داخلی     خبر     انديشه
در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد
آغاز ویژه برنامه پارک معرفت در بوستان گلبرگ
  آینده روشن- ویژه برنامه پارک معرفت به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و سپاه روح اله استان و با استقبال پرشور شهروندان اراکی در بوستان گلبرگ آغاز شد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب : 76303
آغاز ویژه برنامه پارک معرفت در بوستان گلبرگ
به گزارش آینده روشن ویژه برنامه پارک معرفت به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و سپاه روح اله استان و با استقبال پرشور شهروندان اراکی در بوستان گلبرگ آغاز شد.

این مراسم از ساعت 21 به مدت 9 شب در بوستان گلبرگ برگزار می شود. مطابق برنامه در بوستانهای ولیعصر و ملت نیز دنبال خواهد شد. در هر شب تعداد 21 غرفه با موضوعات مختلف شامل دقایقی با قرآن، مهدویت، سلامت، گریم کودکان، نقاشی کودکان و بازی و سرگرمی برپا و میزبان روزه داران عزیز خواهد بود.

این مجموعه هر شب با عناوین ذیل میزبان همشهریان خونگرم روزه دار می باشد:

بخش عمومی: غرفه مشاوره همراه با تست های روان شناسی توسط بازی های فکری، غرفه طب اسلامی همراه با ارایه رژیم غذایی و مزاج شناسی، غرفه خدمات پزشکی، غرفه پرده خانی، غرفه دقایقی با قران وامام زمان علیه السلام

بخش بانوان:مشاوره، غرفه خدمات پزشکی، حریم اسمانی، سفره اسمانی

بخش کودکان :غرفه چهره پردازی کودکان، غرفه نقاشی، غرفه خلاقیت، غرفه بازی با شن، سفال گری کودکان

بخش جوانان: غرفه دارت تیر و کمان حرفه ایی، غرفه بازی با پنت بال، نقاشی با شن بزرگسالان، غرفه سفره اعمال، غرفه بازی در مسیر گنج

بخش ورزشی:تنیس روی میز، فوتبال دستی
مرجع : بنا نیوز