داخلی     گفتگو     سیاست
استاد برجسته حوزه علمیه قم؛
هیات قم در باور جوانان تاثیر گذار است
  استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: هیات به دلیل نفوذی که در بین اقشار جامعه به خصوص نسل جوان دارند می توانند در باورهای اعتقادی آنها تاثیر بگذارند.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : 54873
هیات قم در باور جوانان تاثیر گذار است
آیت الله مهدی هادوی تهرانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت، در گفتگو با خبرنگار آینده روشن؛ با بیان اینکه سال هاست با هیات و کانون خادم الرضا آشنا هستم عنوان کرد: در بازدید از این نمایشگاه استفاده از شیوه های سنتی و ابزارهای جدید را شاهد بودم.

وی با بیان اینکه هیات و کانون خادم الرضا(علیه السلام) قم یک هیات و نمونه روز آمد است گفت: این هیات در طی این سال ها فعالیت های خوبی را داشته و نوآوری های خوبی را نیز از آن شاهد بودیم و این ها نشان می دهد که هیات ظرفیت های بالایی دارند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه قم مرکز معارف اهل بیت(علیه السلام) است، ادامه داد:‌ وجود چنین هیئات و مراکز مذهبی در قم مایه افتخار است و این مراکز و هیئات باید در معرفی قم به عنوان مرکز جهانی تشیع و ام القرای اسلام به جهانیان تلاش کنند.

هادوی تهرانی با بیان اینکه مراکز پژوهشی و تبلیغی باید از ظرفیت های هیئات بهره ببرند بیان داشت: هیئات به دلیل نفوذی که دربین اقشار جامعه به خصوص نسل جوان دارند می توانند در باورهای اعتقادی آنها تاثیر بگذارند. 

انتهای پیام/ب/3/48