داخلی     خبر    
در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن تهران:
عرضه نرم افزار دانش نامه جامع امام عصر(عج)
  نرم‌افزار دانشنامه جامع امام عصر(عج) با عنوان آخرين ذخيره را در هفدهمين نمايشگاه بین المللی قرآن تهران عرضه شده است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : 30880
عرضه نرم افزار دانش نامه جامع امام عصر(عج)
به گزارش آینده روشن، به نقل از شبستان، نسخه اول نرم‌افزار آخرين ذخيره، دانشنامه جامع امام عصر(عج) به عنوان كامل‌ترين نرم‌افزار عرضه شده درباره مهدويت و انتظار در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللی قرآن كريم تهران در دسترس علاقه ‌مندان قرار گرفت.

گنجينه با بيش از 410 كتاب در 70 هزار موضوع، بانك مقالات با بيش از 1800 مقاله در 34 موضوع شامل امام زمان(عج) در قرآن و روايات، انتظار و وظايف منتظران، غيبت و طول عمر، ملاقات و ديدار، علایم ظهور، تشرفات، غرب و مهدويت، آسيب‌شناسی مهدويت، رجعت و فرق انحرافی از امكانات موجود در اين نرم‌افزار است.

همچنين اتاق مطبوعات شامل بایگانی كامل نشريات مهدوی از جمله موعود، موعود نوجوان، انتظار و امان، نگارخانه شامل طرح‌های بسيار زيبا و متنوع در قالب پوستر، پس زمينه و اماكن منسوبه، پرسمان حاوی پرسش و پاسخ مهدوی با 1175 سؤال در قالب 45 موضوع شامل آغاز ظهور، اثبات وجود امام عصر(عج)، اصحاب و ياران عصر ظهور، سيره امام زمان(عج)، منجی در اديان و قرآن، آخرالزمان و دشمنان مهدويت، لباس و اسلحه و حكومت حضرت ولی عصر(عج) ديگر محتويات اين نرم‌افزار را تشكيل می‌دهند.

بخش آموزش نيز شامل ارایه آموزش مجازی و درسنامه مهدوی برای اولين بار سير مطالعاتی شامل سير مطالعاتی در سه سطح برای اولين بار، بخش صوت و فيلم حاوی بایگانی كامل مداحی، سخنرانی، مولودی، ادعيه و زيارت، نواهای مهدوی و نماآهنگ‌های تصويری در 1500 دقيقه از ديگر امكانات نرم‌افزار آخرين ذخيره است.

همچنين علاقه‌ مندان می‌توانند بخش‌های ديگری را با عنوان فرهنگ‌نامه شامل استفاده از فرهنگ‌نامه و واژه‌نامه عبارات و واژگان مهدوی برای اولين بار كتاب‌شناسی حاوی معرفی 313 عنوان كتاب مهدوی به صورت شناسه و چكيده كتاب و معرفی مؤسسات شامل معرفی مؤسسات، تارنما‌ها، وبلاگ‌ها و نرم‌افزارهای مهدوی در اين نرم‌افزار مشاهده كنند.