داخلی     خبر    
انجمن مددکاری امام زمان (عج) و کمک به ایتام
  انجمن مددکاری امام زمان (عج) نهادی خود جوش و مردمی است که برای حمایت از ایتام تشکیل شده و تا کنون خدمات بسیاری ارائه کرده است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۵ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب : 12686
انجمن مددکاری امام زمان (عج) و کمک به ایتام
به گزارش آینده روشن، این انجمن که ابتدا به صورت خود جوش در اصفهان ایجاد شد اکنون با گسترش آن در سراسر کشور و ایجاد شعبه های مختلف بیش از ده هزار خانوار بی بضاعت و بی سرپرست را تحت پوشش خود قرار داده و از آن ها تا رسیدن به مدارج مختلف علمی و زندگی حمایت مینماید.

این انجمن سعی دارد به همه فرزندان یتیم جامعه بیاموزد بسیاری از بزرگان و دانشمندان طعم یتیمی را چشیده اند و با تلاش به مدارج عالی علمی دست یافته اند.

این انجمن در دو شکل تامین مایحتاج مادی و مالی خانواده ها و نیز تعلیم و تربیت فرزندان یتیم خانواده ها آن ها را تحت پوشش خود قرار داده است و با ایجاد کلاس ها و اردوهای مختلف آموزشی و تفریحی سعی در روحیه بخشی به آن ها نموده است و علاوه بر این احتیاجات تحصیلی آن ها را تا طی مدارج مختلف علمی تامین کرده است.

فعالیت های این انجمن با استقبال گسترده مردم روبرو شده و بسیاری از خانواده ها برای رساندن کمک های خود به ایتام از طریق این انجمن وارد عمل شده اند.

این انجمن سایت اینترنتی برای اطلاع رسانی فعالیت های خود ایجاد کرده است که برای ارتباط با آن و رساندن کمک های خود به آن می توانید از آدرس این سایت در این صفحه استفاده نمایید.