نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

همایش بین‌المللی "چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی" ۱۹ دی در بیرجند برگزار می‌شود

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۰

مرجع : خبرگزاری تسنیم

قائم مقام دبیرکل همایش بین‌المللی چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی گفت: ۱۹ دی ماه همایشی بین‌المللی با عنوان "چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی" در بیرجند برگزار می‌شود که در این همایش به پیوند مهدویت با انقلاب و مبارزه با اسلام آمریکایی توجه می‌شود.

به گزارش آینده روشن  حجت‌الاسلام علی محققی صبح امروز در نشست خبری با بیان اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی مبارزه با اسلام آمریکایی است اظهار داشت: 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری شده و در این مدت برکات زیاد و مهمی نصیب کشور شده است.

وی گفت: باید تلاش شود دستاوردهای با برکت و با ارزشی که در مدت 40 سال نصیب کشور شده را از دست ندهیم و دستاور انقلاب اسلامی در مبارزه با اسلام آمریکایی در کنار دیگر دستاوردهای انقلاب یک دست آورد مفهومی و معنوی است که باید به آن بیشتر بپردازیم.

قائم مقام دبیرکل همایش بین‌المللی چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی گفت: امروز انقلاب اسلامی تاثیر زیادی در کشورهای منطقه و جهان گذاشته است و در راستای بیان دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی در سطح جهان و منطقه همایش بین‌المللی چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی چهارشنبه 19 دی در حسینیه جماران بیرجند برگزار می‌شود.

  
محققی افزود: در برابر اسلام ظلم ستیز، عدالت خواه و مجاهد، اسلام آمریکایی قرار دارد که به زورگویان و ستمگران عالم کمک می‌کند و یکی از نکات برجسته برای این همایش پرداختن به موضوع بلوغ فکری در مقابله با اسلام آمریکایی است.

وی با بیان اینکه همایش بین‌المللی چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی یکی از برنامه‌های مردمی است که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود اظهار داشـت: امشب مراسمی با عنوان شب خاطره‌ای مهربانو به مناسب تظاهرات زنان بر علیه کشف حجاب در سال 57 در سالن ایثار بیرجند برگزار می‌شود.

قائم مقام دبیرکل همایش بین‌المللی چهل سال مبارزه با اسلام آمریکایی سخنرانان این مراسم را دبیرکل حزب مستقبل العداله از یمن، شیخ عبدالله صالح نائب رئیس جمعیت اسلامی از بحرین و یکی از فعالان برهنگی شیعه شهرهای فرعه و کفریا در سوریه اعلام کرد و افزود: در این همایش به پیوند مهدویت با انقلاب و مبارزه با اسلام آمریکایی توجه می‌شود.

وی بیان کرد: بعد از ادامه همایش همراه میهمانان به سمت سرایان و فردوس می‌رویم و در بشرویه نیز برنامه‌ای برگزار می‌شود سپس به سمت طبس و مسجد شکر خواهیم رفت و مقصد بعدی نیز نجف آباد اصفهان و مزار شهید حجی است.

انتهای پیام/ 141