نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت خبر داد

اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲

مرجع : خبرگزاری شبستان

نصوری از برگزاری اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش آینده روشن  «حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا نصوری»  در دیدار با آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حال جشن می گیریم که دشمنان نظام همواره می کوشند تا به این انقلاب ضربه زده و البته هیچ گاه هم موفق نمی شوند.

 «معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت» ابراز داشت: با ظهور انقلاب اسلامی ایران، نام حضرت ولیعصر(عج) نیز در دنبا تجلی بیشتری یافت و همگان با آن حضرت آشنا شدند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران از وجود این امام همام است و با وقوع انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) انسان ها به سمت رشد و تعالی هدایت شدند.

 
نصوری گفت: اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی را همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر در قم برگزار می کنیم تا بتوانیم از طریق آن مهدویت و انقلاب را گسترش دهیم.

 
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ابراز داشت: به این همایش مقالات بسیاری در راستای تأثیرگذاری آموزه مهدویت بر انقلاب در دست تدوین است و از سوی دیگر قرار است رسالت هایی که انقلاب اسلامی در زمینه مهدویت دارد را مورد توجه قرار دهیم.

 
وی در خصوص محورهای این همایش گفت: تأثیرپذیری انقلاب اسلامی از آموزه مهدویت، رسالت انقلاب اسلامی نسبت به مهدویت و رابطه انقلاب اسلامی با مهدویت در منظومه فکری اندیشمندان به عنوان محورهای همایش است.

پایان پیام/141