نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

تاکید نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر توجه و شناخت مهدویت در جامعه

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۴

مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران (صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران)

آینده روشن- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: برای ماندگاری انقلاب اسلامی باید چراغ مهدویت در جامعه روشن بماند.

به گزارش آینده روشن آیت الله نعیم آبادی در شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت هرمزگان افزود: زمینه سازی برای ظهور ولیعصر (عج) وظیفه اخلاقی، دینی و شرعی همه افراد جامعه و دلسوزان انقلاب اسلامی و دین است.
رئیس بنیاد مهدویت هرمزگان افزود: بودجه فرهنگی از ابتدای انقلاب بسیار پایین بوده و نیازمند است که بودجه دستگاه‌های فرهنگی و قرانی افزایش یابد.
وی با اشاره به بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: هرمزگان از نظر شاخص‌های بهداشتی، برق، آب و افزایش درامد‌های عمومی نسبت به رژیم سابق پیشرفت‌های زیادی کرده است و قابل مقایسه با گذشته نیست.
امام جمعه بندرعباس افزود: انقلاب اسلامی باعث شد تا فرصتی برای حضور محرومان و روستانشینان در مناصب بالای مدیریتی فراهم شود.
حجت الاسلام فروزان نژاد دبیر بنیاد مهدویت هرمزگان نیز گفت: دوره تربیت مربی مهدویت در استان از پایان بهمن ماه در حوزه فرهنگیان، دانشگاه و حوزه با حضور استادان و دانشجویان و معلمان علاقمند برگزار می‌شود.
مهران جلائی مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز گفت: صداوسیمای مرکز خلیج فارس آمادگی دارد تا بصورت ویژه برنامه‌ای در حوزه صدا و سیما برای تبیین و بیان عملکرد بنیاد مهدویت در استان اختصاص دهد.
وی افزود: ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از بهمن ۹۶ در رسانه‌ی ملی فعال شده و در هرمزگان تاکنون از ۱۰۰ فعال و مبارز انقلابی گزارش و برنامه تلویزیونی ضبط شده است.