داخلی     گفتگو     انديشه
مدیر انتشارات آینده روشن:
سومین حضور آینده روشن در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
انتشارات آینده روشن با ۲۵ عنوان محصول در این نمایشگاه حضور دارد
  مدیر انتشارات آینده روشن گفت: انتشارات آینده روشن، وابسته به موسسه آینده روشن بشریت (پژوهشکده مهدویت) برای سومین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافته است.
عکاس :
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۹:۴۸
کد مطلب : 34191
مهدی کمالی.
مهدی کمالی.
مهدی کمالی در گفتگو با آینده روشن گفت: هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی محصولات فرهنگی این موسسه به مردم و همچنین نشر و گسترش فرهنگ مهدویت است.

وی اظهار داشت: انتشارات آینده روشن  با ۲۵ عنوان محصول از جمله کتاب، نرم افزار و نشریات در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد. 

کمالی گفت: از جمله مجلاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود می توان به فصلنامه های «مشرق موعود» و «عصر آدینه» و ماهنامه های «انتظار نوجوان»، «ساعت صفر» و «ملیکا» اشاره کرد.

وی افزود: کتابی چون «مهدویت و صلح کل» که گزیده ای از سخنان دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهور محترم کشورمان درباره امام زمان(عج) است، کتاب «پرسش و پاسخ مهدوی» و «با جاری انتظار» که تالیف حجت الاسلام والمسلمین سیدمسعود پورسیدآقایی است و «سوشیانت، منجی ایرانویج» از شاخص ترین کتاب هایی است که توسط این انتشارات در نمایشگاه مذکور عرضه می شود.

مدیر انتشارات آینده روشن گفت: این موسسه محصولات خود را در سالن ناشران عمومی، راهروی 28 ، غرفه ۱3 عرضه می کند که در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پذیرای علاقه مندان به مباحث مهدوی است.

وی عنوان کرد: از جمله کتاب ها و محصولات منتشر شده توسط انتشارات آینده روشن می توان به «سیاست و مهدویت» (غلامرضا بهروزلک) ، «حج ابراهیمی حج مهدوی» (سیدمسعود پورسیدآقایی) ، «وقت نیایش ماهی ها» (مصطفی جمشیدی) ، «دکترین مهدویت» (مقالات برگزیده همایش بین المللی دکترین مهدویت) ، «سفیانی از ظهور تا افول» (نصرت اله آیتی) ،«هُرم حضور» (گردآوری ترانه مهدوی) ، «روح الله مهدی یاور» (سیدمسعود پورسیدآقایی) ، «یه دنیای قشنگ تر» (کتاب شعر کودکان به همراه لوح فشرده) ، «نگرش های نو به آموزه مهدویت» و ... اشاره کرد.

نشانی اینترنتی موسسه فرهنگی هنری آینده روشن بشریت www.intizar.ir است. 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهیه محصولات این انتشارات می توانند در قم با تلفن ۷۸۴۰۹۰۲ و یا تلفن همراه ۰۹۱۲۲۵۲۰۸۳۷ تماس بگیرند و یا به نشانی؛ قم، خیابان شهدا، کوچه ۲۳ ، پلاک ۵ ، موسسه آینده روشن بشریت مراجعه کنند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور هزار و ۱۲۹ ناشر داخلي و ۹۸۰ ناشر خارجي از ۸۰ كشور جهان در خیابان شهید بهشتی، مصلای بزرگ تهران از ساعت 10 صبح تا 8 عصر تا 25 اردیبهشت ماه جاری برای بازدید عموم دایر است.

انتهای پیام/گ/