داخلی     خبر     سیاست
رییس جمهور:
رژیم صهیونیستی با هر اقدامش، یک گام به نابودی نزدیک تر می شود
  رییس جمهور خطاب به مسئولان رژيم غاصب صهيونيستي و با اشاره به اقدامات اين رژيم در تجاوز به حريم مسجدالاقصي گفت: اين رژيم با هر اقدام، يك قدم خود را به مرگ و نابودي نزديك مي‌كنيد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۵ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : 33346
رژیم صهیونیستی با هر اقدامش، یک گام به نابودی نزدیک تر می شود
به گزارش آینده روشن، محمود احمدي نژاد رئيس جمهور كشورمان پيش از ظهر امروز پنج شنبه پس از افتتاح سد كارون چهار در جمع مسئولان و دست اندركاران اين پروژه ملي و بومي كشور در بخشي از سخنان خود با اشاره به اقدامات دشمنان در راستاي جلوگيري از پيشرفت ملت ايران گفت: نقطه‌ اصلي دشمني دشمنان ما براي مشكل آفريني در پيشرفت اين ملت است.

وي با اشاره به رفتار دو گانه برخي از كشورها در قبال برنامه هسته‌اي كشورمان افزود: مسائل هسته‌اي تنها بهانه‌اي براي آنان است تا توان ملت ايران را از مسير اصلي خود به انحراف ببرند.
احمدي نژاد با طرح اين پرسش از دولت‌هاي مستكبر مبني بر اينكه شما بمب هسته اي ساخته و از آن استفاده كرده‌ايد، حال بايد چه كسي نگران باشد؟ گفت: البته دوره‌اي كه بتوانند به ملت ايران آسيب برسانند گذشته است و امروز دستان فاسدان عالم به ملت ايران نخواهد رسيد.

وي با اشاره به اينكه دولت هاي مستكبر به دنبال آن هستند تا جلوي قطار پرشتاب پيشرفت ملت ايران را بگيرند، تاكيد كرد كه سر و صداهايي كه اين دولت‌ها انجام مي‌دهند آبرويشان را بيشتر در سطح جهان مي‌ريزند.

رئيس جمهور كشورمان با تاكيد بر اينكه همه عزم‌ها، توان‌ها و انديشه‌هاي كشور بايد در مسير طرفداري براي پيشرفت ايران قرار بگيرد، متذكر شد كه ايران بايد در بام جهان قرار داشته باشد چرا كه اين ملت شايسته اين موضوع هستند، اگر چه سال‌ها مستكبران تلاش كردند تا بگويند ما نمي‌توانيم.

وي با بيان اينكه دولت‌هاي مستكبر انتظار دارند تا ما هيچ چيزي نداشته باشيم، گفت: آنها مي‌خواهند تا شيره جان ملت‌ها را بكشند و حال كه دستشان از دامن ملت ايران جدا شده است ضجه مي‌زنند كه ما در جواب مي‌گوييم اينقدر ضجه بزنيد كه از اين ضجه زدن بميرد.
احمدي نژاد در ادامه با اشاره به آتش افروزي‌هاي دولت‌هاي مستكبر در اطراف ايران گفت: با اين كارها مي‌خواهند تا حواس ملت ايران را از مسير سربلندي منحرف كنند كه بايد به آنها بگوييم اگر با همه توان خود عليه ملت ايران تلاش كنند همچون گذشته تلاش آنها بي نتيجه خواهد ماند.

رئيس جمهور خطاب به دولت‌هاي مستكبر تاكيد كرد كه امروز ايران در اوج اقتدار قرار دارد و شما نيز به سراشيبي سقوط نزديك شده‌ايد از اين رو بايد به حقوق ملت‌ها احترام بگذاريد، چرا كه دغل كاري مشكل شما را حل نخواهد كرد.

احمدي نژاد به حمايت برخي از دولت‌هاي اروپايي و آمريكا از صهيونيست‌ها و جنايتكاران عالم اشاره كرد و افزود: چرا جلوي وحشيگري‌هاي صهيونيست‌ها را نمي‌گيريد اگر چه اين موضوع از آنجا نشات مي‌گيرد كه آنها رسانه، پول و حزب‌ هاي شما را تغذيه مي‌كنند كه ما مي‌گويم اگر عليه آنان مقابله نمي‌كنيد حداقل سكوت كنيد.

رئيس شوراي عالي امنيت ملي تاكيد كرد: در تمامي غرب يك رجل سياسي شجاع كه بتواند در برابر صهيونيست‌هاي فاسد بايستد و با اقدامات جنايتكارانه آنان مقابله كند وجود ندارد.

وي در ادامه به حمايت‌ها و پشتيباني‌هاي دولت‌هاي مستكبر از سركرده بازداشت شده گروهك تروريستي شرق كشور اشاره كرد و اظهار داشت: جنايتكاري كه در شرق ايران مردم را به خاك و خون مي‌كشيد براي آن كف و هورا مي‌كشند و مي‌گويند كه براي دموكراسي مي‌جنگنند؛ چطور شما از اين جنايتكار حمايت مي‌كنيد. اگر امروز ملت ايران شما را در تمامي جنايت‌هاي اين جنايتكار شريك كند آيا گزافه گفته است؟

احمدي نژاد تاكيد كرد كه امروز دولت‌هاي مستكبر نزد ملت‌ها منفور تر شده اند.

وي خطاب به مسئولان رژيم غاصب صهيونيستي و با اشاره به اقدامات اين رژيم در تجاوز به حريم مسجدالاقصي گفت: اين رژيم با هر اقدام، يك قدم خود را به مرگ و نابودي نزديك مي‌كنيد.

رئيس جمهور در عين حال متذكر شد كه ملت ايران به فضل الهي امروز ملتي هوشيار يكپارچه و با عزم است و تا فتح قله‌هاي بلند راه خود را ادامه مي‌دهد.