داخلی     خبر     انديشه
شيطان پرستان آمريكا و شستشوي مغزي یک روحانی
  شهردار يكي از شهرهاي ايالت آركانزاس كه هفته ي گذشته استعفا داده بود ادعا كرد سه دهه پيش توسط شيطان پرستان پس از ربوده شدن شستشوي مغزي شده است.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۸۶ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : 20006
شيطان پرستان آمريكا و شستشوي مغزي یک روحانیبه گزارش آینده روشن به نقل از نوسازی، "كن ويليامز" شهردار سنترتون ، گفت در اين سالها با نام مستعار زندگي كرده و نام اصلي وي "دان لاروز" بوده است.

وي به مسئولان گفت:" من در سال 1970 يك روحاني مذهبي در اينديانا بودم . گروهي شيطان پرست من را ربوده و طوري شستشوي مغزي دادند كه همه چيز در مورد زندگي گذشته ي خود را فراموش كردم.پس از تزريق آمپول "حقيقت" چيزهايي از زندگي گذشته ي خود را به ياد آوردم.

من پس از طي مراحل درمان و چندين بار شوك الكتريكي متوجه شدم كه در گذشته همسر و دو فرزند داشتم و براي نجات جان آنها مجبور به فرار شدم ، چرا كه شيطان پرستان قصد داشتند در صورتي كه با آنها همراه نشوم خانواده ي مرا به قتل برسانند دليل اصرار آنها بر همراهي من اين بود كه من يك روحاني مذهبي و فرد تاثير گذاري در شهر بودم و آنها مي توانستند براي رسيدن به مقاصد شوم خود از من سوء استفاده كنند، من هم تصميم به فرار گرفتم."

ويليامز در مورد هويت كساني كه وي را ربوده و تهديد كرده بودند چيزي نگفت.

شهردار سابق سنترتون براي پيدا كردن خانواده ي خود دست به ابتكار جالبي زد، وي وب سايتي در مورد "دان لاروز" و داستان ناپديد شدنش ساخت ، خانواده ي وي نيز وب سايت را پيدا كرده و در مورد نويسنده اش به تحقيق مي پردازند و بدين ترتيب ويليامز را پيدا مي كنند.

گفتني است ويليامز هم اكنون در جمع خانواده ي خود زندگي گذشته ي خود را دوباره آغاز كرده است.