داخلی     خبر     انديشه
از قرآن منسوب به حضرت علي (ع) در نمايشگاه قرآن كريم رونمايي شد
  ازقرآن به خط منسوب به حضرت علي (ع) دوشنبه شب درنمايشگاه بين المللي قرآن كريم با حضور سفير كشور پاكستان و نماينده مجلس شوراي اسلامي و جمعي از خادمان قرآن كريم رونمايي شد.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب : 45866
از قرآن منسوب به حضرت علي (ع) در نمايشگاه قرآن كريم رونمايي شد
به گزارش آینده روشن، در اين مراسم ناشر قرآن كريم با خط منسوب به حضرت علي( ع) گفت:‌ اين قرآن در موزه بريتانيا به نمايش گذاشته شده بود كه با كوشش زياد در طول ۱۶سال موفق مجوز دريافت آن و چاپ در پنج هزار نسخه شدم . 

بختيارالدين احمد افزود:‌ اين قرآن در قطع كوچك و تنها قرآن موجود در جهان است كه امضاي حضرت علي (ع) را دارد و ۱۰سال طول كشيد تا بتوانم موافقت بيرون آوردن آن را از موزه بريتانيا كسب كنم . 

وي اظهارداشت:‌ درنگاه اول اين قرآن با من حرف مي زد و حيفم آمد كه اين قرآن در موزه خاك بخورد و آن را چاپ نكنم و خداوند ياري كرد و اين قرآن را در پنج هزار نسخه چاپ كردم و اكنون همگان اين فرصت را دارند كه قرآن به خط حضرت علي (ع) را داشته باشند. 

مراسم رونمايي قرآن كريم با حضور خالد عزيربابر سفير كشور پاكستان و لاله افتخاري نماينده مجلس شوراي اسلامي و جمعي از خادمان و قاريان قرآن كريم در نمايشگاه بين المللي قرآن كريم در مصلاي حضرت امام خميني (ره ) برگزار شد. 

انتهای پیام/ن/46