نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر:

هدف دشمن ضربه زدن به اعتقادات ما به ویژه غدیر و عاشورا است

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷

مرجع : خبرگزاری شبستان

آینده روشن- ظریف‌منش با بیان اینکه واقعه غدیرخم حقیقتی عظیم است که باید برای احیاء و توسعه آموزه‌ها و تعالیم آن تلاش کنیم، گفت: انقلاب اسلامی ما نیز تداوم راه غدیر و مکتب اهل‌بیت(ع) است.

به گزارش آینده روشن «حسین ظریف‌منش» در سفر به استان کرمان و بازدید از بنیاد بین المللی غدیر این استان، با حجت‌الاسلام والمسلمین جلالی مذکور، مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان دیدار کرد .

 
مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر در این دیدار با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید ایشان مبنی بر تربیت متخصص در موضوع غدیر، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدار مسئولان این بنیاد با ایشان فرمودند: «بروید برای غدیر متخصص تربیت کنید».

 

وی تصریح کرد: منویات و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در رابطه با غدیر نشان از اهمیّت این مسئله دارد و این  فرمایشات رهبر معظم انقلاب از سویی و نیاز روزافزون جامعه اسلامی به معرفی و تعمیق این اندیشه ناب و آشنایی جوامع اسلامی با این تفکر نجاتبش وظیفه ما را مضاعف می‌ کند .

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با بیان اینکه غدیر زوایای مختلفی دارد، ابراز کرد: اعلام ولایت امیرالمومنین(ع) به عنوان استمرار نبوت و معرفی حضرت امیرالمومنین(ع) به عنوان بالاترین فضیلت‌ها و یک نماد بی بدیل یکی از زوایای غدیر است .

 

وی با اشاره به شرایط امروز جامعه و هجمه فکری و فرهنگی دشمنان اسلام، تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم کشور ما به ویژه در دو مسئله مهم عاشورا و غدیر است.

 

ظریف‌منش با بیان اینکه واقعه غدیرخم حقیقتی عظیم است که باید برای احیاء و توسعه آموزه‌ها و تعالیم آن تلاش کنیم، افزود: انقلاب اسلامی ما نیز تداوم راه غدیر و مکتب اهل‌بیت(ع) است.

 

وی با بیان اینکه برنامه فرهنگی و هنری بازسازی واقعه غدیر خم، یک برنامه کاملا مردمی است که همه کارهای آن به دست جوانان انجام می شود، خاطرنشان کرد: بر خود وظیفه می‌دانیم تا با برگزاری کارگاه‌های تخصصی غدیرشناسی در سراسر کشور نسبت به انجام این مهم تلاش کنیم.

پایان پیام/141