داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
  آینده روشن-جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در بیانیه‌ای مردم را به حضور در آیین‌های بزرگداشت این روز دعوت کرد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸
کد مطلب : 76636
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
آینده روشن- جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بیانه‌ای صادر کرد.
متن بیانیه جهاددانشگاهی به این شرح است.
سیزده آبان ۱۳۵۸ روزی افتخارآمیز برای ملت ایران و نشانه‌ای پر نور در راه عزت‌طلبی و استقلال‌خواهی پیروان خط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره) است.
با وجود گذشت سال‌ها از حماسه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان پرشور دانشجو، ابعاد این اقدام جسورانه مبتنی بر بصیرت و متکی به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، همچنان نماد، نشانه و سرمشقی ارزشمند برای دوران کنونی است که در آن دیپلماسی، نفوذ و میدان‌داری فرهنگ آمریکایی سعی در اخفای متقلبانه خوی استکباری ایالات متحده آمریکا دارد. پیشتازی دانشجویان پیرو خط امام در موضوع دشمن‌شناسی و دارا‌بودن نگاهی فراتر از قدرت سخت و تجهیزات نظامی به دشمن، یعنی آن چه که امروز از آن به عنوان جنگ نرم یاد می‌شود، تحسین برانگیز و شایسته بررسی و مطالعه عمیق توسط نسل جوان و به ویژه دانشجویان است.
شناخت مکر و حیله‌های امروز نظام سلطه که با بودجه‌های سرسام‌آور در حوزه‌های غیر نظامی، ملت‌های دنیا را تهدید می‌کند، همچنین عدم اعتماد به دشمن برای پایان دادن به خباثت‌هایش با وجود اقدامات آشکار و پنهان در مجامع بین‌المللی و حملات گسترده رسانه‌ای، اطللاعاتی و تبلیغاتی از وظایف آحاد ملت‌هایی است که دل در گرو عزت، آرمان‌ها و استقلال خود دارند.
ملت رشید ایران بار‌ها و بار‌ها در عرصه‌های مختلف سیاست داخلی و خارجی، علم و فناوری، فرهنگ و اقتصاد کارآمدی دین را به مدد تعالیم قرآن کریم و عترت طاهرین(ع) تجربه کرده‌اند که استکبارستیزی نیز از جمله آنهاست. مبارزه‌ای همیشگی با دشمنانی که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ مخالفت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر ملت کوتاهی نکرده‌اند.
اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن مرور و بزرگداشت حماسه افتخارآمیز تحقیر دشمن زبون، جهادگران نهاد انقلابی جهاددانشگاهی اعلام می‌دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) امکانات فناورانه و دستاورد‌های فرهنگی خود به ویژه برکات فرهنگ جهادی را برای یاری رسانی به دستگاه‌های اجرایی کشور در مسیر حفظ استقلال، عزت ملی و تعالی اجتماعی به کار گیرند. اعضای این نهاد از عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی دعوت می‌کنند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌های بزرگداشت سیزده آبان، آرمان‌های ضداستکباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را همچون گذشته، زنده نگه دارند.

انتهای پیام/138