داخلی     خبر    
عکس هایی از امام خمینی به نمایش در می آید
  عکس های علی کاوه از امام خمینی(ره) و دیگران، پس از 45 سال عکاسی، از دوشنبه 23 مهرماه در بوفه گالری ماه مهر به نمایش گذاشته خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب : 18539
عکس هایی از امام خمینی به نمایش در می آید
به گزارش آینده روشن، به نقل از نوید شاهد، در این نمایشگاه، کاوه 50 قطعه از عکس های خود را در حوزه های مختلف سیاسی، جنگ و ورزشی به نمایش گذاشته است.

در این نمایشگاه عکس هایی از اولین حضور علی کاوه در مجامع بین المللی ورزشی در سال1973 تا اکنون، از متن و حاشیه رشته های مختلف ورزشی نمایش داده شده است.

یکی از ماندگارترین عکس های او در این دوران عکسی بود که از امام خمینی (ره) ثبت کرد، این عکس بعدها بر روی اسکناس های 10000 ریالی چاپ شد.

علی کاوه متولد 1325 است او از 7 سالگی با دنیای سیاه و سفید عکس آشنا شد و از سال 1340 همکاری خود را با مطبوعات آغاز کرد. وی سپس در سال 1347 در موسسه اطلاعات مشغول به کار شد و تا سال 1354 برای مجله دنیای ورزش عکاسی کرد. در همین سال به استخدام تلویزیون درآمد و تا سال 1374 که بازنشسته شد در گروه های تولید، سیاسی و جنگ فعالیت نمود.

کاوه هم اکنون در 62 سالگی هم چنان به عکاسی در حوزه ورزش مشغول است و بسیاری از روزنامه ها و مجلات ورزشی صفحه اول و روی جلد خود را با عکس های وی تزئین می کنند.

بنابراین گزارش و به نقل از روابط عمومی ماه مهر، این نمایشگاه 23 مهر ماه از ساعت 17 تا 20 افتتاح و تا 10 آبان ماه در بوفه گالری ماه مهر برپاست.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه به آدرس بوفه گالری ماه مهر واقع در خیابان ولیعصر. روبروی پارک ملت. خیابان کاج آبادی. شماره 12 و یا آدرس اینترنتی www.bufegallery.blogspot.com مراجعه فرمایند.