داخلی     خبر     سیاست
آخرین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت
  مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت از آغاز مرحله سوم پرداخت سود سهام عدالت خبرداد و گفت: تا کنون 9 میلیون و 299 هزار و 370 نفر از مشمولان مرحله اول و دوم سود سهام عدالت خود را از بانک ها دریافت کرده اند.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۸۸ ساعت ۲۰:۱۷
کد مطلب : 30073
شیخ، مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت.
شیخ، مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت.
به گزارش آینده روشن، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت، محمدجواد شیخ در تشریح آخرین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت اظهار داشت: از مجموع 4 میلیون و 529 هزارو 463 نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت مرحله اول تاکنون 4 میلیون 322 هزارو 897 نفر سود خود را دریافت کرده اند و 206 هزار و 566 نفر نیز هنوز سودی دریافت نکرده اند. 

مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت افزود: به عبارت دیگر، 95.4 درصد از افراد مشمول دریافت سود سهام عدالت مرحله اول، سود خود را دریافت کرده اند و 4.6 درصد باقی مانده اند. 

وی اظهارداشت: به ترتیب در استان های ایلام 99 درصد، قزوین 98.2 درصد و لرستان 98.1 درصد از مشمولان مرحله اول سود خود را دریافت کرده اند. 

شیخ با بیان اینکه برخی از استان ها مشمولان بیش از 95 درصد سود سهام عدالت مرحله اول را دریافت کرده اند، بیان کرد: در برخی استان ها نیز کمتر از این میزان سود پرداخت شده به نحوی که در استان یزد 92.7 درصد مشمولان سود خود را دریافت کرده اند.

مرحله دوم سود سهام عدالت
وی با اشاره به مشمولان مرحله دوم سود سهام عدالت یعنی عشایر و روستاییان، گفت: تعداد مشمولان دریافت سود سهام عدالت در این مرحله 5 میلیون و 309 هزار و 843 نفر بود که تاکنون به تعداد 4 میلیون و 976 هزارو 473 نفر پرداخت شده و 33 هزار و 370 نفر نیز
خبرنگاران نیز که جزو مشمولان دریافت سهام عدالت هستند، برگه های ثبت نام مربوط را ارایه کرده اند و برگه های سهام آنها نیز صادر خواهد شد
باقی مانده اند، یعنی به 93.7 درصد سود پرداخت شده است. 

به گفته مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت در مجموع تاکنون 9 میلیون و 299 هزار و 370 نفر از مشمولان مرحله اول و دوم سود سهام عدالت خود را از بانک ها دریافت کرده اند و 539 هزارو 936 نفر نیز باقی مانده اند. 

وی تصریح کرد: از 3 هزار و 477 میلیارد ریالی که باید به عنوان سود سهام عدالت در مرحله اول پرداخت می شد، 3 هزار و 315 میلیارد ریال پرداخت شده است. 

شیخ ادامه داد: از 4 هزار و 22 میلیارد ریالی که باید به عنوان سود سهام عدالت مرحله دوم پرداخت می شد، 3 هزارو 785 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.

آغاز پرداخت سود سهام عدالت مرحله سوم
وی از آغاز پرداخت سود سهام عدالت مرحله سوم از هفته گذشته با پرداخت سود سهام عدالت فرهنگیان خبر داد و افزود: سود سهام عدالت فرهنگیان 40 میلیون تومان است که به حساب هایی که حقوق آنها به آن واریز می شود، پرداخت می شود. 

مدیرعامل شرکت کارگزاری سهام عدالت با اشاره به اینکه فرهنگیان جزو مشمولان سوم دریافت سهام عدالت بودند، بیان کرد: هر خانوار 5 نفری فرهنگیان 5 میلیون تومان سهام عدالت دریافت می کند. 

وی با بیان اینکه البته هم اکنون فرهنگیان بازنشسته در حال دریافت سهام عدالت خود هستند، تعداد مشمولان دریافت سود سهام عدالت مرحله سوم را 12.5 میلیون نفر اعلام و خاطرنشان کرد: مشمولان این مرحله سود خود را متناسب با دریافت سهام عدالت دریافت خواهند کرد. 

شیخ گفت: خبرنگاران نیز که جزو مشمولان دریافت سهام عدالت هستند، برگه های ثبت نام مربوط را ارایه کرده اند و برگه های سهام آنها نیز صادر خواهد شد.