داخلی     گفتگو    
۱
یک نماینده مجلس:
راه های جاسوسی دشمن را کنترل کنیم
از غفلت وزارت ارشاد متعجبم
  حجت‌الاسلام زادسر در رابطه با سفر یک هیئات مذهبی از امریکا به ایران گفت: این‌ها اول جاسوس هستند و بعد کشیش و باید افرادی مسلط و آشنا به شیوه‌های مدرن امروزی، مانع فعالیت های مشکوک آنان شوند.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵ ساعت ۱۷:۴۰
کد مطلب : 12464
راه های جاسوسی دشمن را کنترل کنیم

حجت‌الاسلام و المسلمین زادسر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی آینده روشن با اشاره به سفر شانزده کشیش امریکایی به ایران، سفرهای شخصیت‌های مذهبی، فرهنگی و حتی تجاری امریکایی و انگلیسی را یکی از بهترین راه های تخریب و جاسوسی دشمن دانست.

زادسر افزود: با توجه به تجربیات 28 ساله نظام اسلامی، هیچ مقام استکباری خصوصاً امریکایی و انگلیسی نیست که در لباس فرهنگی و تجاری به ایران سفر کند و کار اصلی‌ اش جاسوسی نباشد و جای تعجب است که وزارت ارشاد و دیگر مسئولین به این نکات توجه کافی ندارند.

وی گفت: با کمی دقت در می‌یابیم که امروزه جاسوسان خبره کشورهای صنعتی خصوصاً امریکا تحت عنوان «بیزینس‌من» فعالیت می‌کنند و علاوه بر آن در سایر حوزه‌ها نیز جاسوسان کارآزموده ای دارند.

وی در رابطه با سفر یک هیئت مذهبی از امریکا به ایران افزود: این‌ها اول جاسوس هستند و بعد کشیش و باید افرادی مسلط و آشنا به شیوه‌های مدرن امروزی، مانع فعالیت های مشکوک آنان شوند.

وی در پایان این نکته را یادآور شد که: ما در کشورهایی که مسافرت کردیم از ابتدای ورود به آن کشور تا هنگام خروج تحت مراقبت شدید بودیم، حال چرا این شیوۀ رایج آن‌ها را بر روی خود آن‌ها پیاده نکنیم تا نظام اسلامی دچار ضرر نشود.

۱۳۸۵-۱۲-۰۹ ۰۷:۴۶:۴۴
شرط عقل را بايد رعايت كرد اما نه اينقدر بدبين كه هركه آمد پس جاسوس است . اعتقادات ما توان مقابله را دارد بااين تماسها نبايد مخالفت كرد.