داخلی     خبر     سیاست
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
باید مولقه های واقعی انتظار در سطح جامعه آشکار شود
  حجت الاسلام سعیدی شرایط امروز بشر را در حال حرکت به سمت و سوی ظهور عنوان کرد و اظهار داشت: مؤلفه های واقعی انتظار باید در سطوح مختلف جامعه آشکار شود تا خداوند آخرین امام را به ما بسپارد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : 44532
نماینده ولی فقیه در سپاه
نماینده ولی فقیه در سپاه
به گزارش خبرنگار آینده روشن در قزوین، حجت‌الاسلام علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در مراسم تودیع و معارفه مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین با بیان این که جامعه ای که درصد امانتداری، صداقت و راستگویی در آن بیشتر است، جامعه ای آماده برای ظهور امام زمان(عج) است، گفت: متأسفانه تا رسیدن به این شرایط مطلوب فاصله زیادی مانده است.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به این که با توجه به شرایط امروز بشر بستر حکومت جهانی امام عصر(عج) به آرامی در حال فراهم شدن است، افزود: قبل از برپایی حکومت عدل جهانی باید زمینه آن نیز در جامعه فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور ادامه داد: باید مؤلفه های واقعی انتظار در سطوح مختلف جامعه آشکار شود تا خداوند آخرین امام را به ما بسپارد.

وی، انقلاب اسلامی ایران را حلقه وصل برپایی حکومت عدل جهانی دانست و تصریح کرد: ما معتقدیم قبل از قیام موعود آسمانی باید حکومت و نظامی بستر لازم را فراهم کند و بر طبق شواهد موجود و نشانه‌ها این حکومت انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سعیدی با تأکید براین که امروز آحاد جامعه اسلامی باید به مقوله انتظار توجه کنند، ادامه داد: علاوه بر ملت ايران ساير ملل اسلامي نيز بايد براي زمينه سازي ظهور حضرت حجت (عج) هزينه پرداخت كنند تا با ظهور امام زمان (عج) تحقق اسلام جهاني به صورت عيني در دنيا حاكميت يابد.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به این که با توجه به شرایط امروز بشر بستر حکومت جهانی امام عصر(عج) به آرامی در حال فراهم شدن است، گفت: انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل برپایی حکومت عدل جهانی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه کشور در ادامه سخنان خود به انقلاب اسلامی مردمی در خاورمیانه اشاره کرد و با بیان این که خیزش های مردمی در منطقه تنها مقدمه ای برای برپایی یک حکومت واحد است، تصریح کرد: این حرکت های مردمی الگوگرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی، مسؤول سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین نیز دراین مراسم با مهم ارزیابی کردن نقش روحانیت در بخش های مختلف نظام اسلامی گفت: هر مجموعه‌ای که از روحانیت جدا شد‌ به انحراف می‌رود.

انتهای پیام/ن/2/48