داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
مدیر داخلی و دبیر تحریریه فصل‌نامه عصر آدینه:
فصل‌نامه «عصر آدینه» به درجه علمی پژوهشی ارتقا یافت
  حجت‌الاسلام والمسلمین کرمی، با اشاره به تأیید شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی حوزه علمیه، گفت: فصل‌نامه «عصر آدینه» با موضوع هنر موعود و با تلاش‌های علمی، فرهنگی و هنریِ قریبِ یک دهه‌ی هنرمندان، اساتید رشته‌های مختلف هنری و مدیران مؤسسه آینده روشن به درجه‌ی علمی و پژوهشی ارتقا یافت.
گزارشگر : سید مجتبی رفیعی اردکانی
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : 66816
فصل‌نامه «عصر آدینه» به درجه علمی پژوهشی ارتقا یافت
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مهدویت (آینده روشن)، حجت‌الاسلام والمسلمین کرمی، با اشاره به تأیید شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی حوزه علمیه، گفت: فصل‌نامه «عصر آدینه» با موضوع هنر موعود و با تلاش‌های علمی، فرهنگی و هنریِ قریبِ یک دهه‌ی هنرمندان، اساتید رشته‌های مختلف هنری و مدیران مؤسسه آینده روشن به درجه‌ی علمی و پژوهشی ارتقا یافت.

وی افزود: رویکرد این مجله از این پس علاوه بر تداوم روند پژوهش هنری گذشته، ناظر بر مباحث ریشه‌ای‌ترِ هنرشناسیِ معاصر و واکاویِ آثار هنریِ مرتبط با موضوع منجی‌گرایی، انتظار و مهدویت خواهد بود.

مدیر داخلی و دبیر تحریریه فصل‌نامه آدینه، با بیان این‌که این نشریه که تاکنون در راستای اهدافِ راه‌اندازی خود به عنوان منبعی برای هنرمندان رشته‌های مختلف به‌خصوص سینما، ادبیات و شعر و رسانه نقش‌آفرین بوده، خاطرنشان کرد: انشاءالله از این به بعد نیز در دیگر رشته‌های هنری: هنرهای کاربردی، صنایع دستی، معماری، هنرهای تجسمی و نمایشی به عنوان مرجعی در تبیین مبانی هنر موعود و تمهیدگر اجزاء و عناصر مفهومی در رشته‌های هنری، ایفای نقش خواهد کرد.

وی ضمن دعوت از همه‌ی هنرمندان متعهد در تمام رشته‌های هنری، ابراز امیدواری کرد که با همکاریِ آن‌ها، آینده‌ی روشن‌تری در عرصه‌های ایده‌پردازی، برنامه‌ریزی، طراحی و خلق آثار هنری در پیش رو داشته باشیم.

استادیار و عضو هیأت‌علمی دانشگاه پیام نور در پایان تصریح کرد: هنرمندان و محققان هنری که مایلند، آثار خود را برای چاپ و انتشار به فصل نامه علمی پژوهشیِ عصر آدینه ارسال کنند از طریق پایگاه اینترنتیِ asr.adineh@gmail.com می‌توانند آثار خود را برای نشریه ارسال کنند.