داخلی     خبر    
نماینده جیرفت در مجلس شورای اسلامی:
مهدویت استراتژی نظام اسلامی است
  حجت الاسلام زادسر نماینده مجلس شورای اسلامی طی بازدید از پژوهشکده مهدویت تکیه بر مهدویت را استراتژی کلی نظام اسلامی بر شمرد و حمایت از تلاشگران عرصه تبین این فرهنگ را وظیفه همه مسئولان فرهنگی دانست.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : 11944
مهدویت استراتژی نظام اسلامی است
به گزارش آینده روشن، حجت الاسلام و المسلمین علی زادسر عضو کمیسیون حقوق قضایی مجلس شورای اسلامی در بازدید از این پژوهشکده در گفتگو با حجت الاسلام پور سید آقایی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در این پژوهشکده، با توجه به نقش اساسی مهدویت در شکل گیری نظام بالنده جمهوری اسلامی و پس از آن، حرکت در راستای عدالت مهدوی را برنامه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و فرهنگ سازی بدور از ابتذال و انتزاع را اصلی ترین وظیفه این عرصه عنوان کرد.

نماینده جیرفت در این دیدار که سه ساعت به طور انجامید، در گفتگو با کارشناسان مهدویت، ضمن تاکید بر فتنه¬های ایجاد شده توسط استکبار جهانی علیه مهدویت، شفاف سازی فرهنگ انتظار، در عرصه جهانی را تلاشی شایسته جهت تنویر افکار عمومی جهان بر شمرد، و اقدامات صورت گرفته این موسسه را در خور توجه و امیدوار کننده دانست.

وی با اشاره به نیاز عموم مردم جهان به منجی و اعتقاد به آن افزود: دشمن با دانستن این موضوع، به ساخت منجی های کاذب روی آورده، تا ضمن تامین منافع شیطانی خود، توجه جامعه جهانی را نسبت به مهدویت کم کند.

وی در بازدید از پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن، ایجاد اولین خبرگزاری ویژه حضرت ولی عصر(عج) را اقدامی هوشمندانه و مثبت ارزیابی کرد و گفت: در جهان امروز نباید نقش تاثیر گزاری خبر را بر توده¬ها ساده انگاشت.

وی با توجه به عطش روزافزون جامعه به مهدویت ایجاد این پایگاه اطلاع رسانی را بسیار سودمند خواند.

وی در پایان این دیدار ضمن تشکر و ابراز خوشحالی از فعالیتهای صورت گرفته دراین پژوهشکده عنوان کرد: امیدواریم با توجه ویژه مسئولان عرصه فرهنگ و جمایت جدی دیگر مسئولان و مجلس از تلاش پژوهشگران این عرصه، شاهد رشد بیشتر این مجموعه و مجموعه هایی از این دست باشیم تا شامل دعای خیر حضرت قرار گیریم.