داخلی     گفتگو     سیاست
عضو هیئت علمی دانشگاه قم:
هیات مذهبی باید در ترویج فرهنگ مهدویت متناسب با نیاز روز وارد شوند
  عضو هیئت علمی دانشگاه قم پردیس تهران گفت: هیات مذهبی باید بر اساس رسالتی که دارند در راستای معارف اهل بیت(علیه السلام) به خصوص فرهنگ مهدویت بکوشند.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : 54829
هیات مذهبی باید در ترویج فرهنگ مهدویت متناسب با نیاز روز وارد شوند
سید علی یثربی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت در گفتگو با خبرنگار آینده روشن، ضمن تبریک ایام نیمه شعبان اظهار داشت: در این نمایشگاه تجربه جدیدی از هیات و کانون خادم الرضا(علیه السلام) به نمایش گذاشته شده است. 

وی گفت: در این نمایشگاه علاوه بر روش های سنتی افق ها و کارکردهای جدیدی به معرض نمایش گذاشته شده است.

نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیات و کانون خادم الرضا(علیه السلام) قم یکی از قویترین تشکل ها در کشور است گفت: برپایی این نمایشگاه در ایام نیمه شعبان یک اقدام بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به اینکه اصل و فلسفه تشکیل هیات در راستای ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت(علیه السلام) است ادامه داد: هیات مذهبی باید بر اساس رسالتی که دارند در راستای معارف اهل بیت(علیه السلام) به خصوص فرهنگ مهدویت بکوشند.

عضو هیئت علمی دانشگاه قم پردیس تهران با بیان اینکه هیئات می بایست در کنار منبع محور بودن با نیاز های روز نیز آشنا شوند یادآورشد: هیات مذهبی باید با توجه به نیازهای جدید در تمام ابعاد اجتماعی به خصوص هجمه های فرهنگی وارد شوند. 

انتهای پیام/ب/3/48