نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

عاشورا متصل به مهدویت است

۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷

مرجع : خبرگزاری مهر

آینده روشن - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه عاشورا متصل به مهدویت است، عاشورا و مهدویت را دو بال شیعه دانست

به گزارش آینده روشن  حجت‌الاسلام ناصر شکریان عصر یکشنبه در سوگواره بصیرت عاشورایی اظهار کرد: عاشورا متصل به مهدویت است زیرا امام حسین (علیه السلام) فرمودند اولین کسی است که از عالم برزخ رجعت می کند و این یعنی آن زمان به مهدویت متصل می شود.

 وی با بیان اینکه از خداوند بخواهیم ما را جزو کسانی قرار دهد که جزو خون خواهان حسین (علیه السلام) باشیم، افزود: شیعه دو بال دارد که یک بال آن عاشورا و دیگری مهدویت است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بیان کرد: دشمن همیشه به دنبال قطع کردن دو بال شیعیان یعنی عاشورا و مهدویت است و هر زمانی که می خواهد این دو بال را قطع کند با ولایت فقیه مواجهه می شود که ولایت فقیه مردم را آگاه می کند و نمی گذارد دشمن به خواسته خود برسد.
 
شکریان عنوان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده است هر زمانی که بخواهد بال های شیعیان را از بین ببرد حتما باید محافظ آن یعنی ولایت فقیه را از بین ببرد؛ امروز ولی فقیه با بصیرت افزایی جامعه جلوی شبهه افکنی دشمنان در زمینه مهدویت و عاشورا را می گیرد.
 
وی با بیان اینکه دشمن با گرفتن عاشورا و مهدویت به دنبال استعمال مسلمانان است، خاطرنشان کرد: زیارت عاشورا در شب های جمعه و شرکت در مجالس عزاداری امام حسین(علیه السلام) دارای برکات فراوانی است که می تواند انسان را در دنیا و آخرت عاقبت بخیر کند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: دعا برای فرج امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باید در طول روز انجام شود که موجب خوشنودی اهل بیت و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می شود.
 
شکریان در پایان گفت: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و زمینه‌ساز حکومت جهانی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.


انتهای پیام/ 141