داخلی     خبر     سیاست
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت خبر داد
اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود
  نصوری از برگزاری اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب : 75755
اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود
به گزارش آینده روشن  «حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا نصوری»  در دیدار با آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حال جشن می گیریم که دشمنان نظام همواره می کوشند تا به این انقلاب ضربه زده و البته هیچ گاه هم موفق نمی شوند.

 «معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت» ابراز داشت: با ظهور انقلاب اسلامی ایران، نام حضرت ولیعصر(عج) نیز در دنبا تجلی بیشتری یافت و همگان با آن حضرت آشنا شدند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران از وجود این امام همام است و با وقوع انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) انسان ها به سمت رشد و تعالی هدایت شدند.

 
نصوری گفت: اجلاسیه ملی مهدویت و انقلاب اسلامی را همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر در قم برگزار می کنیم تا بتوانیم از طریق آن مهدویت و انقلاب را گسترش دهیم.

 
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ابراز داشت: به این همایش مقالات بسیاری در راستای تأثیرگذاری آموزه مهدویت بر انقلاب در دست تدوین است و از سوی دیگر قرار است رسالت هایی که انقلاب اسلامی در زمینه مهدویت دارد را مورد توجه قرار دهیم.

 
وی در خصوص محورهای این همایش گفت: تأثیرپذیری انقلاب اسلامی از آموزه مهدویت، رسالت انقلاب اسلامی نسبت به مهدویت و رابطه انقلاب اسلامی با مهدویت در منظومه فکری اندیشمندان به عنوان محورهای همایش است.

پایان پیام/141