نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

توسط موسسه موعود؛

پایان‌نامه‌های مهدوی، کتاب می شوند

۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸

مرجع : خبرگزاری مهر

آینده روشن- پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی که به نحوی با موضوع مهدویت، انتظار و آخرالزمان مرتبط هستند، پس از تأیید واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتاب می شوند.

به گزارش آینده روشن موسسه موعود عصر (عج) در نظر دارد علاوه بر شناسایی تمامی دانشجویان و محققانی که رساله کارشناسی ارشد یا دکتری آنان پیرامون مهدویت و انتظار است و ذکر نام آنان در بخش مشاهیر و مؤلفین مهدوی دایره‌المعارف موعود آخرالزمان، یک نسخه از رساله این دانشجویان را نیز در بانک اطلاعات مهدوی کتابخانه موعود عصر گردآوری نماید. لذا پیرو این فراخوان، از کلیه دانشجویانی که مشمول این طرح می‌شوند درخواست می‌گردد که برای این منظور از یکی از راه‌های ذیل با موسسه موعود عصر (عج) تماس بگیرند.

علاوه بر ذکر نام دانشجویان و محققان ارجمند در بخش مشاهیر و مؤلفین مهدوی دایره‌المعارف موعود آخرالزمان، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی که به نحوی با موضوع مهدویت، انتظار و آخرالزمان مرتبط هستند، پس از تأیید واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، برای تبدیل شدن به کتاب در نوبت چاپ و نشر قرار می‌گیرند.

تبدیل رساله‌های دانشجویی به کتاب، با هزینه این موسسه صورت خواهد گرفت و نیز هیچ‌گونه محدودیتی از نظر رشته تحصیلی دانشجویان وجود ندارد. بدیهی است در صورت شکل‌گیری این همکاری، امکان همکاری و هم‌افزایی هر چه بیشتر موسسه فرهنگی مهدوی موعود عصر (عج) با دانشجویان و محققان مهدوی فراهم خواهد گردید.

بر این اساس از تمامی فرهیختگان، محققان و دانشجویان گرامی دعوت می شود برای به نتیجه رسیدن هر چه بهتر این طرح ما را یاری رسانند. باشد که این حرکت ارزشمند مورد تأیید و خشنودی حضرت صاحب‌الزمان (ارواحنا فداه) قرار گیرد.

راه های ارتباطی با این موسسه عبارتست از:

۰۲۱۸۸۹۴۱۲۳۵
info@mouood.org
www.mouood.org

انتهای پپیام /141