داخلی     خبر     انديشه
همزمان با شب میلاد امام یازدهم صورت گرفت؛
برگزاری جشن باشکوه ولادت امام حسن عسکری با حضور مراجع تقلید و علما
  همزمان با شب میلاد مبارک امام یازدهم مراسم جشن باشکوه ولادت امام حسن عسکری(ع) با حضور مراجع تقلید، علما و جمعیت کثیر طلاب و مردم ولایتمدار قم در مسجد امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب : 66159
برگزاری جشن باشکوه ولادت امام حسن عسکری با حضور مراجع تقلید و علما
همزمان با شب میلاد مبارک امام یازدهم مراسم جشن باشکوه ولادت امام حسن عسکری(ع) امشب با حضور مراجع تقلید، علما و جمعیت کثیر طلاب و مردم ولایتمدار قم در مسجد امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.

بر اساس این گزارش، حضرات آیات لطف الله صافی گلپایگانی، حسین وحید خراسانی، ناصر مکارم شیرازی، حسین نوری همدانی، عبدالله جوادی آملی، سید محمدعلی علوی گرگانی و نمایندگان بیوت و دفاتر دیگر مراجع در این مراسم جشن حضور داشتند.

همچنین آیات مرتضی مقتدایی، سید هاشم حسینی بوشهری، سید محمد سعیدی، صلواتی، سید محمد غروی، سید محمدجواد علوی بروجردی، حجج اسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب، واعظی، منتظری دادستان کل کشور، فرخ فال و دیگر فضلا و اساتید حوزه علمیه قم از دیگر حضار در این مراسم بودند.

در این برنامه حجت الاسلام ناصر رفیعی عضو هیأت علمی جامعة المصطفی به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به سیره امام حسن عسکری(ع) گفت: حضرت می فرمایند شیعه راست می گوید و امانتدار است و به بیت المال خیانت نمی کند از این رو مسؤولان باید شیعه مورد انتظار امام عسکری(ع) باشند.

وی افزود: مسؤول مورد انتظار امام عسکری(ع) به مردم دروغ نمی گوید و به امانت خیانت نمی کند، در جمهوری اسلامی اختلاس و حقوق های نجومی معنا ندارد، مردم انقلاب نکردند که در جمهوری اسلامی اختلاس و حقوق نجومی واقع شود، این مسائل مردم را آزرده خاطر می کنند؛ بترسند مسؤولانی که به این موضوعات توجه ندارند