داخلی     گفتگو     انديشه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
رسانه ملی توجه بیشتری به راهکارهای ارائه شده درهمایش امسال داشته باشد
  نماینده اصولگرای مجلس گفت:ارائه راهکارهای علمی و عملی برای ایجاد رویکرد مهدوی در رسانه ملی در همایش دکترین مهدویت، آغاز فصلی جدید در رسانه ملی را نوید می دهد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : 45099
رسانه ملی توجه بیشتری به راهکارهای ارائه شده درهمایش امسال داشته باشد
حجت الاسلام سید محمود حسینی دولت آبادی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار آینده روشن در رابطه با نقش رسانه ملی در تبلیغ آموزه مهدویت اظهار داشت: صدا و سیما می تواند با بکار گیری و ارائه آموزه مهدویت، خود را از سایر رسانه های جهان متمایز کند و رویکرد روشن فرهنگی خود را به جهانیان ارائه کند.
وی افزود: مهدویت آموزه ایست که در صورت ارائه و تبیین آن از طریق رسانه ملی موجب بالا رفتن سطح امیدواری به زندگی، نشاط معنوی و تقویت روحیه استکبار ستیزی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ابرازداشت: اولین و اساسی ترین پیام امام خمینی(ره) در آغاز نهضت اسلامی خود در سال ۱۳۴۲ انتظار فرج بود، از این رو باید مهمترین رویکرد نظام را برای دیروز، امروز و فردای کشور را انتظار فرج بنامیم و همواره به تبلیغ آن اهتمام داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در این میان رسانه های کشور و بخصوص رسانه ملی نقش ویژه ای در تبلیغ این آموزه دارند و لازم است نقش تبلیغی و آموزشی خود را به نحو احسن ایفا کنند.

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری هفتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت با موضوع مهدویت و رسانه اقدامی مناسب در جهت ایجاد رویکرد مهدوی در رسانه ملی بود، یادآور شد: برگزاری این همایش و ارائه راه کارهای علمی و عملی برای ایجاد رویکرد مهدوی در رسانه ملی آغازگر فصلی جدید در رسانه ملی را نوید می دهد.

وی بیان کرد: امیدوارم مسئولان رسانه ملی در این زمینه توجه بهتری به مقالات ارائه شده در این همایش داشته باشند و راه کارهای ارائه شده توسط پژوهشگران را برای ایجاد "راه سبز انتظار" در رسانه را عملیاتی کنند. 

انتهای پیام/ن/12/48