داخلی     گفتگو     انديشه
عضو مجمع روحانیان مجلس شورای اسلامی:
رسانه ملی در میدان مقابله با دشمنان مهدویت حضور یابد
  عضو کمیسیون حقوق وقضایی مجلس گفت: رسانه باید دریافت های خود را از حوزه علمیه و مراجع معظم تقلید افزایش دهد تا قادر به ساختن آثار فاخر مهدوی رسانه ای بشود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۶ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : 43912
رسانه ملی در میدان مقابله با دشمنان مهدویت حضور یابد
 حجت الاسلام سید مصطفی طبا طبایی نژاد در گفتگو با خبرنگار آینده روشن در رابطه با اهمیت توجه رسانه به مضامین مهدوی در آثار تولیدی خود اظهار داشت: رسانه ملی در رابطه با تبلیغ و ارائه فرهنگ مهدویت در داخل و خارج از مرزها نیازمند رهنمودات حوزه علمیه و کارشناسان این بخش می باشد. 

وی افزود: با اینکه انقلاب اسلامی ایران خاستگاه اصلیش دستیابی به افق مهدویت و زمینه سازی برای ظهور است به نظر می رسد رسانه ملی و سایر رسانه های فراگیر اقدامات قابل توجهی در تبیین این مهم انجام نداده اند و در این زمینه بیشترین بار تبلیغی را منبر و دستگاههای تبلیغاتی مذهی به دوش کشیده اند. 

عضو مجمع روحانیان مجلس با بیان اینکه در شرایطی که بیشترین تهدیدات فرهنگی در جامعه مربوط به نسل جوان ما است و همه از ناحیه مروجان فرقه های انحرافی است نباید صدا و سیما منفعلانه عمل کند تصریح کرد: رسانه ملی برای روشنگری و تبلییغ مهدویت اصیل و به دور از ابتذال باید موثر عمل کند و قوی ترین سد در مقابل ادعای مدعیان دروغین باشد. 

وی تاکید کرد: متاسفانه آنگونه که لازم است رسانه ملی در زمینه بیان فرهنگ مهدویت و انتظار به میدان نیامده است و همین عدم حضور مناسب رسانه ملی در این بخش از جبهه جنگ نرم دشمن، موجب پیدایش موقعیت ویژه ای برای مدعیان دروغین و افسانه گویی افسانه گویان شده است.
 
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است صدا و سیما در میدان جنگ دشمنان با مهدویت حضور یابد خاطر نشان کرد: رسانه ملی برای تبلیغ مهدویت و ارائه محصولات فرهنگی مناسب در حوزه دین وظیفه دارد با حوزه علمیه و مراجع ذی صلاح تعامل و همکاری خود را گسترش دهد تا بتواند کارهای اثرگذار فرهنگی در زمینه مهدویت ارائه دهد. 

انتهای پیام/ن/48/1