نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

دوره‌های تخصصی غدیرشناسی برگزار می‌شود

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳

مرجع : خبرگزاری شبستان

آینده روشن- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب کار در موضوع غدیر باید پیوسته و دائم باشد، گفت: در این راستا دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.

به گزارش آینده روشن حجت الاسلام والمسلمین «علی جلالی» از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در کرمان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در دیدار با حسین ظریف‌منش، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر اظهار کرد: دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت در سال جاری با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر و اداره کل تبلیغات اسلامی در استان کرمان اجرا می‌شود.


وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها ادامه داد: مسئله غدیر بسیار مهم است و پرداختن در این حوزه در شرایط کنونی کشور و جامعه لازم و ضروری است.
 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه ابراز کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب کار در موضوع غدیر باید پیوسته و دائم باشد و در این حوزه باید متخصص تربیت کرد.
 

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی غدیرشناسی در کرمان خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی به شناخت و معرفت کامل نسبت به ولایت و امامت و با هدف تربیت مربی و اعزام آنان به تمام نقاط استان درسال جاری با همکاری بنیاد بین المللی غدیرانجام می‌شود.

 

پایان پیام/141