.

سه محصول فرهنگی در نشست «فلسطین، گرانیگاه ظهور و فرهنگ مهدویت» رونمایی شد

همچنین، ابوشریف به سخنرانی درباره آینده فلسطین پرداخت و گفت: امام خمینی(ره) و آیت‌الله خامنه‌ای به دلیل یقین قلبی و ایمانی که به آیات قرآن داشتند، این باور را نهادینه کردند که فلسطین را خدا آزاد خواهد کرد و ما هم این راه را ادامه خواهیم داد و یقین داریم که فلسطین به زودی آزاد خواهد شد.

در انتهای این نشست از سه محصول فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان رونمایی شد. این سه محصول عبارت‌اند از: بازی فکری تسخیر گنبد آهنین، خانه آموزشی بارانا (بسته‌ای با رویکرد آموزش سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی) و عروسک‌های مقاومت که به عنوان نماد شهدای ایران، لبنان و فلسطین در معرض دید مخاطبان این غرفه قرار گرفت.

انتهای پیام/141